طرح توجیهی شرکت پخش مواد غذایی☀️(برای اخذ مجوز)

طرح توجیهی شرکت پخش مواد غذایی_پرشین پلن

فهرست مطالب

طرح توجیهی شرکت پخش مواد غذایی در احداث کسب و کار مربوطه از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. به طوری که اولین اقدامات در راه اندازی یک کسب و کار داشتن طرح توجیهی است. طرح توجیهی به این دلیل حائز اهمیت است که دربردارنده اطلاعات کاملی چون مالی، اقتصادی، فنی و بررسی بازار کار می‌باشد. از مهمترین اهداف تهیه طرح توجیهی دریافت مجوز است. چرا که سرمایه گذاران به منظور آغاز و یا توسعه کسب و کار خود نیازمند مجوز های لازم هستند.

راه اندازی شرکت پخش مواد غذایی جزء کسب و کارهای سرمایه گذاری محسوب می‌شود که از راندمان بالایی برخوردار است. چرا که تقاضای مواد غذایی همیشگی می‌باشد. این پروژه ابتدا از کارخانه‌های گوناگون به قیمت عمده مواد غذایی خشک را خریداری می‌کند. سپس آن‌ها را انبار کرده و بین فروشگاه های بزرگ و کوچک و حتی عمده فروشی‌ها پخش می‌کند.

طرح توجیهی شرکت پخش مواد غذایی دربردارنده صفر تا صد هزینه‌های پروژه می باشد. اکنون جهت کسب اطلاعات بیشتر در ادامه مقاله همراه وب‌سایت پرشین پلن باشید.

معرفی و اهمیت مواد غذایی برای انسان

همه ما انسان‌ها دارای یک سری از نیازهای اولیه هستیم. نیازهایی که ادامه زندگی را برای ما میسر می‌سازند. مثل نیاز به غذا خوردن. حتی اگر بخواهیم هم نمی‌توانیم از این نیاز چشم پوشی کنیم. غذا خوردن علاوه بر اینکه حالت گرسنگی را در ما از بین می‌برد، توان و نیروی لازم جهت انجام هر کاری را به ما انتقال خواهد داد.

در نتیجه با مصرف سه وعده غذایی در طول روز، هم حس لذت ناشی از غذا خوردن را به دست آورده و هم قادر به انجام کارهای مختلف خواهیم بود. اما بدون تامین نیاز غذایی، قادر به انجام کم کمترین کار هم نخواهیم بود. غذا مانند یک سوخت مهم برای ما انسان‌ها عمل کرده و منجر به حرکت و کار بیشتر از سوی ما خواهد شد. حال با توجه به اهمیت بیش از پیش غذا برای تک تک ما انسان‌ها و تامین بهینه مواد غذایی، شرکت‌های پخش مواد غذایی تاسیس شده‌اند.

اهمیت راه اندازی شرکت پخش مواد غذایی

شرکت‎ها مواد غذایی مختلف و مورد نیاز مردم را به فروشگاه‌ها عرضه می‌نمایند. مردم نیز با خرید مواد غذایی از طریق فروشگاه، نیاز خود را برطرف می‌سازند. بنابراین با توجه به اینکه جمعیت روز به روز در حال افزایش است، لذا نیاز به مواد غذایی بیشتر نیز حس خواهد شد. به همین دلیل، نیاز به تاسیس تعداد بیشتری از شرکت های پخش نیز به وجود خواهد آمد. البته همانطور که گفته شد، پیش نیاز تاسیس شرکت های پخش مواد غذایی، طرح توجیهی شرکت پخش مواد غذایی خواهد بود. این طرح باعث می شود تا شما سرمایه گذاران عزیز، خیلی قوی شروع کنید.

طرح توجیهی مواد غذایی توسط چه کسانی تالیف می شود؟

آنچه که باعث شده تا طرح توجیهی شرکت پخش مواد غذایی کاملا قابل اطمینان باشد و بتوانید برای اخذ تسهیلات بانکی و مجوز کامل روی آن حساب کنید، تالیف آن توسط متخصصین حوزه سرمایه‌گذاری می‌باشد. طرح توجیهی نیازمند دقت، مهارت و تخصص بالایی است و به همین دلیل به جز متخصصین، افراد دیگر از عهده تالیف آن بر نمی‌آیند. تالیف این طرح توسط افراد باتجربه و متخصص، نه تنها آن را به طرح حرفه‌ای مبدل می‌سازد، بلکه شفاف سازی‌های لازم را هم برای شما در پی خواهد داشت.

به طوری که کارشناسان ارگان‌های دولتی با نگاه کردن به طرح توجیهی شرکت پخش مواد غذایی، کاملا متوجه این موضوع خواهند شد که آن طرح را چه کسانی تالیف کرده‌اند. طرح توجیهی به قدری حرفه ای و کامل است که ارگان‌های دولتی با یک نگاه متوجه خواهند شد، که کسب و کار شما می‌خواهد با جدیت وارد این عرصه شود. همچنین با وجود این طرح می‌توانید عوامل مهمی که باعث ارتقاء و پیشرفت شما در کار می‌شوند را شناسایی کنید. حتی امکان شناخت بیشتر مسائل و هزینه‌های مربوط به کار را هم پیدا کرده و رویارویی با آنها آسان خواهد بود.

