طرح توجیهی تولیدی پوشاک مردانه ☀️(word+pdf) سال 1403

طرح توجیهی تولید پوشاک_پرشین پلن

فهرست مطالب

کارآفرینان طرح توجیهی تولیدی پوشاک مردانه را از سودآورترین طرح های اشتغال آفرینی در این چند سال اخیر می شناسند. این اهمیتی که جامعه کارآفرینان به پوشاک مردانه می دهند به این حقیقت بر می گردد که پوشاک یکی از سه راس مثلث خوراک، مسکن و پوشاک است. کارشناسان مالی فعالیت در صنعت پوشاک را ساده تر از دیگر شاخه های صنعتی می دانند. دلیل این ارزیابی سرمایه کمی است که برای راه اندازی بیزینس تان به آن نیازمندید.

صنعت پوشاک راه خود را از میان صنعت های رقیب دیگر در قرن گذشته باز کرده و به نوک هرم موفقیت رسیده است. تاریخ نگاران پوشاک دلیل این موفقیت را در چند عامل منحصر می کنند. یکی از آنها سادگی ماشین آلات و دستگاه هایی است که برای تولید پوشاک به آنها احتیاج است. عامل دیگر مربوط به سرمایه کمی می شود که در آغاز راه به آن نیاز است. از دید یک کارآفرین این دو ویژگی آن چنان مهم اند که بی درنگ به فکر طرح توجیهی تولیدی پوشاک مردانه بیفتند. البته این سادگی اولیه به هیچ عنوان به معنای تولید محدود نیست. محصولات این صنعت خیلی گسترده اند. این تنوع به حدی است که بیشتر کارآفرینان حوزه پوشاک ترجیح می دهند در یک شاخه آن فعالیت کنند.

محصولات متنوعی همانند کت و شلوار مردانه، بارانی، شلوار مردانه و زنانه، لباس ورزشی، بلوز زنانه، پیراهن مردانه، پوشاک زیر، پیراهن زنانه، لباس خواب، پوشاک بچه گانه و لباس کار و یونیفرم بخشی از گستردگی این صنعت را نشان می دهند.

آنچه درمورد صنعت پوشاک باید بدانید:

بررسی های آماری پرشین پلن که قطعا در طرح توجیهی تولیدی پوشاک مردانه نیز خواهد آمد، نشان می دهند که بخش پوشاک پس از بخش کشاورزی پویا ترین حوزه های کارآفرینی را تشکیل می دهد. این صنعت را بخش مرئی فرآیند بلندی می دانند که از صنعت نساجی آغاز می شود. پوشاک صنعت مکمل بخش نساجی است.

پوشاک در واقع یکی از کالای فرهنگی نیز به شمار می رود. به همین دلیل دولت ها توجه ویژه ای به آن دارند. پوشش انسان ها مستقیما با ارزش های هویتی آنها در ارتباط است. بازتاب های فرهنگی پوشاک بر زندگی اجتماعی، دولت ها را واداشته است که سیاست های حمایت گرانه ای را تصویب کنند تا تولید کنندگان داخلی را در رقابت با تولید کنندگان خارجی توانمند تر سازد.

آیا طرح تولید پوشاک مردانه سوددهی دارد؟

بله این طرح سوددهی بالایی دارد و طرح توجیهی تولیدی پوشاک مردانه پرشین پلن به همه جوانب سودآوری آن خواهد پرداخت. در اینجا به طور خلاصه بگوییم که پوشاک در چهار فصل بازار دارد. در واقع یکی از معدود کالا هایی است که در همه فصل ها به آن نیاز است. سرمایه آن هم همانطور که گفتیم کم است. در نتیجه بازگشت سرمایه در آن زودتر و سریع تر رخ می دهد. این کالا بر اساس گروه های سنی و طبقه اجتماعی تقسیم بندی می شود. این کار، بازار گسترده ای را برای این کالا در بین همه طبقات اجتماعی درست می کند.

