طرح توجیهی نمایندگی تیپاکس☀️(جهت اخذ مجوز)

طرح توجیهی نمایندگی تیپاکس_پرشین پلن

فهرست مطالب

طرح توجیهی نمایندگی تیپاکس اولین نیاز شما برای اخذ مجوز است. تیم تخصصی پرشین پلن معتبرترین طرح توجیهی را با قیمت مقرون به صرفه و در کمترین زمان برای شما تهیه می‌نماید. این طرح شامل محاسبات اقتصادی مربوط به فرایندهای عملیاتی نمایندگی تیپاکس می‌باشد. شرکت تیپاکس بیش از 60 سال است که در زمینه ارسال مرسولات پستی و خدمات مرتبط با آن فعالیت می‌کند. سرمایه‌گذاران با ارائه این طرح به سازمان‌های مربوطه می‌توانند اثبات کنند که اجرای فعالیت‌های نمایندگی تیپاکس براساس ایده‌های تجاری آن‌ها امکان‌پذیر است. برای کسب اطلاع بیشتر درباره راه‌اندازی نمایندگی تیپاکس و نحوه سفارش طرح توجیهی ادامه مطلب را مطالعه کنید.

آیا این کسب و کار از نظر اقتصادی موجه است؟

در حال حاضر تیپاکس حدود 200 هزار بسته پستی را به طور روزانه در ایران و سایر کشورها جا به جا می‌کند. بنابراین با توجه به حجم فعالیت‌های این شرکت، احداث نمایندگی می‌تواند کسب و کاری سودآور باشد. تیپاکس بزرگترین شرکت خصوصی در حوزه جمع‌آوری مرسولات پستی در سطح ملی و بین المللی است. در واقع بهترین و مطمئن‌ترین شرکت برای ارسال مرسولات با ارزش می‌باشد و مشتریان حقیقی و حقوقی زیادی دارد. با توجه به افزایش خریدهای اینترنتی و تقاضا برای جا به جایی محصولات، اخذ نمایندگی تیپاکس یک ایده سرمایه‌گذاری منحصر به فرد با ریسک تجاری پایین است. راه‌اندازی کسب و کارهای شخصی ممکن است با محدودیتی‌های دریافت مجوز و یا چالش‌هایی مواجه باشد. بنابراین افراد با اخذ نمایندگی می‌توانند از شهرت برند و برخی مزایای آن استفاده کنند. به عنوان مثال سرمایه‌گذاران با دریافت نمایندگی تیپاکس دیگر نگران رقبای کسب و کار خود نخواهند بود.

  طرح توجیهی رستوران غذاهای دریایی☀️(اختصاصی مجوز+وام)

مزایای نمایندگی تیپاکس

شرکت تیپاکس ارائه دهنده انواع خدمات مرتبط با مرسولات پستی است. نمایندگی این شرکت کسب و کاری مطمئن با سودآوری مناسب و درآمد پایدار خواهد بود. تیپاکس چند مدل کسب و کار را برای نمایندگی‌های خود در نظر گرفته است که در سایت رسمی این شرکت اعلام شده است. برای مثال برخی نمایندگی‌ها می‌توانند فقط خدمات دریافت بسته‌های پستی را انجام دهند. همچنین نمایندگی‌ها بر اساس مدل کسب و کاری که انتخاب می‌کنند می‌توانند به عنوان حامل‌های درون شهری برای توزیع مرسولات پستی فعالیت کنند. سرمایه‌گذاران با اخذ نمایندگی تیپاکس می‌توانند کسب و کاری مستقل و پردرآمد داشته باشند. برخی مزایای نمایندگی تیپاکس عبارتند از:

 • رفع نیازهای پستی مردم در مناطق مختلف
 • جذب مشتری بیشتر با به کار بردن برند تیپاکس
 • وجود زیرساخت‌های لازم برای ارائه خدمات از طریق برند تیپاکس
 • کاهش ریسک تجاری سرمایه‌گذاری در حوزه خدمات پستی
 • امکان احداث دفتر پستی با کمترین سرمایه

