طرح توجیهی هتل 5 ستاره⚜️(pdf+doc) سال 1401

طرح توجیهی هتل 5 ستاره (pdf+doc)_پرشین پلن

فهرست مطالب

هتل 5 ستاره یک سرمایه است! همه ما به خوبی می دانیم که سرمایه هوشمند است! طرح توجیهی هتل 5 ستاره نیز بر پایه همین واقعیت نوشته می شود. سرمایه همیشه به دنبال بهترین راه ها و حوزه های سرمایه گذاری می گردد. ردپای بهترین راه های سرمایه گذاری را می توان در آمار جستجو کرد! می‌دانید در سال گذشته سرمایه گذاری خارجی جهان چقدر بوده است؟ 530 میلیارد دلار! و باز می دانید که سهم غول های نفتی جهان همچون توتال و شل و غیره از این رقم حیرت آور چقدر بوده است؟ تنها 210 میلیارد دلار!
شاید با تعجب بپرسید مگر حوزه ای پر سودتر از نفت و گاز داریم که سرمایه آن را به نفت و گاز ترجیح دهد؟ بله! چنین جایی هست. اینجا همان جایی است که هتل 5 ستاره شما هم قاعدتا باید در همان جا تاسیس شود و ما هم طرح توجیهی هتل پنج ستاره را برای همان جا خواهیم نوشت! هنوز حدس نزده اید؟ درست است! بخش خدمات! 320 میلیارد دلار از آن رقم حیرت آور در بخش خدمات سرمایه گذاری شده است! 260 میلیارد دلار از این 320 میلیارد دلار هم به بخش گردشگری سرازیر شده است. حیرت آور است! نه؟

رقم‌های حیرت آور هتل 5 ستاره

شاید در تعریف فرهنگ نامه ای هتل گفته شود که هتل فضای سکونت پذیری است که برای مدتی معین به اشخاصی معین اجاره داده می شود. اما هتل و خصوصا هتل 5 ستاره چیزی فراتر از یک فضای اجاره ای است. هتل آن 320 میلیارد دلار را به 260 میلیارد دلار صنعت گردشگری پیوند می زند. هتل یک واسطه مهم است که حوزه خدمات را به صنعت گردشگری پیوند می دهد.

چرا صنعت گردشگری برای طرح هتل 5 ستاره مهم است؟

صنعت گردشگری یکی از مهم ترین منابع ثروت آفرینی در هزاره جدید است. سازمان ملل سال 2017 را سال جهانی گردشگری پایدار؛ ابزاری برای توسعه نامید. همین توجه جهانی به گردشگری برای نشان دادن اهمیت سرمایه گذاری در صنعت هتل داری کفایت می کند. گردشگری در واقع با ساختارهای بنیادین اقتصادی و عدالت اجتماعی تنیده شده است. اگر دقت کرده باشید سازمان ملل گردشگری را ابزار توسعه نامیده است. هتل داری نیز به عنوان حلقه مشترک بخش خدمات و صنعت گردشگری ابزار مهمی در توسعه اقتصادی کشور است.

  طرح توجیهی شرکت پخش مواد غذایی⚜️(سال 1420)

در اقتصاد جهانی، گردشگری و هتل داری را دارای چند ویژگی می‌دانند :

1-درآمد آفرین اند: از هر ده شغل در جهان یک شغل آن مربوط به صنعت گردشگری است. هتل داری از آنجا که یکی از حلقه های مهم گردشگری و خدمات است، در این درآمد آفرینی سهیم است. هر شغل تازه ای که در صنعت هتل داری تولید شود به معنای درآمد بیشتر و کار توسعه یافته‌تر است. هتل داری به توسعه گردشگری کمک می‌کند و گردشگری نیز به سودآوری بیشتر هتل داری کمک می‌کند. در طرح توجیهی، تیم متخصصان ما همه این موارد را مو به مو با عدد و رقم روشن خواهند کرد.

