طرح توجیهی شیر خشک صنعتی⚜️(pdf+doc) سال 1401

طرح توجیهی شیر خشک صنعتی (pdf+doc)_پرشین پلن

فهرست مطالب

هدف اصلی این مقاله، پرداختن به طرح توجیهی شیر خشک صنعتی می باشد. حال باید بدانید شیر خشک یکی از مهمترین فرآورده های لبنی محسوب می شود که اغلب توسط نوزادان مورد استفاده قرار می گیرد. ممکن است به هر دلیل، مادران قادر به شیر دادن به نوزادان خود نباشند. به همین جهت، اولین راه حلی که به ذهنشان خطور می کند، استفاده از یک منبع جایگزین مثل شیر خشک صنعتی است.

شیر خشک صنعتی یکی از محصولات پرکاربرد و مهم است که تقریبا بیش از نیمی از نوزادان به آن نیاز مبرم دارند. یعنی شیر خشک جزو محصولات ضروری به شمار آمده و غذای مناسب را در اختیار نوزادان قرار می دهد. اگر این محصول نبود، قطعا خیلی از نوزادان دچار سوء تغذیه میشدند و مجبور بودند در کنار آن با بیماری های زیادی دست و پنجه نرم کنند. اما حالا دیگر با وجود این محصول، چنین مشکلاتی از سر راه برداشته شده اند. شیر خشک علاوه بر اینکه نوزادان را از گرسنگی نجات می دهد، آنها را در وضعیت خوبی از سلامتی نیز قرار خواهد داد.

چرا طرح توجیهی شیر خشک صنعتی؟

حال با توجه به مصرف روزافزون این محصول در کشور ما و وجود تقاضای گسترده در خصوص آن، تولید شیر خشک صنعتی نیز افزایش یافته است. البته وجود کارخانجات فعلی برای تولید حجم انبوهی از شیر خشک کافی نیست. به همین دلیل نیاز به تاسیس و ساخت کارخانجات جدید خواهد بود تا این کارخانجات بتوانند شیر خشک صنعتی را به میزان انبوه تولید کرده و نیازهای بیشتری را تامین سازند. اما یکی از پیش نیازهای اساسی که برای تاسیس کارخانه شیر خشک به آن احتیاج خواهید داشت، طرح توجیهی شیر خشک صنعتی است.

دستیابی به اطلاعات کامل با طرح توجیهی

این طرح، همه اطلاعات مربوط به کار که از آنها بی خبر هستید را در اختیار شما قرار می دهد. طرح توجیهی شیر خشک صنعتی به شما می گوید سرمایه خود را از کجا تامین کنید. چه مقدار سرمایه نیاز دارید. نحوه شروع کار چطور خواهد بود. نحوه مدیریت و هندل کردن کار نیز به چه صورت است و مسائلی از این قبیل. در هر حال پای سرمایه زیادی در میان است. حالا که می‌خواهید سرمایه بسیاری را به این کار اختصاص دهید؛ پس باید همه چیز را هم درباره کار بدانید. مسلما با افزایش آگاهی، هدف شما نیز زودتر محقق خواهد شد.

[irp]

فرایند تولید شیر خشک صنعتی

شما با دریافت طرح توجیهی شیر خشک صنعتی و مطالعه آن، تبدیل به یک کارشناس زبده خواهید شد. این طرح نه تنها به افزایش اطلاعات شما کمک می کند، بلکه شما را از رفتن به بیراهه نیز بر حذر میدارد. لذا توسط آن، نتایج خیلی بهتری را کسب خواهید کرد. اما یکی از موضوعاتی که در این طرح راجع به آن به طور مفصل صحبت می شود، فرایند تولید شیر خشک صنعتی است.

در این بخش می خواهیم تا توضیحات مختصری را راجع به آن ارائه دهیم: در اولین گام، شیر تازه که از گاو تهیه شده را به کارخانجات تولید کننده حمل می کنند. بعد از آن شیر را در مخازن مخصوص نگهداری می کنند. حالا عملیات مخصوص چربی گیری از شیر توسط تجهیزات مربوطه صورت می گیرند. چربی به دست آمده به عنوان خامه به واحدهای دیگر انتقال می یابد. اکنون آب موجود در شیر با اعمال فرایندهایی خاص تبخیر شده و از بین می رود. در انتها محصولی مثل شیر خشک تولید خواهد شد.

مزایای شیر خشک صنعتی

شاید یکی از دلیل هایی که باعث شده تا شیر خشک صنعتی، مورد استقبال قرار گیرد، مزایای مربوط به این محصول باشد. مزیت های یک محصول، باعث افزایش محبوبیت آن و در نتیجه افزایش عرضه و تقاضای کل خواهند شد. مثل شیر خشک صنعتی که با برخورداری از این مزایا توانسته به این حجم از عرضه و تقاضا دست یابد.