هدف از نگارش طرح توجیهی نمایندگی تیپاکس

با طرح توجیهی تیپاکس می‌توان این شرکت را از ایده‌های تجاری سرمایه‌گذاران و مدل کسب و کار مد نظر آن‌ها مطلع کرد. این طرح نتایج مالی فرایندهای عملیاتی مرتبط با خدمات پستی را پیش‌بینی و محاسبه می‌کند. به عبارتی در طرح توجیهی میزان موفقیت نمایندگی تیپاکس با توجه به آمارهای اقتصادی مشخص می‌شود. مدیران کسب و کار بر اساس برآوردهای اقتصادی در طرح توجیهی می‌توانند برای برنامه‌ریزی‌های استراتژیک خود تصمیم گیری کنند. در حقیقت این طرح فرصت سرمایه‌گذاری درست را در اختیار متقاضیان نمایندگی تیپاکس قرار می‌دهد. به طور کلی برای راه‌اندازی نمایندگی تیپاکس مانند سایر کسب و کارهای دیگر تهیه طرح توجیهی ضروری است.

شرایط لازم برای راه‌اندازی نمایندگی تیپاکس_پرشین پلن

شرایط لازم برای راه‌اندازی نمایندگی تیپاکس

مدیران نمایندگی‌های تیپاکس باید با حوزه فعالیت این شرکت و انتظارات مشتریان حقیقی و حقوقی آن آشنایی کامل داشته باشند. استراتژی‌های بازاریابی در نمایندگی‌های تیپاکس می‌بایست مطابق با قوانین این شرکت باشد. همچنین سرمایه‌گذاران برای اخذ نمایندگی در منطقه جغرافیایی مد نظرشان باید بتوانند این نوع کسب و کار لجستیک را به طور صحیح مدیریت کنند. داشتن تمکن مالی بر مبنای شرایط شرکت، مشتری مداری، اجرای صحیح فرایندهای توزیع بسته‌های پستی و مهارت در مدیریت تیم بازاریابی از جمله شرایط لازم برای راه‌اندازی نمایندگی تیپاکس است. با توجه به گستره فعالیت‌های تیپاکس تا سطح بین المللی، مدیران نمایندگی باید بتوانند فعالیت‌های خود را با خدمات مورد انتظار این شرکت مطابقت دهند. به عنوان مثال سرمایه‌گذاران برای ارائه خدمات دریافت و توزیع مرسولات پستی باید دفتر و وسایل حمل و نقل مورد نیاز را فراهم کنند.

بیمه مرسولات پستی نقطه عطف این کار

شرکت تیپاکس به منظور کسب رضایت مشتریان، خسارت وارده ناشی از حمل و نقل بسته‌های پستی یا حتی مفقود شدن آن‌ها را جبران می‌نماید. بیمه مرسولات پستی بر اساس ارزش ریالی اعلام شده توسط فرستنده انجام می‌گیرد. معمولا افراد می‌توانند از طریق انعقاد قرارداد با این شرکت بسته‌های پستی خود را با ارزش حداکثر 80 میلیون تومان ارسال کنند. بنابراین مشتریان با آرامش خاطر درباره جبران خسارات احتمالی از خدمات شرکت بهره‌مند خواهند شد. علاوه بر بیمه مرسولات پستی، سایر خدماتی که تیپاکس ارائه می‌دهد عبارتند از:

 • حمل و نقل کالاهای سنگین
 • سرویس پستی درب به درب (Door To Door)
 • امکان وصول هزینه‌ها به صورت آنلاین یا پرداخت در محل

نمایندگی تیپاکس با درآمدزایی قابل توجه

در طرح توجیهی نمایندگی تیپاکس موضوعات مالی مهمی مانند درآمد و سودآوری این کسب و کار برآورد می‌شوند. پیشرفت فناوری‌های امروزی موجب ایجاد تحول در صنایع مختلف از جمله خدمات پستی و حمل و نقل کالا شده است. با توسعه این صنعت تقاضا برای خدمات ارائه شده روز به روز در حال افزایش است. بر این اساس می‌توان نتیجه گرفت که افراد با راه‌اندازی نمایندگی تیپاکس به سود و درآمد قابل توجهی دست خواهند یافت. تیپاکس برای ارائه خدمات بین المللی با تی _ اکسپرس (Ti-Express) در تعامل می‌باشد. بنابراین نمایندگی‌های آن می‌توانند بدون هیچ دغدغه‌ای خدمات ارسال بسته‌های پستی در سراسر جهان را به مشتریان خود ارائه دهند. سرمایه‌گذاران با راه‌اندازی نمایندگی می‌توانند از اعتبار این برند استفاده کرده و خدمات بین المللی معتبری را با کمترین هزینه و بهترین فناوری‌ها ارائه دهند. این نوع خدمات برون مرزی می‌تواند درآمد بسیاری برای نمایندگی‌های تیپاکس به همراه داشته باشد.

