مهندس خلیلیان

شماره تماس جهت سفارش طرح توجیهی

ساعت کاری 8 تا 24:  ۰۳۶۱ ۰۰۶ ۰۹۱۲
مهندس مهدی خلیلیان؛ عضو ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران و یکی از حرفه‌ای‌ترین طرح نویسان کشور با ۲۵ سال سابقه در حوزه سرمایه‌گذاری و تجربه حضور در ۳ وزارتخانه اقتصادی کشور

طرح توجیهی شهربازی ☀️(سرپوشیده+روباز)

طرح توجیهی شهربازی سرپوشیده+روباز_پرشین پلن

فهرست مطالب

طرح توجیهی شهربازی، مهمترین اقدام برای دریافت وام و مجوز است که در ادامه این مقاله درمورد آن صحبت خواهد شد. اما قبل از آن، باید بگوییم: پروژه‌های زیادی وجود دارند که می‌توانید به آنها فکر کنید. اما یکی از این پروژه‌ها که سودآوری بسیار خوبی دارد، پروژه تاسیس شهربازی است.

طرح توجیهی، ضمن برآورد تمامی هزینه‌های کسب و کار شما، تمام دغدغه‌های مربوط به اخذ مجوز و وام  را از بین خواهد برد و با استفاده از آن، می‌توانید ارگان‌های دولتی را قانع کنید که طرح شما توجیه پذیری منطقی دارد و با محاسبات پیشرفته ریاضی انجام شده است. لذا فرایند اخذ وام یا مجوز شما خیلی سریعتر طی شده و خیالتان از این بابت راحت خواهد شد.

پتانسیل بالای کشور برای احداث شهربازی

حقیقت این است که کشور ما از پتانسیل بالایی برای احداث شهربازی و مجموعه‌های تفریحی برخوردار می‌باشد. متاسفانه در سالهای اخیر، تلاش‌های زیادی در این خصوص صورت نگرفته است. حتی با وجود تعداد مشخصی از شهربازی در بخش‌های مختلف کشور، باز هم این تعداد کافی نیست.

لذا نیاز به احداث مجموعه‌های جدیدی از شهربازی خواهد بود. شما می‌توانید یکی از این احداث کنندگان باشید. البته برای اینکه کار خود را اصولی پیش ببرید. برای اینکه گام‌های سنجیده بردارید، می‌توانید از طرح توجیهی شهربازی کمک بگیرید. طرح توجیهی، رهنمودهای لازم را طبق محاسبات تمامی هزینه‌ها انجام داده و از اشتباهات مالی شما جلوگیری خواهد کرد.

نیاز به شهربازی، یک نیاز اساسی

همه ما انسان‌ها، فارغ از سن و سال نیاز داریم تا پس از طی یک دوره کاری، مدتی را به استراحت و تفریح بپردازیم. همان چیزی که به اصطلاح اوقات فراغت نامیده می‌شود. اگر کسی بخواهد مداوم کار کند و وقتی را برای تفریح و استراحت صرف نکند، خیلی زود بازدهی‌اش را از دست خواهد داد. بچه‌ها نیز همینطور هستند. اگر مدام سرشان در درس و کتاب باشد، از آن دلزده خواهند شد. به همین دلیل بهتر است وقتی را برای استراحت و بازی صرف کنند. اکنون شهربازی با این هدف اجرا شده است.

البته نه فقط بچه‌های محصل، بلکه کودکان کم سن که پا به مدرسه نگذاشته‌اند، نیاز به بازی و تفریح دارند. آنها می‌توانند با ورود به شهربازی، بازی‌های متنوع و دلخواه را انجام داده و هیجانات و انرژی بالای خود را تخلیه نمایید. شهربازی یک فضای دوست داشتنی و هیجان انگیز برای بچه‌ها محسوب شده و از اهمیت غیر قابل انکار برخوردار می‌باشد. به طوری که همه کودکان به آن نیاز اساسی دارند.

  طرح توجیهی احداث پارک آبی☀️(جهت دریافت مجوز)

انواع شهربازی

در طرح توجیهی شهربازی می‌توانید توضیحات جامع تری را راجع به انواع شهربازی مشاهده نمایید. در مجموع باید بگوییم دو نمونه از آن وجود دارد که می‌توانید روی آنها تمرکز کنید. یکی شهربازی سرپوشیده و دیگری شهربازی سرباز است. حال باید برآوردهای لازم را انجام داده و مشخص کنید که کدام یک از انواع شهربازی مد نظر شماست.

طرح توجیهی شهربازی روباز & سرپوشیده

طرح توجیهی شهربازی با توجه به درخواست و نیاز شما طراحی و نگارش می‌شود. برای مثال اگر تصمیم به احداث شهربازی روباز داشته باشید، باید قبل از سفارش طرح توجیهی به کارشناسان ما، اهداف خود را مشخص کنید تا با توجه به مشخصاتِ شهربازی شما، طرح توجیهی برایتان نگارش شود. در این قسمت چند مورد را نام می‌بریم، مابقی اطلاعات لازم را در تماس تلفنی مطرح کنید.

