طرح توجیهی تولید سرنگ یکبار مصرف☀️(doc+pdf) سال 1403

طرح توجیهی تولید سرنگ_پرشین پلن

فهرست مطالب

5/5 - (2 امتیاز)

همانطور که می‌دانیم سرنگ جزء تجهیزات پزشکی است که استفاده از آن در امور پزشکی بسیار رایج است. تعداد بسیاری از افراد قصد تولید انبوه سرنگ و کسب درآمد از آن را دارند. با توجه به این موضوع، طرح توجیهی تولید سرنگ، می‌تواند راهنمای بسیار معتبری در این زمینه باشد. همچنین برای راه‌اندازی این خط تولید نیاز به مجوزهایی است که این جوازها تنها با استفاده از طرح توجیهی قابل دریافت هستند.

پرشین پلن، ارائه دهنده معتبرترین طرح‌های توجیهی در زمینه تولید سرنگ می‌باشد. در حقیقت یکی از پراستفاده‌ترین اقلام پزشکی همان سرنگ و آنژیوکت می‌باشد. چنانچه شما نیز قصد تولید این محصول پرمصرف را دارید، با سایت پرشین پلن همراه شوید تا این محصول را از زوایای مختلف مورد بررسی قرار دهیم.

معرفی مزایای تولید سرنگ

سرنگ از جمله اقلامی است که از همان ابتدای تولد تا لحظه‌ی مرگ انسان مورد استفاده قرار می‌گیرد. طرح توجیهی تولید سرنگ، می‌تواند شما را از ابتدای مسیر کارآفرینی تا رسیدن به سود نهایی راهنمایی کند. با توجه به این موضوع که سالانه تعداد بالایی سرنگ از کشورهای مختلف وارد ایران می‌شود. چنانچه شما بتوانید خط تولید سرنگ را راه‌اندازی کنید، علاوه بر کسب سود بسیار، از خروج ارز از کشور نیز جلوگیری خواهید کرد. این روزها بحث انجام واکسیناسیون بسیار داغ می‌باشد. همین موضوع نشان دهنده افزایش تقاضای سرنگ در بازار است. در طرح توجیهی که توسط وب‌سایت پرشین پلن ارائه می‌شود، اطلاعاتی در زمینه نحوه بازاریابی محصول نیز ارائه خواهد شد.

بررسی نیاز بازار به سرنگ

در طرح توجیهی تولید سرنگ، میزان عرضه و تقاضای این محصول به صورت دقیق مشخص شده است. وب‌سایت پرشین پلن، با بکارگیری کارشناسان زبده، میزان توجیه پذیری اقتصادی ایده مورد نظر را مورد بررسی قرار می‌دهد. این افراد تمامی چالش‌های احتمالی مسیر را شناسایی و راه‌حل مقابله با آنها را نیز در اختیار شما قرار می‌دهند. مهندسینی که به نگارش طرح توجیهی می‌پردازند، با بررسی دقیق نیاز بازار به سرنگ، شما را در تولید این محصول پرکاربرد راهنمایی خواهند کرد. یکی از مهمترین مواردی که قبل از شروع کار باید به آن توجهی ویژه نمایید، میزان هزینه‌ی صفر تا صد پروژه است. بدون در نظر گرفتن این موضوع، احتمال رویارویی با مشکلات مالی بسیار بالا خواهد بود.

  طرح توجیهی کارخانه سرم سازی☀️(doc+pdf) سال 1403

حجم انواع سرنگ‌های یکبارمصرف

سرنگ‌ها در حجم های 0.5، 1، 1.5، 2، 2.5، 5، 20، 30 و 50 سی سی تولید می شوند. سرنگ های 2 و 5 سی سی بیشترین کاربرد را دارند و از حجم های 2 الی 3 سی سی برای تزریق عضلانی استفاده می شود. سرنگ های تا حجم 100 سی سی نیز وجود دارند که کاربردهای مختلفی دارند. سرنگ های انسولین جزو کوچکترین سرنگ‌ها هستند و ظرفیت آنها 1CC است. سرنگ‌ها انواع مختلفی دارند که بر اساس نوع مصرف تقسیم بندی می‌شوند.