نمایندگی تیپاکس با درآمدزایی قابل توجه_پرشین پلن

طرح توجیهی نمایندگی تیپاکس برای دریافت مجوز

برای دریافت مجوز باید طرح توجیهی تیپاکس و سند قرارداد با این شرکت را به سازمان‌های دولتی ذیربط ارائه دهید. شرایط صدور نمایندگی در وب سایت رسمی تیپاکس اعلام شده است. بعد از انعقاد قرارداد و تهیه طرح توجیهی می‌توان برای دریافت مجوزهای لازم اقدام کرد. سازمان‌های دولتی برای اعطای مجوز طرح توجیهی این کسب و کار را ارزیابی می‌کنند. امور نمایندگی به صورت مستقل انجام می‌شود و برآوردهای مالی این طرح بر مبنای ایده‌های تجاری سرمایه‌گذاران و مدل کسب و کار است. افراد می‌توانند با داشتن طرح توجیهی سازمان‌های دولتی را قانع کنند که در منطقه جغرافیایی مد نظرشان احداث نمایندگی امکا‌ن‌پذیر خواهد بود. بدیهی است اگر طرح توجیهی توسط کارشناسان و اساتید نگارش شده باشد، اعتبار بیشتری دارد و با آن موافقت می‌شود.

طرح های توجیهی مرتبط با حوزه خدماتی

سفارش طرح توجیهی نمایندگی تیپاکس بصورت اختصاصی

وب سایت پرشین پلن طرح توجیهی نمایندگی تیپاکس را بصورت اختصاصی و در کم‌ترین زمان در اختیار مدیران و سرمایه‌گذاران قرار می‌دهد. این طرح توجیهی توسط اساتید مجرب نگارش می‌شود و مورد تایید کانون مشاوران اعتباری و سرمایه‌گذاری بانکی کشور می‌باشد. مدیران کسب و کار به وسیله این طرح می‌توانند سازمان‌های دولتی و حتی شرکت تیپاکس را قانع کنند که فرایندهای عملیاتی مد نظرشان از نظر اقتصادی توجیه‌پذیر است. در طرح توجیهی موضوعات اقتصادی مختلف مانند تعداد نیروی کار مورد نیاز، حقوق و دستمزد، هزینه‌های ثابت و جاری، مدت زمان بازگشت سرمایه و برخی موارد دیگر برآورد می‌شوند. محاسبات مالی این طرح بر اساس شاخص‌های اقتصادی و آمارهای به روز انجام می‌شود و کاملا معتبر خواهد بود. هم اکنون می‌توانید برای سفارش طرح توجیهی نمایندگی تیپاکس از طریق شماره‌های وب سایت تماس بگیرید.

مهندس خلیلیان

شماره تماس جهت سفارش طرح توجیهی

ساعت کاری 8 تا 24:  ۰۳۶۱ ۰۰۶ ۰۹۱۲
مهندس مهدی خلیلیان: عضو ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران و یکی از حرفه‌ای‌ترین طرح نویسان کشور با ۲۵ سال سابقه در حوزه سرمایه‌گذاری و تجربه حضور در ۳ وزارتخانه اقتصادی کشور

اشتراک‌گذاری مقاله

فیسبوک
تویتر
واتساپ
تلگرام
4/5 - (25 امتیاز)

4 دیدگاه دربارهٔ «طرح توجیهی نمایندگی تیپاکس☀️(جهت اخذ مجوز)»

  1. با سلام
   در طرح توجیهی آماده تیپاکس، طریقه محاسبه درآمد و هزینه‌ها بصورت جداگانه محاسبه شده.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 18 =

راهنمای سفارش طرح اختصاصی

دسته‌بندی طرح‌های توجیهی