تولید پوشاک و مراحل انجام این کار_پرشین پلن

محاسبه هزینه ها در طرح توجیهی تولیدی پوشاک مردانه

در طرح توجیهی پوشاک مردانه همه این هزینه ها جدا جدا و به شکلی تفکیک شده محاسبه خواهند شد. یک کارخانه تولید پوشاک از چند واحد تشکیل می شود. این واحدها عبارتند از واحد طراحی، واحد برش، واحد فیوزینگ، واحد دوخت و واحد پرس. هر کدام از این واحدها نیز به تجهیزاتی نیاز دارد. از جمله به ماشین برش اره ای، ماشین راسته دوز، مادگی دوز، قیچی کوریس، اورلوک پنج نخ، ماشین دکمه دوزی، دیگ بخار و اتو. هزینه همه این تجهیزات با دقت زیاد در طرح توجیهی پوشاک مردانه پرشین پلن خواهد آمد. این طرح هزینه های دیگری مانند زمین و نیروی انسانی و مواد اولیه را نیز لحاظ خواهد نمود.

طرح توجیهی تولیدی پوشاک مردانه برای دریافت مجوز

یکی از وظایف طرح توجیهی پوشاک مردانه کمک به دریافت مجوزهاست. در واقع طرح توجیهی درآمدی بر همه آنهاست. این طرح مانند پاسپورت ورود به ارگان های دولتی است. آنها به حرف ها و توضیحات شفاهی شما توجهی نمی کنند. بلکه از شما می خواهند که طرح توجیهی کسب و کار خود را به زبان اعداد و ارقام ترجمه کنید و به آنها بدهید. طرح توجیهی همان ترجمه اهداف شما به زبان عدد و رقم است. پرشین پلن با تجربه درازمدتی در زمینه نگارش طرح توجیهی، طرح های شما را به تخصصی ترین شکل ممکن به زبان عدد و رقم ترجمه خواهد نمود.

طرح توجیهی پوشاک مردانه برای دریافت وام

هدف نهایی طرح توجیهی پوشاک مردانه دریافت وام و مجوز است. برای راه اندازی هر کسب و کاری وام یک سرمایه راهگشا و ضروری است. برای این کار شما باید یک طرح توجیهی استخوان دار بنویسید که نمودارها و جدول های آن زیر نظر متخصصان و اقتصاددانان زبده تهیه شده باشد. مطالعات بازار و امکان سنجی های علمی باید در طرح شما گنجانده شوند. بدون این مطالعات تخصصی هیچ بانکی به طرح شما اعتماد نمی کند. بانک ها به شرطی وام می دهند که مطمئن شوند سرمایه آنها برگشت پذیر است. طرح توجیهی پرشین پلن دقیقا چنین اطمینانی را به بانک ها می دهد.

سفارش طرح توجیهی پوشاک مردانه

برای سفارش طرح توجیهی تولیدی پوشاک مردانه فقط کافی است که نام و شماره خود را در وبسایت پرشین پلن وارد نمایید. برای این کار بر آیکون واتس آپ کلیک نموده و نام و شماره خود را درج فرمایید. مهندسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. شما هر پرسشی که دارید را می توانید از متخصصان ما بپرسید. آنها با شکیبایی به شما گوش داده و با شفافیت پاسخ خواهند داد. شفافیت و شکیبایی دستورالعمل شرکت پرشین پلن است.

مهندس خلیلیان

شماره تماس جهت سفارش طرح توجیهی

ساعت کاری 8 تا 24:  ۰۳۶۱ ۰۰۶ ۰۹۱۲
مهندس مهدی خلیلیان؛ عضو ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران و یکی از حرفه‌ای‌ترین طرح نویسان کشور با ۲۵ سال سابقه در حوزه سرمایه‌گذاری و تجربه حضور در ۳ وزارتخانه اقتصادی کشور

اشتراک‌گذاری

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

دسته بندی مقالات

راهنمای سفارش طرح توجیهی

دسته‌بندی طرح‌های توجیهی