 • سرنگ گاواژ
 • سرنگ توبرکولین
 • سرنگ لوئر لاک
 • سرنگ دو سرسوزن
 • سرنگ استخراج سم
 • سرنگ های لوئر اسلیپ
 • سرنگ انسولین بیماران دیابتی

در طرح توجیهی تولید سرنگ چه مواردی مطرح می‌شود؟

با استفاده از طرح توجیهی تولید سرنگ، می‌توانید کار خود را با هوشیاری تمام آغاز نمایید. در طرح توجیهی سرنگ که توسط وب‌سایت پرشین پلن نگارش می‌شود، سرمایه ثابت و سرمایه در گردش برای راه‌اندازی خط تولید سرنگ مورد بررسی قرار می‌گیرد. توجه کنید که کارشناسان اقتصادی که طرح توجیهی را تدوین می‌کنند، با محاسبه سرمایه مورد نیاز و همچنین هزینه‌ها، سود نهایی پروژه را نیز به شما اعلام می‌کنند. با آگاهی از درآمد نهایی پروژه، می‌توانید سرمایه گذاران بسیاری را به آن جذب نمایید. همچنین استفاده از طرح توجیهی، مسیر دریافت مجوز و تسهیلات بانکی را نیز کوتاه خواهد کرد.

جنس انواع سرنگ‌های یکبار مصرف

سرنگ‌های یکبار مصرف معمولا از جنس شیشه و پلیمر ساخته می‌شوند. مواد اولیه ضروری برای ساخت انواع سرنگ‌ها، پلی پروپیلن و پلی اتیلن سنگین می‌باشد که تمایلی به انجام واکنش شیمیایی با داروها ندارند و بهترین گزینه برای ساخت سرنگ هستند. این دو ترکیب فاقد هرگونه مواد افزودنی می‌باشند و با اکسید اتیلن استرلیزه می‌شوند. سر سوزن از جنس استیل ضد زنگ است و به گونه ای طراحی شده است تا کمترین صدمه را به رگ انسان وارد کند. از سرنگ‌های شیشه‌ای برای داروهایی استفاده می‌شود که با پلاستیک واکنش شیمیایی انجام می‌دهند.

کارخانه تولید سرنگ_پرشین پلن

درآمد تولید سرنگ چقدر می‌باشد؟

با توجه به موارد ذکر شده و نیاز بالای بازار به سرنگ، باید گفت سود تولید این محصول بسیار بالا می‌باشد. توجه کنید که میزان استفاده از سرنگ در کشور بسیار بالا است. همچنین شما عزیزان می‌توانید محصول تولید شده را به کشورهای همسایه نیز صادر کنید. با توجه به قیمت بالای ارز در کشور، انجام صادرات سرنگ موجب کسب سود بسیار بالا می‌شود. طرح توجیهی که در وب‌سایت پرشین پلن نگارش می‌شود، میزان درآمد انجام این کار به صورت دقیق مورد بررسی قرار می‌گیرد. همچنین در این طرح توجیهی، کمک فراوانی به جذب سرمایه گذار خواهد کرد. به این صورت که میزان درآمد تولید سرنگ را با توجه به وضعیت اقتصادی روز مشخص خواهد کرد.

معرفی تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز برای تولید سرنگ

راه‌اندازی خط تولید سرنگ نیاز به تجهیزات و دستگاه‌ه‌های مخصوصی دارد که در طرح توجیهی تولید سرنگ، به صورت دقیق به آن پرداخته شده است. در این قسمت از مقاله به طور مختصر به ذکر دستگاه‌های مورد نیاز این کار خواهیم پرداخت.

