طرح توجیهی شرکت خدمات کامپیوتری⚜️(pdf+doc) سال 1401

طرح توجیهی شرکت کامپیوتری (pdf+doc)_پرشین پلن

فهرست مطالب

هدف اصلی این مقاله، پرداختن به طرح توجیهی شرکت کامپیوتری و فواید آن می باشد. اما پیش از صحبت درباره این طرح، لازم است تا یک آشنایی کلی با شرکت کامپیوتری پیدا کنید. شرکت کامپیوتری، شرکتی است که در زمینه های مختلف نرم افزاری و سخت افزاری فعالیت می کند. اگر چه برای تاسیس این شرکت، پیش از هر چیز نیاز به طرح توجیهی شرکت کامپیوتری خواهید داشت. چرا که این طرح، باعث استارت بهتر کار شما خواهد شد. اما باید مشخص کنید که می خواهید در چه زمینه ای فعالیت نمایید.

در حال حاضر شرکت های کامپیوتری متعددی وجود دارند که زمینه فعالیتشان با هم فرق دارد. پس از مشخص کردن زمینه فعالیت خود باید مجوزها را از سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات و وزارت ارشاد کسب کنید. البته تصور نکنید که با کسب مجوز، کار تمام است. بلکه باید از طرح توجیهی به عنوان یک پلن کمک بگیرید تا بدانید که از کدام نقطه باید شروع کرده و چگونه کار خود را مدیریت نمایید.

ثبت شرکت کامپیوتری

هر چند درباره ثبت شرکت کامپیوتری و روند آن در طرح توجیهی شرکت کامپیوتری صحبت خواهد شد. اما به طور خلاصه باید بگوییم اگر این شرکت به ثبت برسد، مزایایی را هم برای فعالان حاضر در شرکت در پی خواهد داشت. یکی از مهمترین مزایای آن این است که شرکت، امکان برخورداری از تخفیف های مالیاتی را خواهد داشت. حتی می تواند در پارک های فناوری نیز شرکت کرده و از این طریق ارتقاء و پیشرفت یابد.

البته با ثبت شرکت کامپیوتری، مراجعین نیز با تسهیلات بیشتری مواجه شده و محدودیت‌ها کنار خواهند رفت. لذا همه چیز برای فعالیت های گسترده شرکت، مهیا بوده و راه برای ترقی آن باز خواهد بود.

استارت قوی کار با طرح توجیهی شرکت کامپیوتری

شما سرمایه گذاران عزیز برای شروع کار و تاسیس شرکت به طرح توجیهی شرکت کامپیوتری نیاز دارید. چون به کمک آن می توانید بهتر استارت زده و به کار ادامه دهید. خیلی از مسائل و موضوعات در ابتدا برای شما مبهم بوده و از آنها اطلاعی ندارید. ولی طرح توجیهی شرکت کامپیوتری، این اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهد. در ضمن این طرح، درصد موفقیت شما را با توجه به شرایط، پیش بینی کرده و می گوید که چند درصد موفق خواهید شد.

در این طرح راجع به موضوعات مهم هم صحبت خواهد شد. یکی از این موضوعات، فعالیت هایی است که شرکت های کامپیوتری مختلف انجام می دهند. طرح توجیهی شرکت کامپیوتری، فعالیت‌ها را به تفکیک شرکت، شرح داده و یک بستر شفاف کاری را برای شما ایجاد می کند.

  طرح توجیهی شرکت خدماتی نظافتی⚜️(برای دریافت مجوز)

نگاهی بر فعالیت شرکت کامپیوتری

اگر چه در طرح توجیهی شرکت کامپیوتری راجع به فعالیت های شرکت، صحبت شده است. اما در اینجا به چند مورد از فعالیت‌هایی که این شرکت‌ها انجام می دهند اشاره می کنیم تا به آگاهی بیشتر در این زمینه دست یابید. یکی از خدمات شرکت های کامپیوتری این است که اینترنت و اینترانت ارائه می دهند. انجام فناوری اطلاعات آی تی، از دیگر خدمات مربوط به این شرکت‌هاست. خدمات مربوط به سیستم های مخابراتی، ارتباطی، سوئیچینگ و تجهیزات ماهواره ای را هم می توان به فعالیت های این شرکت‌ها اضافه نمود.

ساخت قطعات و تجهیزات مربوط به رایانه، طراحی نرم افزارهای کامپیوتری، نصب و اجرای شبکه های کابلی و غیر کابلی و پشتیبانی فنی از آنها و خرید و فروش سیستم های کامپیوتری، تنها تعدادی از فعالیت‌هایی هستند که توسط این شرکت‌ها انجام می شوند.

شرکت های کامپیوتری دارای مجوز از بورس

شرکت های کامپیوتری بر اساس مجوز به سه گروه تقسیم بندی می شوند. گروه اول، شرکت‌هایی هستند که مجوز از سازمان بورس دارند. گروه دوم از شرکت های کامپیوتری، مجوز خود را از وزارت ارشاد می گیرند. گروه آخر هم شرکت های کامپیوتری بدون مجوز می باشند. شرکت‌هایی که از سازمان بورس مجوز اخذ کرده‌اند، فعالیت های خاصی را انجام می دهند. راه اندازی تجهیزات الکترونیکی شبکه و تعمیرات آنها یکی از فعالیت‌هایی است که توسط این گروه از شرکت های کامپیوتری صورت می گیرد.

