طرح توجیهی ورق گالوانیزه⚜️(pdf+doc) سال 1401

طرح توجیهی ورق گالوانیزه (pdf+doc)_پرشین پلن

فهرست مطالب

طرح توجیهی ورق گالوانیزه را می توان یکی از سودآورترین طرح های توجیهی به شمار آورد. به این دلیل که ورق گالوانیزه تبدیل به یکی از مهمترین ورق آلات شده و در صنایع مختلف رواج یافته است. این محصول، نوعی ورق فولادی است که مقاومت بالایی را نسبت به زنگ زدگی و خوردگی نشان می دهد. به همین دلیل از آن در موقعیت های حساس که در معرض آسیب های بیشتری قرار دارند، استفاده می کنند. حال شما با بهره گیری از طرح توجیهی ورق گالوانیزه و راه اندازی خطوط تولید این محصول، سود و درآمد قابل توجهی را از آن خود خواهید کرد. ضمن اینکه سرمایه اولیه شما هم خیلی زود جبران خواهد شد.

تحقق سریع هدف با طرح توجیهی ورق گالوانیزه

در طرح توجیهی ورق گالوانیزه راجع به موضوعات زیادی صحبت می شود. در مجموع این طرح مثل یک برنامه هدفمند و مشخص به شما کمک می کند تا از برنامه کاری خود مطلع شوید. همچنین مثل یک راهنما، راه های درست را نشان داده و راه های اشتباه را از سر راهتان بر میدارد. لذا با طی نمودن مسیرهای درست، زودتر به هدفی که در سر دارید، خواهید رسید.

طرح توجیهی ورق گالوانیزه، یک طرح راهبردی

طرح توجیهی ورق گالوانیزه، یک طرح کاملا راهبردی برای شماست. چرا که شما سرمایه گذاران عزیز در ابتدای کار با اطلاعات خیلی کمی مواجه هستید. لذا نیاز دارید تا بر اطلاعات خود بیفزایید. چرا که ورود در عرصه تولید، آن هم بدونِ داشتن اطلاعات کافی، ممکن است به شکست های بزرگی منجر شود. شکست هایی که شاید هیچگاه قابل جبران نباشند. پس برای جلوگیری از وقوع چنین رخدادهای تلخی باید از طرح توجیهی ورق گالوانیزه کمک بگیرید. این طرح، جزئی ترین اطلاعات مربوط به کار را گفته و دامنه اطلاعاتی شما را گسترش خواهد داد. لذا با تکیه بر آن می توانید کار خود را آگاهانه پیش ببرید. بدون خطا و اشتباه. البته اگر خطایی هم رخ دهد، آنقدر بزرگ نخواهد بود که لطمه بدی به شما وارد کند. ضمن اینکه راه حل های لازم برای رفع این خطاها را هم به کمک طرح، پیدا خواهید کرد.

کاربردهای ورق گالوانیزه

یکی از موضوعاتی که در طرح توجیهی ورق گالوانیزه راجع به آن صحبت خواهد شد، کاربردهای این ورق است. در هر حال شما باید بدانید که این ورق در کجاها کاربرد دارد و از این طریق، بازار هدف را خواهید شناخت. در ادامه راجع به کاربردهای آن صحبت می کنیم:

 • بدنه و سقف سوله های صنعتی و غیر صنعتی را با این ورق می سازند.
 • محصولات فولادی گالوانیزه، لوله و پروفیل ها را هم با تکیه بر آن تولید می کنند.
 • لوازم آشپزخانه از قبیل ماشین لباسشویی و یخچال را هم با آن می سازند.
 • همچنین تابلوهای برق صنعتی و شهری را هم با تکیه بر این ورق شکل می دهند.
  طرح توجیهی احداث کارخانه سنگبری⚜️(سال 1402)
فواید ورق گالوانیزه

طرح توجیهی ورق گالوانیزه، هم یک طرح جامع و کاربردی است که کسب و کار موفقی را برای شما رقم می زند. هم اطلاعات حاشیه ای دیگر راجع به کار را در اختیارتان قرار می دهد. برای مثال این طرح راجع به فواید ورق گالوانیزه صحبت می کند. فوایدی مثل:

 • این ورق دارای طول عمر بسیار زیادی است. به طوری که تا 20 الی 30 سال هم دوام می آورد.
 • گالوانیزینگ یکی از روش های موثر برای جلوگیری از خوردگی محسوب می شود. این روش نسبت به سایر متدها، هزینه پایین تری در پی خواهد داشت.

مزیت طرح توجیهی ورق گالوانیزه

 • منجر به ایجاد یک پوشش محافظ روی سطوح مختلف شده و مقاومت آنها را نسبت به سایش، خوردگی و صدمات مکانیکی، افزایش خواهد داد.
 • ورق گالوانیزه، همه نقاط موجود در فولاد را پوشش می دهد. حتی نقاطی که دچار فرورفتگی هستند. لذا از این طریق منجر به حفاظت کامل شده و مانع از خوردگی این نقاط خواهد شد.

روش های تولید ورق گالوانیزه

اگر خواستار آشنایی کامل با روش های تولید ورق گالوانیزه هستید، باید نگاهی به طرح توجیهی ورق گالوانیزه داشته باشید. این طرح، روش ها را شرح داده و اطلاعاتی را در این زمینه در اختیارتان قرار خواهد داد. در ادامه، ما روش های تولید این محصول را نام برده و به معرفی یکی از مهمترین آنها خواهیم پرداخت:

 1. گالوانیزه گرم
 2. الکترو گالوانیزه
 3. گالوانیلینگ
 4. پیش گالوانیزاسیون

در بین روش های ذکر شده در بالا، روش گالوانیزه گرم، بیشتر مرسوم است. چرا که این روش، همراه با هزینه کمتری بوده و مقرون به صرفه تر است. در این روش، فرایند روی اندود کردن محصولات فولادی از طریق غوطه وری صورت می گیرد. ضمن اینکه این روش منجر به افزایش استحکام این محصولات شده و همه قسمت ها را پوشش می دهد.