  طرح توجیهی شرکت حمل و نقل کالا☀️(برای دریافت مجوز)

طرح توجیهی شرکت پخش مواد غذایی

طرح توجیهی، یکی از طرح‌های مورد نیاز برای سرمایه گذاری است. در واقع این طرح توجیهی کسب و کار، پیش نیاز شروع کار بوده و جهت اخذ وام و مجوز به آن احتیاج خواهید داشت. همچنین این طرح باعث می‌شود تا به اطلاعات جدید و کاربردی در رابطه با کار دست یابید. با دستیابی به این اطلاعات می‌توانید پی به نکات مهمی برده و همان نکات را اجرایی نمایید. چراکه در طرح توجیهی شرکت پخش مواد غذایی تمامی برآوردهای مالی این کسب و کار از 0 تا 100 مورد بررسی و هزینه‌یابی قرار می‌گیرند.

بنابراین متوجه می‌شویم که به چه مقدار سرمایه برای تاسیس شرکت و یا برای خرید عمده و تامین مواد غذایی نیاز داریم. یا حتی برآوردهای مالی در خصوص درآمد و سودآوری نیز صورت خواهد گرفت. همچنین طرح توجیهی پخش مواد غذایی از لحاظ فنی نیز ارزیابی می‌شود. این بدان معناست که پیش نیازهای لازم برای اجرای طرح، بررسی می‌گردد.

هزینه‌هایی که در طرح توجیهی مواد غذایی بررسی می شوند

در طرح توجیهی شرکت پخش مواد غذایی، هزینه‌های زیادی بررسی خواهند شد که در قسمت زیر به برخی از آنها اشاره کرده‌ایم:

 • بررسی فنی طرح
 • بررسی مالی و اقتصادی
 • زمین مورد نیاز
 • محوطه سازی و بهبود زمین
 • ماشین آلات و تجهیزات
 • تاسیسات عمومی و تجهیزات
 • لوازم اولیه مورد نیاز هر بخش
 • آب برق و سوخت مصرفی
 • برآورد هزینه تعمیرات و نگهداری
 • برآورد حقوق و دستمزد نیروی انسانی
 • برآورد هزینه ثابت و متغیر
 • هزینه قبل از سرمایه گذاری
 • برآورد سرمایه در گردش
 • نحوه سرمایه گذاری کل
 • درآمد حاصل از فروش
 • خلاصه سرمایه گذاری
 • خلاصه عملکرد پروژه
 • بهای تمام شده سالانه
 • جریان نقدی به منظور برنامه‌ریزی مالی
 • وجوه نقد تنزیل شده
 • صورت حساب سود و زیان
 • محاسبه نقطه سر به سر

تاسیس شرکت پخش مواد غذایی همراه با مزایای بسیار

شرکت پخش مواد غذایی همراه با سوددهی بالا و در مجموع همراه با مزایای بسیار است. البته در طرح توجیهی شرکت پخش مواد غذایی از مقدار دقیق سود حاصل از فروش کار مطلع خواهید شد. اما سوال اینجاست که چرا تاسیس این شرکت همراه با سود بالایی است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم وجود تقاضای دائمی برای مواد غذایی یکی از اصلی‌ترین دلیل‌ها برای سود بالای این کار به شمار می‌آید. در این کار، امکان جذب و حفظ مشتریان ثابت نیز وجود دارد. همچنین امکان تاسیس کوچکترین شرکت پخش مواد غذایی هم وجود داشته و لذا نیاز نیست برای این کار، هزینه زیادی صرف کنید.

تاسیس شرکت پخش مواد غذایی همراه با مزایای بسیار_پرشین پلن

دریافت مجوز با طرح توجیهی شرکت پخش مواد غذایی

طرح توجیهی شرکت پخش مواد غذایی لازمه دریافت مجوز می‌باشد. چرا که سرمایه گذاران برای راه اندازی پروژه پخش مواد غذایی نیاز به مجوز های لازم از وزارت صمت هستند. وزارت صمت نیز برای ارائه مجوزهای ذیربط از سرمایه گذاران تقاضای طرح توجیهی را دارد. در صورتی که طرح توجیهی مربوطه به صورت سنجیده و دقیق نگارش شده باشد، این وزارت با اعتماد بیشتری طرح توجیهی شما را تایید می‌کنند. در نتیجه مجوزهای لازم سریعتر آماده می شوند.

طرح های توجیهی مرتبط با صنایع غذایی

سفارش طرح توجیهی شرکت پخش مواد غذایی

طرح توجیهی شرکت پخش مواد غذایی توسط کارشناسان و مهندسان وبسایت پرشین پلن با در نظر گرفتن شاخص تورم نگارش می‌شود. این طرح توجیهی به‌قدری کامل و شفاف نگارش می‌گردد که ارگان‌های دولتی به راحتی امکان پذیر بودن اقتصادی اجرای فعالیت‌های عملیاتی شما را می‌پذیرند. داده های مالی موجود در طرح توجیهی نیز طبق آمار های به روز محاسبه می‌شوند.

طرح توجیهی نگارش شده توسط مجموعه ما مورد تایید کانون مشاوران بانکی و اعتباری کشور می‌باشد. به همین منظور فرایند تایید طرح توجیهی شما با موفقیت طی می‌شود. اکنون در صورتی که قصد سفارش طرح توجیهی را دارید می توانید از طریق شماره‌های موجود در همین صفحه با کارشناسان وبسایت پرشین پلن تماس بگیرید.

مهندس خلیلیان

شماره تماس جهت سفارش طرح توجیهی

ساعت کاری 8 تا 24:  ۰۳۶۱ ۰۰۶ ۰۹۱۲
مهندس مهدی خلیلیان؛ عضو ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران و یکی از حرفه‌ای‌ترین طرح نویسان کشور با ۲۵ سال سابقه در حوزه سرمایه‌گذاری و تجربه حضور در ۳ وزارتخانه اقتصادی کشور

اشتراک‌گذاری

4.6/5 - (11 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

دسته بندی مقالات

راهنمای سفارش طرح توجیهی

دسته‌بندی طرح‌های توجیهی