طرح توجیهی بسته بندی ذرت علوفه ای☀️(word+pdf) 1403

طرح توجیهی بسته بندی ذرت علوفه ای_پرشین پلن

فهرست مطالب

دریافت مجوز از ارگان‌های دولتی؛ مهمترین مرحله برای هر کسب و کاری می‌باشد چرا که هر پروژه‌ای به مجوز نیاز دارد. سرمایه گذاران جهت دریافت مجوز، می‌بایست اسناد و مدارک مختلفی را به این سازمان‌ها ارائه دهند. دریافت مجوز و شروع پروژه بسته بندی ذرت علوفه ای نیز نیازمند داشتن طرح توجیهی بسته بندی ذرت علوفه ای می باشد.

ما در این مقاله به صورت اختصاصی به بررسی جوانب مختلف طرح توجیهی بسته بندی ذرت علوفه ای خواهیم پرداخت. دعوت می‌کنیم جهت اطلاع از نحوه سفارش طرح و بخش‌های مختلف این پروژه تا پایان این مقاله با وب سایت پرشین پلن همراه باشید.

توجیه اقتصادی بسته بندی ذرت علوفه ای

دامداری‌ها همواره نیاز مداوم به تامین تغذیه دام های خود با استفاده از اقلامی مانند ذرت علوفه ای دارند. طرح توجیهی بسته بندی ذرت علوفه ای به صورت اختصاصی با در نظر گرفتن میزان تقاضای این محصول در بازار و لزوم تولید توجیه پذیری اقتصادی آن را بررسی می‌کند. بالا بودن میزان تقاضای دامداری‌ها برای ذرت علوفه ای بسته بندی شده این فعالیت را به یک شغل پرسود تبدیل کرده است.

بسته بندی ذرت علوفه ای می‌تواند ماده خوراکی سالم و با کیفیتی در اختیار دامداری‌ها قرار دهد. لازم به ذکر است که سود حاصل از فروش ذرت علوفه ای بسته بندی شده، بسیار بیشتر از هزینه خرید مواد اولیه و تجهیزات بسته بندی آن می باشد. حفظ کیفیت محصول نیز می‌تواند میزان سود این پروژه را افزایش دهد.

معرفی و مزایای ذرت علوفه ای بسته بندی شده

خوراک دام با استفاده از اقلام و محصولات مختلفی تامین می شود. ذرت علوفه ای از اقلام مهمی است که جهت تامین خوراک دامداری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. میزان و کیفیت ذرت علوفه ای برای دامداران اهمیت ویژه ای دارد. ویژگی‌های این گیاه باعث شده است که بین سایر اقلام از محبوبیت بیشتری برخوردار باشد. قابلیت استفاده آسان از ذرت علوفه‌ای بسته بندی شده در شرایط مکانیزاسیون نیز محبوبیت این محصول را افزایش می‌دهد. مزیت‌ها و ویژگی‌های ذرت علوفه‌ای، شامل موارد زیر می باشد:

  • دارا بودن مواد معدنی مانند نیتروژن، کلسیم، پتاسیم و فسفر
  • هضم آسان برای دام‌ها
  • دارا بودن بیشترین ارزش غذایی بین سایر خوراک‌ها
  • مناسب برای تامین خوراک دام های پرواری و…
  طرح توجیهی تولید بلغور ذرت☀️(برای دریافت مجوز)

دانش فنی برای بسته بندی ذرت علوفه ای

طرح توجیهی بسته بندی ذرت علوفه ای با در نظر گرفتن روش تولید و بسته بندی این محصول، دانش فنی آن را نیز در اختیار سرمایه گذار قرار می‌دهد. جهت بسته بندی ذرت علوفه ای می‌توان از ذرت علوفه ای فله‌ای استفاده کرد و یا به صورت اختصاصی کشت آن را انجام داد. اقدامات اولیه برای سرمایه‌گذارانی که قصد کشت ذرت علوفه ای را دارند؛ انتخاب نوع ذرت و مهیا کردن شرایط لازم برای رشد آن می‌باشد.

شرایط محیطی می‌بایست از نظر دما، رطوبت، نور، خاک و آبیاری کاملاً منطبق با نوع محصول انتخاب شده باشد. قدم بعدی پس از انتخاب محیط مناسب و نوع ذرت، آماده سازی خاک جهت کاشت در فصل تابستان و بهار می باشد. ذرت‌ها پس از رشد کافی و برداشت محصول، توسط چاپر خرد می‌شوند. ذرت‌های خرد شده سپس وارد مرحله تنظیم رطوبت، بسته بندی و انبار محصول می‌شوند.

