طرح توجیهی کارخانه لبنیات☀️(doc+pdf) سال 1403

طرح توجیهی کارخانه لبنیات (pdf+doc)_پرشین پلن

فهرست مطالب

یکی از حوزه هایی که می توانید به آن به چشم یک حوزه پرسود بنگرید، حوزه تولید لبنیات است. لبنیات از مصارف بالایی در بین مصرف کنندگان برخوردار می باشند. ضمناً این محصولات دارای ترکیبات مفیدی بوده و نقش موثری را در حفظ سلامت فردی ایفا می کنند. حال با توجه به ضرورت بالای لبنیات از جمله شیر، ماست، دوغ و غیره و مصارف روزافزون آنها، تولید این محصولات، اهمیت بیشتری یافته است. اهمیت و ضرورت بالای لبنیات هم مصادف خواهد بود با سود بالای حاصل از تولید آنها.

اکنون با بهره گیری از طرح توجیهی کارخانه لبنیات می توانید استارت تولید لبنیات را زده و در آینده ای نزدیک، به سود قابل توجه دست یابید. برای اطلاعات بیشتر درمورد این کسب و کار تا انتهای این مقاله با وبسایت تخصصی پرشین پلن همراه شوید.

نگاهی به لبنیات و ترکیبات آنها

لبنیات از مفیدترین و سالم ترین محصولات غذایی به شمار می آیند که از کوچک تا بزرگ، ملزم به مصرف آنها  می باشند. وگرنه باید با بیماری ها و مشکلات جسمانی بسیاری دست و پنجه نرم کنند. این محصولات به این دلیل برای ما انسان ها فایده دارند که سرشار از ترکیبات ارزشمند مثل کلسیم، فسفر و ویتامین دی می باشند. کلسیم منجر به تراکم بالای استخوان ها شده و آنها را مستحکم می سازد. فسفر باعث عملکرد بهتر مغز شده و ویتامین دی نیز بر همه اعضاء بدن تاثیر مثبت دارد.

نه تنها شیر، بلکه همه فرآورده های حاصل از آنها دارای این ترکیبات بوده و باید به صورت روزانه مصرف شوند. چه بسا که پزشکان هم راجع به این مسئله تاکید کرده اند. با این وجود متوجه اهمیت غیر قابل انکار لبنیات و ضرورت تولید آنها خواهیم شد.

تولید لبنیات همراه با توجیه اقتصادی

هر محصولی مانند لبنیات که این چنین پرمصرف باشد، یقینا دارای توجیه اقتصادی بالایی خواهد بود. لازم است بدانید مواد غذایی به طور کلی به دو دسته تقسیم می گردند. گروه اول موادی هستند که ضرورت خیلی زیادی دارند و گروه دوم هم موادی که چندان ضرورتی ندارند؛ یعنی چه این مواد غذایی در سفره ما حضور داشته باشند و چه نه، جای خالی آنها حس نشده و ضرر نخواهیم کرد. لبنیات در گروه اول قرار داشته و به همین خاطر می گوییم که تولید آنها توام با توجیه اقتصادی است.

  طرح توجیهی بسته بندی حبوبات☀️(doc+pdf) سال 1403

اثرات مثبت طرح توجیهی کارخانه لبنیات

طرح توجیهی کارخانه لبنیات دارای اثرات مثبت زیادی بوده و این حقیقت بر همه کارآفرینانی که این طرح را الگوی خود قرار داده و از آن راهنمایی جسته اند، ثابت گردیده است. اگر شما هم یک سرمایه گذار آینده نگر باشید، با طرح توجیهی کارخانه لبنیات، گام به گام به جلو خواهید رفت. چون میدانید که اگر این اقدام را انجام ندهید، ممکن است با موانع بسیاری برخورد نمایید. موانعی که احتمال انصراف و برگشت شما از کار را افزایش می دهند.

اما با طرح توجیهی کارخانه لبنیات، هر مانعی هم که بر سر راه شما سبز گردد، قابل رفع بوده و از ادامه کار دلسردتان نخواهد کرد. در ضمن این طرح، با ارائه اطلاعات دقیق، باعث می شود تا کاملا حساب شده عمل کنید. یعنی  همه چیز را طبق برنامه طرح پیش برده و هیچ حرکت اضافه ای انجام نخواهید داد که به ضررتان تمام شود.