 • دستگاه چاپ
 • دستگاه خنک کننده آبی
 • دستگاه بسته بندی
 • دستگاه مونتاژ برای سوار کردن قطعات بر روی هم

* توجه کنید که تولید سرنگ‌ می‌بایست به بهداشتی‌ترین حالت ممکن انجام شود. به همین دلیل استفاده از دستگاه‌های مکانیزه از اهمیت بسیاری برخوردار است.

  طرح توجیهی تولید دستکش لاتکس ☀️(doc+pdf) سال 1403

بازار هدف برای فروش سرنگ

شناخت بازار هدف در ابتدای مسیر کارآفرینی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. تنها با شناخت بازار هدف امکان تولید آگاهانه محصول فراهم خواهد بود. این موضوع در بحث بازاریابی نیز بسیار با اهمیت است. شما می‌بایست بعد از کسب اطلاع در مورد ویژگی‌های بازار هدف، برای انجام تبلیغات بر اساس آن اقدام نمایید. به این نکته توجه کنید که در کار تولید سرنگ نیز کار شناسایی بازار هدف بسیار مهم می‌باشد.

به این دلیل که امکان صادرات این محصول نیز به خارج از کشور وجود دارد، می‌بایست استانداردهای پزشکی کشورهای هدف خود را نیز شناسایی و بر اساس آن محصول خود را تولید نمایید. تنها با مطالعه بر روی بازار هدف است که امکان تولید محصول کاربردی میسر خواهد بود. انجام مطالعات بازار، یکی از وظایف مهمی است که درصورت نیاز سرمایه گذار در طرح توجیهی به آن پرداخته خواهد شد.

توضیحاتی در مورد مراحل تولید سرنگ

با مطالعه طرح توجیهی تولید سرنگ، از مراحل انجام این کار به صورت دقیق آگاهی خواهید یافت. به صورت کلی تولید سرنگ در چهار مرحله انجام می‌شود. مرحله اول: تولید بدنه و پیستون سرنگ و مرحله دو: مونتاژ این وسایل بر روی هم، مرحله سه: چاپ اطلاعات بر روی آن و استرلیزه کردن سرنگ و مرحله آخر بسته بندی محصول می‌باشد. توجه کنید که تمامی این مراحل می‌بایست تحت نظارت افراد متخصص و همچنین به وسیله دستگاه‌های مخصوص انجام شود.

در حقیقت سرنگ‌های پزشکی در دو نوع پلیمری و شیشه‌ای تولید می‌شوند. قابل ذکر است که از این محصول در دامپزشکی‌ها نیز برای تزریق دارو به بدن حیوانات استفاده می‌شود. معمولا سرنگ‌هایی که در دامپزشکی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند، در اندازه‌های بزرگتری تولید شده‌اند. توجه کنید که تمامی سرنگ‌های تولید شده طی فرایندی استرلیزه خواهند شد. با انجام این کار تمام آلودگی‌های محصول از بین خواهد رفت. فرآیند استریلیزاسیون بر اساس نوع و جنس سرنگ تولید شده انجام می‌شود. به این نکته توجه کنید که چنانچه در راه‌اندازی این کار از طرح توجیهی سفارشی استفاده کنید، در حقیقت نقشه کل مسیر در دستان شما خواهد بود.

توضیحاتی در مورد مراحل تولید سرنگ_پرشین پلن

چرا وجود طرح توجیهی برای ابتدای کار ضروری است؟

همانطور که در بخش‌های مختلف این مقاله اشاره کردیم، وجود طرح توجیهی تولید سرنگ، برای تمامی مراحل کار ضروری می‌باشد. چراکه با مطالعه طرح توجیهی، اطلاعات ارزشمندی در زمینه مراحل کار بدست خواهید آورد. پیش‌بینی چالش‌های مسیر، آگاهی از میزان  سرمایه و هزینه کار، تنها با استفاده از طرح توجیهی امکان پذیر است. همچنین با بهره‌گیری از این طرح، می‌توان به چشم انداز دقیقی در مورد سود نهایی پروژه رسید.