دانش فنی بسته بندی ذرت علوفه ای_پرشین پلن

اهمیت طرح توجیهی بسته بندی ذرت علوفه ای

شروع پروژه بسته بندی ذرت علوفه ای، نیازمند یک طرح توجیهی اختصاصی می باشد. طرح توجیهی بسته بندی ذرت علوفه ای، جوانب مختلف، چالش‌ها و مراحل پیش از بهره برداری این پروژه را به صورت کامل بررسی می‌کند. پروژه های جدید در طرح های توجیهی مرحله بندی شده و اهداف مشخصی برای آنها تعیین می شود.

تقسیم کردن پروژه به مرحله های مختلف و تعیین هدف برای آن موجب سهولت مدیریت و بهبود عملکرد پروژه خواهد شد. جوانب مختلفی که در طرح‌های توجیهی بررسی می‌شود؛ شامل تمامی مسائل فنی، برآورد های مالی مورد نیاز، فروش و غیره می‌باشد. نظر به اینکه بررسی این مسائل نیاز به تخصص و تجربه زیادی دارد؛ نگارش طرح توجیهی می بایست توسط افراد حرفه‌ای انجام گیرد.

تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز در طرح توجیهی بسته بندی

طرح توجیهی بسته بندی ذرت علوفه ای؛ ماشین آلات، تجهیزات و مواد اولیه مورد نیاز برای این طرح را معرفی می‌کند. اطلاع از نوع تجهیزات، میزان مواد اولیه مورد نیاز و غیره پیش از شروع هر پروژه‌ای الزامی می‌باشد. استفاده از تجهیزات و ماشین آلات مناسب، می‌تواند موجب عملکرد بهتر کارگاه و افزایش سوددهی این پروژه شود. تجهیزات و ماشین آلات مورد استفاده برای کشت و بسته بندی ذرت علوفه ای شامل موارد زیر می باشد:

  • ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی مناسب در صورت کشت ذرت
  • چاپر و یا دستگاه های پرس ذرت علوفه‌ای
  • تجهیزات بسته بندی
  • ماشین آلات و خودرو های مورد نیاز برای حمل و نقل
  • وسایل اطفاء حریق، مانند کپسول آتش نشانی، لباس های ضد حریق و غیره
  • تجهیزات امنیتی مانند دزدگیر و دوربین مدار بسته و…
  طرح توجیهی بسته بندی محصولات کشاورزی☀️(مجوز+گرید)

هدف از اجرای بسته بندی ذرت علوفه ای

اجرای طرح بسته بندی ذرت علوفه ای؛ موجب کسب سود قابل توجهی برای سرمایه گذاران خواهد شد. همانطور که گفته شد؛ اهداف و مراحل پروژه در طرح های توجیهی به صورت کامل بررسی شده است. مطالعه و اجرای طرح های توجیهی برای سرمایه گذاران مزیت های بسیاری دارد. موارد پیش بینی نشده مانند هزینه‌ها و چالش‌ها در طرح توجیهی بررسی شده و استفاده از آن برای هر پروژه ای ضروری است. بررسی هزینه‌ها و میزان سودآوری پروژه‌ها نیز باعث می‌شود تا سرمایه‌گذاران به صورت بهتری، منابع مالی خود را مدیریت کنند.

بازار هدف برای فروش ذرت علوفه ای

فعالیت رقبا، میزان تقاضا و به صورت کلی بررسی بازار هدف از مسائلی است که در طرح توجیهی بسته بندی ذرت علوفه ای بررسی می شود. لزوم تولید لبنیات و گوشت با کیفیت باعث شده است که دامداری‌ها از اقلام مرغوب تری برای خوراک دام‌ها استفاده کنند. ضمن در نظر گرفتن این نکته می‌توان گفت مهمترین و اصلی‌ترین خریداران ذرت علوفه‌ای، دامداری‌ها هستند. افزایش جمعیت و افزایش نیاز بازار برای لبنیات و گوشت موجب افزایش تعداد دامداری‌ها برای تهیه این محصولات شده است. افزایش تعداد دامداری‌ها نیز ضرورت تولید خوراک با کیفیت برای دام‌ها را افزایش داده و موجب رونق فروش این محصول می‌شود.

