سفارش طرح توجیهی کسب و کار

در وب‌سایت پرشین پلن، تمامی سفارشات طرح توجیهی شما (صنعتی، خدماتی، کشاورزی و گردشگری) توسط کارشناسان پرشین پلن، جهت ارائه به شخص سرمایه گذار، دریافت تسهیلات بانکی و اخذ مجوز از ارگان‌های دولتی نگارش می‌شود.

چرا مشتریان پرشین پلن را انتخاب می‌کنند؟

وبسایت پرشین پلن، یکی از وظایف اصلی خود را پشتیبانی از سرمایه گذاران و کارآفرینان می‌داند. مجموعه ما از زمان سفارش طرح توجیهی تا تحویل به ارگان‌های دولتی، حضوری گرم در جوار شما داشته و تمام تلاش و سعی خود را به کار بسته تا پشتیبانی کاملی را در مدت زمان ۴ ماه ارائه دهد. که بصورت تماس تلفنی و ارتباط در پیام‌رسان‌ها می‌باشد.

4 ماه اصلاحات احتمالی

هر طرح توجیهی در فرایندهای اداری و بانکی احتمال دارد به اصلاحات برخورد کند که...
هر طرح توجیهی در فرایندهای اداری و بانکی احتمال دارد به اصلاحات برخورد کند که این اصلاحات در مدت زمان ۴ ماه توسط تیم کارشناسی پرشین پلن به‌نحو احسن انجام می پذیرد.

مشاوره مراحل اداری

مراحل اداری و بانکی از قبیل فرایند تصویب طرح در دستگاه اجرایی یا کمیسیون استانی و...
مراحل اداری و بانکی از قبیل فرایند تصویب طرح در دستگاه اجرایی یا کمیسیون استانی و معرفی به بانک عامل و طی مراحل بررسی و تصویب نهایی در قسمت کارشناسی سیستم بانکی، مشاوره داده می‌شود.

پیگیری قدم به قدم

پرشین پلن می‌تواند با ارائه نکات ارزنده و مشاوره‌های تجربی قدم به قدم در کنار متقاضی طرح باشد و...
فرایند تصویب طرح در سیستم اداری استان و بعد از آن بررسی و تصویب طرح در سیستم بانکی مستلزم گذراندن مراحل مختلف میباشد که در هر مرحله تیم کارشناسی سایت پرشین پلن میتواند با ارائه نکات ارزنده و مشاوره های تجربی قدم به قدم در کنار متقاضی طرح باشد و کار را بدینصورت تا نیل به نتیجه و در مدت تعهد شده راهبری نماید.

مشاوره دفاع بانکی

طرح توجیهی در بانک عامل مورد بررسی کارشناسی قرار میگیرد که در این حیطه تجربه عملی...
طرح توجیهی در بانک عامل مورد بررسی کارشناسی قرار میگیرد که در این حیطه تجربه عملی با بانکها در سنوات مختلف نکات ارزنده کارشناسی را بدست داده است که در بیان توجیهات طرح و کمک به فرایند تصویب نهایی طرح بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

وب‌سایت پرشین پلن از کارشناس بسیار زبده و باتجربه برخوردار است که سالها دارای سوابق امور اعتباری و بانکی را در کوله بار خود دارا می‌باشد و محققاً وجود مشاورین زبده و کاربلد بانکی در کنار شما می‌تواند در موفقیت شما بسیار تاثیرگذار باشد.

کسب و کار فقط پول و تخصص نیست، کارشناس ما دارای موازین اخلاقی در رعایت حقوق مشتری میباشد و در انجام طرح توجیهی کسب و کار سرعت زمانی و دقت در کار و پشتیبانی دلسوزانه را در سرلوحه کار خود قرار می‌دهد.

طرح توجیهی بایستی تمامی استانداردهای لازم جهت قانع کردن ارگان‌های دولتی، جهت اخذ تسهیلات و مجوز را داشته باشد، تا سریعاً مورد تایید قرار گیرد. اگر اینگونه نباشد، طرح شما یا رد می‌شود و ممکن است کار شما چندماه به تعویق بیافتد.

“کارشناس ما با تجربه‌ای که در وزارتخانه‌ها دارد، می‌تواند بهترین طرح توجیهی را با توجه به معیارهای ارگان‌های دولتی نگارش کند تا سریعاً مورد تایید قرار گیرد”

نگارش بیش از ۱۵۰۰ طرح توجیهی
نگارش بیش از ۱۵۰۰ طرح توجیهی 96%
۲۵ سال کارشناس اعتباری و بانکی
۲۵ سال کارشناس اعتباری و بانکی 98%
۵ سال کارشناس سرمایه گذاری خارجی
۵ سال کارشناس سرمایه گذاری خارجی 100%
نگارش ۳۴ طرح توجیهی خارجی
نگارش ۳۴ طرح توجیهی خارجی 100%

با کارشناس ما بیشتر آشنا شوید

رزومه کامل طرح نویس وبسایت

مهندس مهدی خلیلیان

کارشناس ارشد حوزه سرمایه گذاری

سوالات متداول:

جهت سفارش طرح توجیهی کافیست با شماره: ۰۳۶۱ ۰۰۶ ۰۹۱۲ تماس بگیرید و در تایم غیر کاری به شماره واتساپ ۰۳۶۱ ۰۰۶ ۰۹۱۲ پیام خود را ارسال کنید.

زمان تهیه و تنظیم طرح توجیهی متناسب با حجم و سنگینی کار و نوع فعالیت و موعد زمانی توافق شده با متقاضی طرح تعیین می‌گردد البته در این سایت عمدتاً طرح‌های توجیهی در بازه زمانی بین ۱ هفته الی ۱۰ روز تهیه و ارائه می‌گردد. درصورتی که پروژه شما فوری است، تماس بگیرید.

پس از سفارش طرح توجیهی از خدمات ذکر شده، بهره‌مند خواهید شد: ۱.ارائه مشاوره مراحل اداری و بانکی ۲.ارائه مشاوره نکات ریز درخصوص دفاع بانکی از طرح ۳.پیگیری قدم به قدم فرآیند اداری و بانکی طرح به سفارش مشتری ۴.انجام اصلاحات احتمالی طرح‌ها به مدت ۴ ماه توسط تیم کارشناسی سایت.

هزینه هر طرح با طرح دیگری متفاوت است و بستگی به عنوان فعالیت طرح، میزان مبلغ کل سرمایه‌گذاری پروژه و اینکه طرح توجیهی با گرید و کد کانون مشاوران اعتباری و بانکی درخواست شود یا نشود، این موارد تعیین کننده هزینه و حق الزحمه طرح نویسی خواهد بود.

برای پرداخت حق‌الزحمه نگارش طرح توجیهی میتوانید درخواست دهید تا برایتان لینک اختصاصی ارسال شود، تا با درگاه پرداخت زرین پال پرداخت خود را انجام دهید. همچنین می‌توانید به شماره کارت مدیریت سایت: 6037697435070500 بنام کاووس حاجی پور، مبلغ توافق شده برای طرح توجیهی را واریز کنید و برای کارشناس سایت ارسال کرده، تا فرایند طرح نویسی شما شروع شود.

آیا نیاز به طرح توجیهی دارید؟

برای سفارش طرح توجیهی جهت اخذ جواز و یا تسهیلات بانکی، با کارشناس ارشد وبسایت مهندس مهدی خلیلیان تماس بگیرید.
ساعت کاری از 8 تا 24