2-عدالت گستر اند: صنعت گردشگری برای سرمایه گذاران فرصت های سرمایه گذاری در چند حوزه مهم را پدید می آورد. یکی از مهم ترین حوزه ها هتل داری است. البته سرمایه گذار علاوه بر هتل داری می تواند در حوزه های وابسته دیگری مانند حمل و نقل، ایرلاین، بیمه، رستوران و بانک نیز سرمایه گذاری کند. علاوه بر سرمایه گذار طبقه های دیگر نیز می توانند در کنار وی، درآمد زایی کنند. طبقه متوسط کارهای مدیریتی را انجام می دهد و طبقه فقیر نیز به کارهای خدماتی خواهد پرداخت. در ایران جمعیت بزرگی از جوانان متقاضی کار می توانند در این حوزه به کار بپردازند. با این کار همه عادلانه از فرصت های متناسب با سرمایه و تخصص خود بهره مند خواهند شد.

چرا ساخت هتل 5 ستاره یک سرمایه گذاری عالی است؟

همانطور که گفتیم ساخت هتل به توسعه زیر ساخت های گردشگری کمک می نماید. کشور ما یک کشور چهار فصل است. علاوه بر آن آثار باستانی اش در جهان زبانزد است. می دانیم که گردشگر به دنبال کشف دوباره کشف شده هاست. به این معنا که صنعت گردشگری با کشف امکانات گردشگرانه در کشور و توسعه زیرساخت ها و البته اطلاع رسانی علمی، گردشگران را به سفر کردن تشویق می نماید. در این میان گردشگر پیش از هر چیز به رفاه و خدمات نیاز دارد. در هر جایی که هتل های 5 ستاره وجود داشته باشد، تمایل سفر گردشگران به آنجا بیشتر می شود. پس همانطور که توسعه گردشگری به توسعه زیرساخت های هتل داری می انجامد؛ توسعه هتل داری نیز به توسعه گردشگری کمک می کند. احداث یک هتل فقط به معنای برپایی یک ساختمان نیست بلکه به گروه بزرگی از مشاغل نیز جان می دهد. این کار بیکاری  را کاهش می دهد. سود کاهش بیکاری همانطور که گفتیم به صنعت هتل داری بر می گردد.

نمای داخلی هتل 5 ستاره_پرشین پلن

هزینه های یک طرح توجیهی چگونه محاسبه می‌شود؟

برای محاسبه هزینه های طرح توجیهی هتل 5 ستاره به یک گروه متخصص و کارکشته نیاز دارید که هزینه ها را ریز به ریز در طرح تان ذکر کند. هیچ سازمانی صرفا با خواندن کلی گویی های بلند پروازانه به شما کمکی نخواهد کرد. اگر هدف تان وام است ریسک نکنید. کار را به متخصصان پرشین پلن بسپارید تا علمی ترین طرح توجیهی را برای شما تنظیم کنند.

طرح توجیهی هتل 5 ستاره شامل چه نکاتی خواهد بود؟

تیم تخصصی پرشین پلن در طرح توجیهی هتل 5 ستاره همه مواردی را که برای احداث یک هتل ضروری است در طرح توجیهی خود خواهند گنجاند. موارد همچون مساحت زمین، مساحت زیربنا، هزینه های ثابت، هزینه های جاری، سرمایه در گردش مورد نیاز، کل سرمایه گذاری طرح و موارد پیچیده و ضروری دیگر را مو به مو در طرح توجیهی ذکر خواهند کرد.

مهندس خلیلیان

شماره تماس جهت سفارش طرح توجیهی

ساعت کاری 8 تا 24: 09120060361

عضو ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران و یکی از حرفه‌ای‌ترین طرح نویسان کشور با ۲۵ سال سابقه در حوزه سرمایه‌گذاری و تجربه حضور در ۳ وزارتخانه اقتصادی کشور

اشتراک‌گذاری مقاله

فیسبوک
تویتر
واتساپ
تلگرام
5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

محبوب‌ترین ایده‌های سرمایه گذاری در سال 1401

دسته‌بندی طرح‌های توجیهی

باز کردن چت
1
سلام👋
برای سفارش طرح توجیهی با شماره: ۰۹۱۲۰۰۶۰۳۶۱ تماس بگیرید و برای پیگیری محصولات دانلودی روی دکمه چت کلیک کنید