بازار هدف برای فروش ذرت علوفه ای_پرشین پلن

بررسی هزینه راه اندازی در طرح توجیهی بسته بندی ذرت علوفه ای

بررسی هزینه های راه اندازی و ادامه فعالیت از جمله مسائلی است که می‌بایست سرمایه گذاران به آن توجه ویژه ای داشته باشند. طرح توجیهی بسته بندی ذرت علوفه ای با ارائه جزئیات کامل، هزینه‌های راه اندازی این پروژه را مورد بررسی قرار می‌دهد. هزینه های مورد نیاز در این پروژه به دو بخش سرمایه ثابت و هزینه‌های جاری، تقسیم می شوند. سرمایه ثابت، شامل هزینه ساخت و ساز، خرید زمین، خرید تجهیزات و غیره می شود. هزینه جاری نیز به تامین حقوق پرسنل، استهلاک، تعمیرات، بیمه و غیره اختصاص می یابد.

دریافت مجوز با طرح توجیهی بسته بندی ذرت علوفه ای

دریافت مجوز پروژه بسته بندی ذرت علوفه ای به نحوه نگارش و تدوین طرح توجیهی اختصاصی آن بستگی دارد. ارگان‌ها و سازمان های دولتی، طرح توجیهی بسته بندی ذرت علوفه ای را معیار مهمی برای تایید یا رد پروژه در نظر می گیرند. همانطور که پیشتر اشاره شد؛ نگارش طرح های توجیهی می بایست توسط افراد حرفه ای و کارشناسان با تجربه انجام گیرد. کارشناسان این حوزه، باید تمام آیین نامه‌ها و دستورالعمل های سازمان های دولتی را در نگارش طرح توجیهی در نظر بگیرند. توجیه پذیری طرح و صلاحیت فرد متقاضی برای مسئولین از طریق مطالعه و بررسی طرح های توجیهی ارائه شده، مشخص می‌شود.

نحوه سفارش طرح توجیهی بسته بندی ذرت علوفه ای

ضمن در نظر گرفتن اهمیت طرح توجیهی بسته بندی ذرت علوفه ای برای دریافت مجوز و شروع این کسب و کار، اهمیت تهیه آن از مراکز معتبر نیز افزایش می‌یابد. وب سایت پرشین پلن با در اختیار داشتن کارشناس ارشد حوزه سرمایه گذاری، سال‌هاست که در این زمینه خدمات ویژه‌ای ارائه می‌دهد. مهارت، تجربه و دانش کارشناسان وب سایت موجب می‌شود تا جامع‌ترین طرح های توجیهی در مجموعه پرشین پلن تنظیم شوند. اکنون درصورت تمایل می‌توانید با کارشناس ارشد مجموعه ما تماس گرفته و سفارش طرح توجیهی مورد نظر خود را ثبت کنید.

در وبسایت “پرشین پلن” تمامی طرح‌های توجیهی آماده، دارای گارانتی بازگشت وجه ۱۰۰ درصد تا مدت 6 ماه پس از استفاده می‌باشند و شما اگر محصولات ما را خریداری کرده باشید و احساس کنید که از محصول به هر دلیلی ناراضی هستید می‌توانید به ما اطلاع دهید تا تمام وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردانده شود. همچنین  ما هیچ سوالی در این رابطه از شما نخواهیم پرسید.

برای احترام به مخاطب، مجموعه ما 3 پشتیبانی فعال را برای طرح‌های توجیهی آماده اختصاص داده است، تا قبل از خرید اگر سوالی داشته باشید، پاسخ داده شود. همچنین بعد از خرید اگر مشکلات دانلودی (به هر نحو اگر اتصال به اینترنتتان قطع شد) موظف هستند در کوتاه‌ترین زمان مشکل شما را برطرف کنند. درصورت نیاز برای ارتباط با پشتیبان‌ها روی لینک‌های زیر کلیک کنید:
+ پشتیبانی طریق واتساپ
+ پشتیبانی از طریق تلگرام
+ پشتیبانی از طریق ایمیل

اشتراک‌گذاری

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌بندی طرح‌های توجیهی

مهندس خلیلیان

شماره تماس جهت سفارش طرح توجیهی اختصاصی

ساعت کاری 8 تا 24:  ۰۳۶۱ ۰۰۶ ۰۹۱۲
مهندس مهدی خلیلیان؛ عضو ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران و یکی از حرفه‌ای‌ترین طرح نویسان کشور با ۲۵ سال سابقه در حوزه سرمایه‌گذاری و تجربه حضور در ۳ وزارتخانه اقتصادی کشور