🔶 سرمایه‌ای که می‌خواهید به این طرح اختصاص دهید.
🔶 محلی که برای احداث شهربازی مناسب است.
🔶 بانکی که می‌خواهید از آن وام بگیرید.
🔶 وسایل تفریحی که برای احداث این مجموعه نیاز هستند.
🔶 نوع سازه‌ای که می‌خواهید برای شهربازی اختصاص دهید.

نکته: حتی اگر فقط سرمایه دارید و از هزینه تجهیزات، نوع سازه و… اطلاعات کافی ندارید، طی هماهنگی تماس تلفنی، می‌توانیم طرحی برای شما بنویسیم که برای دریافت وام و مجوز مناسب باشد. پس نگران این مورد نباشید، کارشناسان ما سابقه طولانی مدت در حوزه سرمایه‌گذاری شما را راهنمایی خواهند کرد.

موضوعات طرح توجیهی شهربازی سرپوشیده

در طرح توجیهی شهربازی سرپوشیده و روباز، تمامی هزینه‌ها و موارد مالی مربوط به وسایل موردنیاز برای این کسب و کار مورد محاسبه قرار می‌گیرند. برای مثال وسایلی که برای احداث این شهربازی نیاز دارید خریداری کنید، عبارتند از: وسایل بازی الکترونیکی، وسایل بازی مکانیکی، وسایل بازی بولینگ و غیره. یا مکان‌هایی که در این مجموعه باید در نظر گرفته و اجرا نمایید، عبارتند از: سینما چند بعدی، رستوران، کافه و غیره.

افزایش درآمد شهربازی

شهربازی ایده بسیار خوبی برای سرمایه‌گذاری است. اما بد نیست بدانید که این مولفه مهم تحت تاثیر این عوامل قرار گرفته و در نهایت تعیین خواهد شد:

🔶 منطقه احداث شهربازی» مسلما یک منطقه شلوغ و یا گردشگری، درآمد و سود خیلی بیشتری به دنبال خواهد داشت.
🔶 وسعت مجموعه» مجموعه‌های وسیع تر همراه با درآمدزایی بیشتری هم خواهند بود.
🔶 ایمنی وسایل بازی» وسایلی که ایمنی بالایی داشته و افراد نیز از آنها مطمئن هستند، بی شک تاثیر در درآمد شما خواهند داشت.
🔶 به روز بودن وسایل بازی» اگر وسایل بازی به روز و جدید باشند، مخاطبان بیشتری جذب کرده و درآمد بالاتری هم خلق می کنند.
🔶 خدمات ارائه شده» میزان خدمات و کیفیت خدماتی که ارائه می‌دهید، تاثیر مستقیم در درآمد خواهند داشت.

طرح توجیهی شهربازی برای دریافت وام

مسلما اولین چیزی که برای راه اندازی شهربازی نیاز دارید، وام است که طرح توجیهی به شما در این زمینه کمک می‌کند. با این طرح، اعتبار بیشتری نزد بانک پیدا خواهید کرد. در واقع بانک با مطالعه طرح، متوجه میزان اعتبار کار شما شده و مثل یک سند نوشته شده معتبر به آن اعتماد می کند. لذا وام یا سرمایه لازم برای این کار را راحت تر در اختیارتان قرار می دهد. این در حالی است که اگر بدون طرح توجیهی اقدام کنید، احتمال اینکه درخواستتان از سوی بانک رد شود، خیلی بالاست.

طرح توجیهی شهربازی برای دریافت مجوز

همانطور که طرح توجیهی کمک می‌کند تا وام و تسهیلات لازم برای این کار را راحت تر دریافت کنید. کمک می‌کند تا مجوز را هم آسان تر اخذ نمایید. سازمان‌هایی که به صدور مجوزهای لازم می پردازند، با مشاهده طرح، به شما و کارتان اعتماد کرده و مجوز بهره برداری را سریعا صادر می‌کنند.

سفارش طرح توجیهی شهربازی از پرشین پلن

وبسایت پرشین پلن با تجربه و دانش گسترده‌ای که در نگارش انواع طرح‌های توجیهی (صنعتی، کشاورزی، خدماتی، گردشگری و…) دارد، بانک‌ها و ارگان‌های دولتی را قانع خواهد کرد که طرح شما توجیه پذیری منطقی دارد. بنابراین شما فقط کافیست طرح توجیهی را تحویل ارگان‌های دولتی داده، تا وام یا مجوز شما را در کوتاه‌ترین زمان تحویل دهند. هم اکنون می‌توانید با سفارش طرح توجیهی شهربازی سرپوشید یا روباز، که توسط تیم کارشناسان خبره ما در پرشین پلن برای شما نگارش خواهد شد، برای اخذ وام و مجوز اقدام کنید.

مهندس خلیلیان

شماره تماس جهت سفارش طرح توجیهی

ساعت کاری 8 تا 24:  ۰۳۶۱ ۰۰۶ ۰۹۱۲
مهندس مهدی خلیلیان؛ عضو ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران و یکی از حرفه‌ای‌ترین طرح نویسان کشور با ۲۵ سال سابقه در حوزه سرمایه‌گذاری و تجربه حضور در ۳ وزارتخانه اقتصادی کشور

اشتراک‌گذاری

4.6/5 - (14 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

آخرین مقالات

دسته بندی مقالات

راهنمای سفارش طرح توجیهی

دسته‌بندی طرح‌های توجیهی