  طرح توجیهی تولید روغن حیوانی ☀️(مخصوص مجوز فعالیت)

بررسی سود آتی این کار

لبنیات از جمله محصولاتی هستند که تقاضا برای آنها هیچگاه فروکش نمی کند. حتی اگر بر قیمت آنها افزوده شود . البته شاید میزان تقاضا برای این محصولات، دارای نوساناتی گردد؛ اما هیچگاه این تقاضا به صفر نمی رسد. چون اگر عده ای از مصرف لبنیات چشم بپوشند؛ عده دیگری وجود دارند که به مصرف دائمی آن بپردازند. لذا سود و درآمد آتی این کار هم مثبت اعلام شده و با تولید لبنیات، به درآمد بسیار عالی خواهید رسید. چه بسا که افزایش قیمت لبنیات، منجر به تشکیل حاشیه سود بیشتر گردد.

طرح توجیهی، مبین روش های تولید

در طرح توجیهی کارخانه لبنیات، راجع به روش تولید لبنیات، توضیحات کاملی ذکر خواهد شد. در این بخش می خواهیم تا به طور خلاصه به توضیح در این مورد پرداخته تا به یک آشنایی کلی دست یابید. البته توضیحاتی که ارائه خواهیم کرد؛ در خصوص تولید محصولاتی مثل ماست است:

  • ابتدا شیر به کارخانه انتقال یافته و در معرض استاندارد سازی قرار می گیرد.
  • پس از آن، عملیات هموژنیزاسیون صورت می گیرد.
  • عملیات حرارتی آغاز شده و استارتر اضافه می گردد.
  • سپس عملیات سرد کردن شروع می شود.
  • در مرحله نهایی، بسته بندی صورت خواهد گرفت.

ماشین آلات مورد نیاز برای تولید لبنیات

در طرح توجیهی کارخانه لبنیات راجع به ماشین آلاتی که برای تولید این گروه از محصولات، مورد نیاز هستند، صحبت می شود. در این بخش به تعدادی از آنها اشاره خواهیم کرد:

  • مخزن آب، پمپ و لجن کش
  • یونیت کمپرسور، کندانسور تبخیری و تانک استیل
  • پاستوریزاسیون مخصوص، لیبل زن و کمپرسور هوای فشرده
  • مخزن هواگیر، سیستم مخلوط کن و هموژنایزر
  • دیگ بخار، پمپ آب آیس بانک و میز گردان

کارخانه لبنیات_پرشین پلن

طرح توجیهی لبنیات برای دریافت وام

یکی از راه های تامین سرمایه که بسیاری از سرمایه گذاران به دنبال آن هستند، وام است. همانطور که میدانید مراحل دریافت وام، خیلی راحت نیست. ولی با استفاده از طرح توجیهی می توانید این سختی را تبدیل به آسانی نمایید. طرح توجیهی کارخانه لبنیات با توجه به اینکه امکان سنجی های لازم راجع به کار را انجام داده و با سند و مدرک، توضیحاتی را ارائه کرده؛ لذا قابل اعتماد از سوی بانک خواهد بود. همین مسئله باعث می شود تا بانک هم وام را برای شروع کار در اختیارتان قرار دهد. البته این امکان، بدون طرح توجیهی، تقریبا نزدیک به صفر خواهد بود.

  طرح توجیهی تولید ماست طعمدار☀️(جهت دریافت مجوز فعالیت)

طرح توجیهی برای دریافت مجوز

هر حرفه ای برای آغاز نیاز به اخذ جواز دارد. اما گرفتن مجوز هم مثل وام، چالش های خاص خود را دارد. البته با یاری گرفتن از طرح توجیهی می توانید این چالش ها را کاملا برطرف سازید. با در دست داشتن طرح توجیهی کارخانه لبنیات، سازمان های مربوط به مجوز هم به شما اعتماد کرده و از ارائه مجوز سر باز نمی زنند.

سفارش طرح توجیهی کارخانه لبنیات از پرشین پلن

چرا نگران نحوه سفارش طرح توجیهی کارخانه لبنیات هستید؟ ما در اینجا گرد هم آمده ایم تا شما دیگر نگرانی و دغدغه ای از این بابت نداشته باشید. حالا با گشوده شدن مسیرهای نوین ارتباطی، می توانید به شکلی راحت و سریع، طرح توجیهی مورد نیاز خود را سفارش داده و مطابق با درخواست ها و انتظاراتی که داشتید، تحویل بگیرید.

مهندس خلیلیان

شماره تماس جهت سفارش طرح توجیهی

ساعت کاری 8 تا 24:  ۰۳۶۱ ۰۰۶ ۰۹۱۲
مهندس مهدی خلیلیان؛ عضو ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران و یکی از حرفه‌ای‌ترین طرح نویسان کشور با ۲۵ سال سابقه در حوزه سرمایه‌گذاری و تجربه حضور در ۳ وزارتخانه اقتصادی کشور

اشتراک‌گذاری

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

دسته بندی مقالات

راهنمای سفارش طرح توجیهی

دسته‌بندی طرح‌های توجیهی