طرح توجیهی تولید سرنگ برای اخذ مجوز

یکی از مهمترین کاربردهای طرح توجیهی تولید سرنگ، استفاده از آن در جهت اخذ مجوزهای مورد نیاز می‌باشد. در واقع برای راه‌اندازی هر شغلی نیاز فراوانی به اخذ مجوز وجود دارد.  توجه کنید که وب‌سایت پرشین پلن، با سالها تجربه در زمینه تدوین طرح توجیهی با تمام موارد مورد تاکید سازمان‌ها و موسسات آشنایی دارد. متخصصین مشغول بکار در وبسایت پرشین پلن، طرح‌های توجیهی را بر اساس همین نکات نگارش خواهند کرد. لازم به ذکر است که افرادی که به نگارش طرح توجیهی می‌پردازند، دارای تجربه فعالیت در سازمان‌ها و اداره‌های مختلف هستند. به همین دلیل با نحوه دریافت مجوز و پروسه‌های اداری آشنایی کامل دارند.

سفارش طرح توجیهی اختصاصی تولید سرنگ

‎ وب‌سایت پرشین پلن، سالهاست که در زمینه نگارش طرح توجیهی فعالیت می‌کند. ارائه خدماتی مانند: امکان سنجی پروژه، برآورد دقیق هزینه‌ها و همچنین پیش‌بینی چالش‌های مسیر توسط افراد متخصص مشغول بکار در این وب‌سایت انجام می‌شود. در حقیقت موفقیت در مسیر کارآفرینی در گرو استفاده از یک طرح توجیهی اختصاصی است. پرشین پلن، با توجه به میزان سرمایه و شرایط شما، طرح توجیهی سفارشی را نگارش خواهد کرد. اکنون درصورت تمایل برای سفارش طرح توجیهی مربوط به تولید سرنگ، می‌توانید از طریق شماره تماس‌های موجود در وب‌سایت، با ما در تماس باشید.

در وبسایت “پرشین پلن” تمامی طرح‌های توجیهی آماده، دارای گارانتی بازگشت وجه ۱۰۰ درصد تا مدت 6 ماه پس از استفاده می‌باشند و شما اگر محصولات ما را خریداری کرده باشید و احساس کنید که از محصول به هر دلیلی ناراضی هستید می‌توانید به ما اطلاع دهید تا تمام وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردانده شود. همچنین  ما هیچ سوالی در این رابطه از شما نخواهیم پرسید.

برای احترام به مخاطب، مجموعه ما 3 پشتیبانی فعال را برای طرح‌های توجیهی آماده اختصاص داده است، تا قبل از خرید اگر سوالی داشته باشید، پاسخ داده شود. همچنین بعد از خرید اگر مشکلات دانلودی (به هر نحو اگر اتصال به اینترنتتان قطع شد) موظف هستند در کوتاه‌ترین زمان مشکل شما را برطرف کنند. درصورت نیاز برای ارتباط با پشتیبان‌ها روی لینک‌های زیر کلیک کنید:
+ پشتیبانی طریق واتساپ
+ پشتیبانی از طریق تلگرام
+ پشتیبانی از طریق ایمیل

اشتراک‌گذاری

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌بندی طرح‌های توجیهی

مهندس خلیلیان

شماره تماس جهت سفارش طرح توجیهی اختصاصی

ساعت کاری 8 تا 24:  ۰۳۶۱ ۰۰۶ ۰۹۱۲
مهندس مهدی خلیلیان؛ عضو ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران و یکی از حرفه‌ای‌ترین طرح نویسان کشور با ۲۵ سال سابقه در حوزه سرمایه‌گذاری و تجربه حضور در ۳ وزارتخانه اقتصادی کشور