کدام صنایع به ورق گالوانیزه نیاز دارند؟

طرح توجیهی ورق گالوانیزه، حتی به شما خواهد گفت که کدام صنایع به این ورق نیاز دارند. با این وجود می توانید مشتریان خود و نیازهای آنها را بهتر بشناسید. همچنین این موضوع را متوجه خواهید شد که به چه میزان باید ورق گالوانیزه تولید نمایید. حال می خواهیم بدانیم که کدام صنایع به این محصول، نیاز مبرم دارند؟ در بخش زیر راجع به این موضوع صحبت شده است:

 1. صنایع تولید کننده لوازم خانگی به این ورق، نیاز اساسی پیدا کرده اند. آنها انواع لوازم سرمایشی و گرمایشی را با تکیه بر این ورق می سازند.
 2. صنایع الکترونیک نیز به استفاده از ورق گالوانیزه روی آورده اند.
 3. صنایع فلز نیز به این محصول احتیاج دارند. این صنایع، انواع عملیات برشکاری و رنگ آمیزی را با استفاده از این ورق انجام می دهند.
 4. همچنین صنایع خودروسازی نیز از دیگر صنایعی هستند که از گالوانیزه بهره می برند.

ورق گالوانیزه_پرشین پلن

ورق گالوانیزه دارای مصارف جهانی

ورق گالوانیزه نه تنها در بخش های داخلی کشور رواج یافته، بلکه در تمام دنیا نیز از اهمیت و کاربردی گسترده برخوردار می باشد. لذا شما می توانید با استفاده از این فرصت به صادرات ورق گالوانیزه بپردازید. البته ابتدا باید صبر پیشه کنید تا وقتی که محصولات شما به تولید انبوه برسند. پس از آن می توانید صادرات ورق گالوانیزه را به بازارهای جهانی را انجام دهید. از این طریق، هم فرصت کسب درآمد از راه فروش داخلی این محصول را کسب می کنید. هم از راه صادرات و فروش جهانی آن، درآمدهای ارزی و کلانی را به دست خواهید آورد.

عدم محدودیت برای صادرات این ورق

در طرح توجیهی ورق گالوانیزه راجع به نحوه صادرات این محصول صحبت خواهد شد. با اطلاع از این موضوع می توانید صادرات موفقیت آمیزی داشته باشید. خوشبختانه محدودیتی در زمینه صادرات این محصول وجود ندارد. حال با صادرات ورق گالوانیزه، علاوه بر اینکه درآمد بیشتری کسب می کنید؛ به یک برند نیز تبدیل خواهید شد. برندی که هم مشتریان داخلی، آن را به خوبی می شناسند و هم مشتریان خارجی. پس حتما لازم است که از طرح توجیهی ورق گالوانیزه کمک بگیرید. چرا که بدون آن، از فنون و نکات مربوط به صادرات، غافل خواهید ماند. در نتیجه باید با شکست های زیادی دست و پنجه نرم کنید. علاوه بر این، فرصت های طلایی را هم از دست خواهید داد.

عوامل قابل بررسی در طرح توجیهی ورق گالوانیزه

در طرح توجیهی ورق گالوانیزه به عوامل زیادی پرداخته می شود. لذا از هر عامل مهمی که مربوط به کار شماست، مطلع خواهید گشت. در این بخش می خواهیم تا برخی از این عوامل را ذکر نماییم:

 • درصد عملیاتی بودن طرح
 • سرمایه اولیه و نحوه تامین آن
 • مواد اولیه  موردنیاز
 • زمین لازم برای اجرای طرح
 • هزینه های ثابت
 • تجهیزات و ماشین آلات
 • سرمایه در گردش
 • هزینه های پیش از بهره برداری
 • هزینه های جاری
 • حقوق و دستمزد پرسنل
 • پیش بینی فروش
 • سود و درآمد خالص
 • سود و زیان
 • محاسبات فنی
 • شاخص های مالی

خرید طرح توجیهی ورق گالوانیزه از پرشین پلن

برای خرید طرح توجیهی ورق گالوانیزه می توانید از مجموعه ما پرشین پلن اقدام کنید. وبسایت آنلاین ما، این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بدون اتلاف وقت و هزینه، خرید خود را انجام دهید. ضمن اینکه شما سرمایه گذاران عزیز، امکان سفارش طرح توجیهی برای دریافت وام یا مجوز را خواهید داشت. برای سفارش این طرح با شماره ما، در واتساپ درخواست خود را ارسال کنید.

مهندس خلیلیان

شماره تماس جهت سفارش طرح توجیهی

ساعت کاری 8 تا 24: 09120060361

عضو ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران و یکی از حرفه‌ای‌ترین طرح نویسان کشور با ۲۵ سال سابقه در حوزه سرمایه‌گذاری و تجربه حضور در ۳ وزارتخانه اقتصادی کشور

اشتراک‌گذاری مقاله

فیسبوک
تویتر
واتساپ
تلگرام
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + هفت =

محبوب‌ترین ایده‌های سرمایه گذاری در سال 1401

دسته‌بندی طرح‌های توجیهی

باز کردن چت
1
سلام👋
برای سفارش طرح توجیهی با شماره: ۰۹۱۲۰۰۶۰۳۶۱ تماس بگیرید و برای پیگیری محصولات دانلودی روی دکمه چت کلیک کنید