طراحی سیستم های رایانه ای

طراحی سیستم های رایانه ای، اجرا و توسعه آنها، از دیگر فعالیت های مربوط به این شرکت‌هاست. سرمایه گذاری و بستن قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی را هم می توان به این فعالیت‌ها اضافه کرد. مشاوره و بازاریابی اینترنتی غیر شبکه ای مجاز، شرکت در مناقصه‌ها و مزایده های دولتی و خصوصی و گرفتن وام و اعتبارات ارزی  و ریالی از موسسات و بانک‌ها هم از سایر فعالیت های این شرکت به شمار می آیند.

شرکت های کامپیوتری دارای مجوز ارشاد

این شرکت‌ها به عنوان شرکت کامپیوتری و تجارت الکترونیک فعالیت می کنند. اگر خواهان تاسیس این شرکت هستید، باید طرح توجیهی شرکت کامپیوتری را در وهله اول دریافت نمایید. در هر حال این طرح، علاوه بر اینکه فعالیت‌ها را کامل شرح می دهد، راه صحیح را نشان خواهد داد. در ضمن این طرح باعث پیشرفت سریع در کار شده و مشکلات زیادی را از سر راه بر می دارد.

فعالیت های شرکت کامپیوتری

اکنون بد نیست تا از برخی از فعالیت‌هایی که توسط این گروه از شرکت های کامپیوتری صورت می گیرند، اطلاع یابید. در این خصوص باید بگوییم یکی از فعالیت های آنها تهیه نرم افزار است. پس از آن هم عملیات نصب و تجهیز نرم افزار را انجام خواهند داد. مدل سازی، مکان یابی، برگزاری سمینارهای تخصصی، واردات و صادرات اقلام بازرگانی، بستن قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی، گرفتن وام های ریالی و ارزی و تسهیلات از بانک‌ها و موسسات برای دستیابی به سود بیشتر، اخذ و اعطای نمایندگی، مشارکت در مناقصه‌ها و مزایده های خصوصی و دولتی، تنها بخشی از فعالیت های این شرکت به شمار می آیند.

طرح توجیهی شرکت کامپیوتری_پرشین پلن

موضوعات قابل بررسی در طرح توجیهی

در طرح توجیهی شرکت کامپیوتری، مسائل و عوامل مختلف بررسی خواهند شد تا با اشراف بر آنها، اقدامات آگاهانه ای انجام دهید. مسلما با مطالعه کامل این طرح، دیگر مانند روز نخست نخواهید بود و به اطلاعات همه جانبه دست خواهید یافت. اطلاعاتی که پلی برای موفقیت شما هستند. در این طرح، توضیحاتی در مقدمه عنوان شده و پس از آن تاریخچه ای از کامپیوتر و شرکت های کامپیوتری ذکر می گردد. سپس متوجه می شوید که چه مجوزهای قانونی را باید برای کار اخذ کنید.

طرح توجیهی شرکت کامپیوتری دارای اهمیت غیر قابل اجتناب

وضعیت بازار نیز در این طرح، تجزیه و تحلیل می شود و روش های انجام کار بیان می شوند. این طرح به شما می گوید که برای وصول به نتیجه بهتر، نیاز است از مجموعه های کاری مشابه دیدن فرمایید. حتی به شما می گوید که چطور باید سرمایه اولیه را تامین کنید. به چه مقدار سرمایه برای شروع نیاز دارید. ماشین آلات و تجهیزاتی که نیاز هستند را نام برده و پیشنهاد می دهد. درآمد سالانه و ثابت را پیش بینی می کند. حاشیه سود حاصل از کار را برآورد می نماید. نیروهای انسانی مورد نیاز را تعیین می کند. محاسبات مالی دقیق در رابطه با کار را انجام می دهد. هزینه های سرمایه ای، ثابت، متغیر و جاری را هم اعلام می نماید. در مجموع، همه چیز را برایتان آشکار خواهد کرد. پس با وجود همه اینها، تمام دغدغه های ذهنی شما برطرف شده و به صورت مطمئن حرکت خواهید کرد.

خرید طرح توجیهی شرکت کامپیوتری

اگر به دنبال خرید طرح توجیهی شرکت کامپیوتری هستید و روش های مدرن خرید را بر روش های سنتی ترجیح می دهید. می توانید از مجموعه ما پرشین پلن، اقدامات لازم را انجام دهید. در اینجا، خبری از معطلی نبوده و حتی نیاز نیست هزینه زیادی برای خرید طرح مورد نظر خود صرف کنید.

شما سرمایه گذاران گرامی می توانید طرح توجیهی شرکت کامپیوتری را با کمترین هزینه و به شکلی سریع از وبسایت آنلاین ما خریداری کنید. طرح ها سفارشی بوده و در قالب فایل های pdf و doc تقدیم خواهند شد.

مهندس خلیلیان

شماره تماس جهت سفارش طرح توجیهی

ساعت کاری 8 تا 24: 09120060361

عضو ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران و یکی از حرفه‌ای‌ترین طرح نویسان کشور با ۲۵ سال سابقه در حوزه سرمایه‌گذاری و تجربه حضور در ۳ وزارتخانه اقتصادی کشور

اشتراک‌گذاری مقاله

فیسبوک
تویتر
واتساپ
تلگرام
5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =

محبوب‌ترین ایده‌های سرمایه گذاری در سال 1401

دسته‌بندی طرح‌های توجیهی

باز کردن چت
1
سلام👋
برای سفارش طرح توجیهی با شماره: ۰۹۱۲۰۰۶۰۳۶۱ تماس بگیرید و برای پیگیری محصولات دانلودی روی دکمه چت کلیک کنید