یکی از مزایای آن این است که شیر خشک صنعتی برای مادران، محدودیتی ایجاد نخواهد کرد. یعنی مادران مجبور نیستند رژیم غذایی خود را تغییر داده و از خوراکی هایی که دوست دارند، دست بکشند. آنها می توانند هر آنچه که دلشان خواست را میل کنند. چون قرار نیست با شیر مادر، فرزند را تغذیه نمایند. در ضمن شیر دادن با شیر خشک، خیلی راحت تر است. به این دلیل که علاوه بر مادر، افراد دیگر هم می‌توانند به نوزاد شیر دهند. پس شیر دادن، فقط بر دوش مادر نخواهد بود.

بازار شیر خشک

طرح توجیهی شیر خشک صنعتی راجع به بازار شیر خشک، توضیحات جامعی ارائه خواهد داد. شیر خشک از جمله محصولاتی است که نه‌تنها در سطح داخلی کشور، با حجم بالایی از تقاضا مواجه می باشد، بلکه در سطوح بین المللی نیز با چنین وضعیتی روبروست. به همین دلیل علاوه بر فروش شیر خشک صنعتی در بازارهای داخلی، فروش آن در بازارهای خارجی نیز رواج پیدا کرده است. به دنبال آن صادرات شیر خشک صنعتی نیز رونق یافته است. لذا می توان به این نتیجه گیری رسید که بازار این محصول در وضعیت خوبی قرار دارد.

محصولات شیر خشک بازار_پرشین پلن

صادرات شیر خشک

پس می توانید به این موضوع امیدوار باشید که با تولید شیر خشک صنعتی، صادرات هم انجام دهید. البته این اتفاق در آینده می افتد. زمانی که حجم تولیدات شیر خشک افزایش یابد. در مجموع با صادرات شیر خشک در آینده‌ای نه چندان دور، سود کلانی را کسب خواهید کرد. سودی که چند برابر بیشتر از سود حاصل از فروش شیر خشک در بازار کشور است.

موضوعات قابل بررسی در طرح توجیهی

در طرح توجیهی شیر خشک صنعتی، مسائل زیادی بررسی می شوند. در این طرح به چالش ها اشاره می شود که با اطلاع از آنها می توانید پر قدرت تر به جلو حرکت کنید. همانطور که میدانید محصولی مثل شیر خشک، با سلامتی نوزادان در ارتباط بوده و با بروز کمترین مشکل در روند تولید، صدمات جبران ناپذیری را به آنها وارد خواهد کرد.

پس باید همه حواس خود را جمع کنید که خطا نکنید. برای اجتناب از خطا هم طرح توجیهی شیر خشک، کمکتان خواهد کرد. پس نگران این موضوع نباشید. یکی از راهنمایی هایی که این طرح به شما می کند، این است که دستگاه ها و تجهیزاتی که بیشترین کیفیت را دارند خریداری کنید. باید شیر خشکی که متناسب و سازگار با اکثر نوزادان است را تولید کنید. چون خیلی از آنها با خوردن بعضی از انواع شیر خشک، دچار مشکلات گوارشی می شوند. این طرح می گوید که کدام شیر خشک برای تولید، مناسب تر است و بازدهی بیشتری دارد.

افزایش آگاهی از کار با طرح توجیهی شیر خشک

همچنین در این طرح راجع به سرمایه اولیه، محل ساخت کارخانه، آزمایشگاه‌ها، تکنسین های متخصص، دستگاه های تولید و بسته بندی، طرح محصول، نوع بسته بندی محصول، حاشیه سود، درآمد خالص، سود ویژه و ناویژه، ریسک های احتمالی، گردش مالی، رقبا، بازار، قیمت و غیره، اطلاعاتی ارائه می شوند.

دستگاه تولید شیر خشک_پرشین پلن

خرید طرح توجیهی شیر خشک از پرشین پلن

ما به عنوان تیم تحقیقاتی پرشین پلن در خدمت شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز هستیم تا بتوانید با طرح توجیهی شیر خشک، تجارب موفقیت آمیزی در این کسب و کار دست یابید. هم اکنون این امکان را دارید که از وبسایت آنلاین ما، طرح توجیهی شیرخشک را با متناسب با سرمایه خود سفارش داده و در کوتاه‌ترین زمان دریافت کنید.

مهندس خلیلیان

شماره تماس جهت سفارش طرح توجیهی

ساعت کاری 8 تا 24: 09120060361

عضو ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران و یکی از حرفه‌ای‌ترین طرح نویسان کشور با ۲۵ سال سابقه در حوزه سرمایه‌گذاری و تجربه حضور در ۳ وزارتخانه اقتصادی کشور

اشتراک‌گذاری مقاله

فیسبوک
تویتر
واتساپ
تلگرام
4/5 - (4 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =

محبوب‌ترین ایده‌های سرمایه گذاری در سال 1401

دسته‌بندی طرح‌های توجیهی