مسیر راهنما:

مهندس خلیلیان

شماره تماس جهت سفارش طرح توجیهی

ساعت کاری 8 تا 24:  ۰۳۶۱ ۰۰۶ ۰۹۱۲
مهندس مهدی خلیلیان؛ عضو ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران و یکی از حرفه‌ای‌ترین طرح نویسان کشور با ۲۵ سال سابقه در حوزه سرمایه‌گذاری و تجربه حضور در ۳ وزارتخانه اقتصادی کشور

طرح توجیهی جهت دریافت وام بانکی یا تسهیلات☀️

طرح توجیهی جهت اخذ وام_پرشین پلن

فهرست مطالب

یکی از مهمترین خدماتی که طرح توجیهی در اختیار کارآفرینان و سرمایه گذاران قرار می‌دهد، ارائه طرح توجیهی جهت دریافت وام است. همانطور که میدانید فرد سرمایه گذار، برای عملی کردن ایده‌ی مورد نظر خود به وام بانکی نیاز دارد. این در حالی است که بانک‌ها تنها به پروژه‌هایی که دارای طرح توجیهی هستند، وام اعطا می‌کنند. طرح توجیهی جهت دریافت وام بانکی شامل برآورد کامل هزینه‌ها از ابتدا تا رسیدن به سود نهایی است. وبسایت ما “پرشین پلن” به شما کاربران گرامی کمک می‌کند تمامی برآوردهای مالی کسب و کار خود را انجام داده و تحویل بانک‌ها داده تا سریعاً به شما وام دهند.

آشنایی با طرح توجیهی

طرح توجیهی که توسط افراد متخصص در پرشین پلن به نگارش در می‌آید، امکان پذیر بودن ایده‌ی مورد نظر سرمایه گذار را بررسی می‌کند. همچنین با تحقیق در زمینه پروژه مورد نظر، تمامی چالش‌ها، تهدیدات و فرصت های مسیر را وارسی خواهد کرد. با استفاده از طرح توجیهی جهت دریافت وام، از دیگر مزایای آن نیز بهره‌مند خواهید شد. مهمترین مسئله ای که قبل از شروع کار باید مورد بررسی قرار گیرد، برآورد هزینه صفر تا صد اجرایی کردن ایده است. طرح توجیهی با بررسی تمامی چالش های پیش رو سرمایه گذاران این امکان را به‌خوبی فراهم کرده است. در واقع برای دریافت وام بانکی، یکی از اصلی‌ترین مدارک مورد نیاز، طرح توجیهی می‌باشد.

همانطور که متوجه شدید استفاده از طرح توجیهی مانند چراغ راهی است که هزینه های جاری، مقدار فروش و در نهایت مقدار سود کسب و کار مورد نظر را بررسی می‌کند.

ارائه طرح توجیهی جهت دریافت وام بانکی

پرشین پلن با بهره گیری از دانش اقتصادی کارشناسان خود، طرح توجیهی جهت دریافت وام را به بهترین شکل ممکن تدارک دیده‌اند. همانطور که میدانیم مهمترین مسئله جهت شروع یک کسب و کار، هزینه های مالی مربوط به آن است. به این نکته باید توجه کرد که روش نوشتن طرح توجیهی برای هر بانک با دیگری کاملا متفاوت است. یک شرکت فعال در زمینه‌ی نگارش طرح توجیهی باید با تمامی روش های نگارش طرح توجیهی مورد قبول بانک‌ها، آشنایی کامل داشته باشد. با سفارش طرح توجیهی به شرکت پرشین پلن و معرفی بانک مورد نظر خود طرح توجیهی مربوط به آن بانک را، طی پروسه‌ای ساده و چند مرحله‌ای دریافت کنید.

تایید طرح توجیهی پرشین پلن توسط بانک‌ها

شرکت آنلاین پرشین پلن با تکیه بر سالها فعالیت در زمینه نگارش طرح توجیهی برای مشاغل مختلف، مورد تایید تمامی بانکهای مطرح کشور می باشد. واضح است که هر کدام از بانکها برای اعطای وام به متقاضیان، دارای شرایط ویژه ای هستند. افرادی که به نگارش طرح توجیهی مشغول هستند، می‌بایست دانش اقتصادی کافی را برای برآورد دقیق هزینه‌ها با قیمت های روز را داشته باشند. با توجه به متغیر بودن قیمت‌ها، ممکن است طرح شما نیاز به بروزرسانی هزینه‌ها داشته باشد، شرکت پروسه انجام این کار را، به رایگان انجام خواهد داد.

بررسی تمامی هزینه‌ها و سود نهایی در پرشین پلن

در واقع علت اصلی اینکه بانکها بر وجود طرح توجیهی تاکید می‌کنند، اهمیت برآورد کامل هزینه های پروژه می‌باشد. بانک به عنوان یکی از طرفینی که در سود پروژه سهیم است، باید از سودآوری یک طرح مطمئن باشد. تنها در این صورت است که منابع مالی پروژه توسط بانک تامین خواهد شد. در طرح توجیهی نوشته شده توسط پرشین پلن، علاوه بر برآورد هزینه‌ها، سود حاصل از انجام کار نیز محاسبه خواهد شد.

چرا باید نگارش طرح توجیهی جهت دریافت وام را به پرشین پلن بسپاریم؟

پرشین پلن از معدود شرکتهای آنلاین است که تمامی خدمات خود را در مدت معین، ضمانت می‌کند. همه طرح های توجیهی نوشته شده در پرشین پلن به صورت کاملا رایگان در مدت معین، در صورت نیاز اصلاح خواهند شد. از دیگر مزایای استفاده از خدمات این شرکت معتبر، انجام مشاوره تخصصی بعد از دریافت طرح است. مهندسین ما به صورت تمام وقت آماده نگارش طرح توجیهی در تمامی زمینه های شغلی هستند. همانطور که گفته شد تمامی قوانین موجود در بانکها جهت اعطای تسهیلات، مدام در حال تغییر است. طرح توجیهی که در شرکت پرشین پلن توسط مهندسین خبره نگارش می‌شود، مطابق با آخرین تغییرات انجام شده در بانکها و موسسات می‌باشد.

راه های ارتباطی جهت دریافت طرح توجیهی

 برای دریافت طرح توجیهی جهت دریافت وام می‌توانید با پشتیبانی ما در واتساپ ارتباط برقرار کرده و سپس شما را به مهندسین مربوط به حوزه کاری‌تان وصل می‌کنند. با استفاده از این طرح، علاوه بر دریافت وام در کوتاه‌ترین زمان، امکان اخذ مجوزهای لازم نیز وجود دارد. همچنین شما سرمایه گذاران عزیز می‌توانید از پشتیبان وبسایت بخواهید رزومه کاری، مهندسین را برای شما ارسال کنند، تا با خیالی آسوده در جهت اخذ وام یا مجوز قدم بردارید.

مهندس خلیلیان

شماره تماس جهت سفارش طرح توجیهی

ساعت کاری 8 تا 24:  ۰۳۶۱ ۰۰۶ ۰۹۱۲
مهندس مهدی خلیلیان؛ عضو ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران و یکی از حرفه‌ای‌ترین طرح نویسان کشور با ۲۵ سال سابقه در حوزه سرمایه‌گذاری و تجربه حضور در ۳ وزارتخانه اقتصادی کشور

اشتراک‌گذاری

4.5/5 - (11 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − ده =

آخرین مقالات

دسته بندی مقالات

راهنمای سفارش طرح توجیهی

دسته‌بندی طرح‌های توجیهی