طرح توجیهی زود بازده کارخانه☀️سال 1402

یافتن بهترین ایده‌ها برای راه اندازی یک خط تولید صنعتی با سرمایه کم چالشی است که امروزه بسیاری از سرمایه‌داران و کارآفرینان با آن مواجه هستند. در این مطلب بیش از 30 ایده برای طرح توجیهی زودبازده خط تولید/کارخانه را به شما معرفی کرده‌ایم تا به وسیله‌ی آن بتوانید نگاه جامع تری به راه اندازی این کسب و کارها داشته باشید. برای مشاهده نمونه‌های طرح توجیهی زیر، روی دکمه مشاهده توضیحات بیشتر کلیک نمایند.

1) تولید میوه خشک

طرح توجیهی تولید میوه خشک

طرح توجیهی زودبازده کارگاه تولید میوه خشک، یکی از بهترین و پرطرفدارترین ایده‌ها برای سرمایه گذاری شغلی است. به طور کلی اقلام خوراکی دارای بازدهی و سودآوری بالایی در صنعت هستند. زیرا این سری مشاغل، تامین کننده‌ی مایحتاج ضروری مردم هستند. بنابراین نوسانات اقتصادی و تغییرات مختلف اجتماعی، تاثیر کمتری نسبت به دیگر صنایع بر روی آن‌ها خواهد داشت. میوه های خشک نیز از پرطرفدارترین خوراکی‌ها هستند که معمولا به عنوان تنقلات مورد استفاده قرار می گیرند. شما با ایجاد مزیت های رقابتی کوچکی نظیر نوع بسته بندی، نوع میوه های خشک تولید شده، مکانیزم خشک کردن میوه‌ها و… به محبوبیت در بازار برسید.

2) کارگاه تیرچه و بلوک صنعتی

طرح توجیهی کارگاه تیرچه و بلوک_پرشین پلن

طرح توجیهی زودبازده کارگاه تیرچه و بلوک صنعتی نیز از دیگر خط تولیدهای با سرمایه کم است. تیرچه و بلوک از مصالح ساختمانی پر کاربرد هستند که امروزه به دلیل کاربرد گسترده ای که در این صنعت دارند، طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند. چرا که ساختمان سازی و سقف سازی به کمک این مصالح، مقرون به صرفه و کاربردی است. مقرون به صرفه بودن این مصالح موجب شده که در ساختمان سازی‌ها و انبوه سازی‌ها، بتوان بهترین بهره را از آن‌ها گرفت. در این طرح توجیهی تلاش می شود تا نیاز های مختلف راه اندازی این کارخانه از ابعاد مختلف مورد بررسی دقیق قرار گیرد.

3) کارگاه نبات و آب نبات

طرح توجیهی تولید نبات

راه اندازی خط تولید نبات و آب نبات از ایده های بکر راه اندازی کسب و کار است. تولید نبات و آبنبات نسبتا آسان بوده و تجهیزات کارخانه ای ساده تری نسبت به دیگر انواع مواد غذایی احتیاج دارد، اما بازدهی راه اندازی این فعالیت بسیار بالا است. چرا که نبات از جمله اقلام خوراکی پر مصرف در کشور ما است. با ایجاد یک مزیت رقابتی نظیر تولید نبات در طعم های مختلف، تولید انواع آب نبات های تزئینی و متنوع، ایجاد خلاقیت در بسته بندی و… می توانید به خوبی در این عرصه موفق شوید و به سودآوری های مالی و معنوی دست یابید.

4) تولید قند کله و حبه

معرفی تجهیزات و ماشین آلات تولید قند حبه و کله قند_پرشین پلن

کارخانه‌ی تولید قند نیز می تواند ایده‌ی خوبی برای سرمایه گذاران و کارآفرینان باشد. طبق آمار به دست آمده، هر فرد ایرانی سالانه حدود ۳۵ کیلوگرم قند و شکر مصرف می کند. این آمار تقریبا معادل دو برابر مصرف متوسط جهانی است. بنابراین می توان نتیجه گرفت که قند از جمله خوراکی های پر مصرف ایرانیان است. به همین خاطر راه اندازی خط تولید آن نیز می تواند با اقبال عمومی مواجه شود. می توانید علاوه بر تولید قند های ساده‌ی حبه ای و کله قند، در کارخانه‌ی خود به تولید قند های با طعم های متنوع و پرطرفدار روی آورید. از این سو خواهید توانست توجه بازار و مشتریان را به سوی خود جلب کنید.

5) نایلون و نایلکس

معرفی دستگاه‌ها و ماشین آلات مورد نیاز برای تولید نایلون_پرشین پلن

طرح توجیهی زودبازده خط تولید نایلون و نایلکس نیز می تواند شما را در مسیر راه اندازی این خط تولید سودآور با سرمایه کم یاری کند. در حقیقت صنعت بسته بندی و پلاسکو، از پرسودترین صنایع دنیای امروزی است. چرا که تقریبا هر محصولی نیازمند نوعی بسته بندی است. بنابراین شما با تولید محصولات پلاسکو نظیر نایلون و نایلکس می توانید کسب و کاری زودبازده راه اندازی نمایید.

6) تولید پلاستیک دسته دار

طرح توجیهی زودبازده کارخانه‌ی تولید انواع پلاستیک، به کارآفرین و سرمایه گذار کمک می کند تا راه اندازی این کسب و کار را با در نظر گرفتن تمامی نکات و اصول حرفه ای راه اندازی کسب و کار و همچنین توجه به مزیت های رقابتی و توجیه های اقتصادی، شروع نماید. پلاستیک های دسته دار برای حمل بسیاری از محصولات نظیر محصولات فروشگاهی، محصولات غله ای، میوه و سبزیجات، لوازم صنعتی و… مورد استفاده قرار می گیرد. در حقیقت روزانه حجم زیادی از این پلاستیک‌ها به صورت چرخه ای مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین شما می‌توانید تدابیری برای بازیافت این محصولات نیز در شرکت خود بیندیشید.

7) تولید دستکش کارگری

طرح توجیهی دستکش کارگری_پرشین پلن

تولید دستکش های کارگری نیز ایده ای است که علیرغم پرسود بودن آن، توجه زیادی به آن نمی شود. در حقیقت دستکش های کارگری انواع مختلفی از دستکش‌ها را از دستکش های باغبانی و شیرینی پزی گرفته تا دستکش های ساختمانی و صنعتی شامل می شود. این دستکش‌ها را می‌توان در کارخانه ای کوچک تولید نمود. به همین خاطر از جمله مشاغل کارخانه ای است که سرمایه‌ی اولیه‌ی زیادی احتیاج ندارد و زود بازده است.

8) تولید دستکش لاتکس

طرح توجیهی تولید دستکش لاتکس_پرشین پلن

دستکش‌های لاتکس کاربرد گسترده ای در اقلام مورد نیاز خانگی و خدمات پزشکی دارند. به همین خاطر تولید آن‌ها می تواند دارای تنوع زیادی باشد. از این رو شما خواهید توانست برای اقشار و صنایع مختلف جامعه، این ابزار مورد نیاز را تامین نمایید. شما می توانید در خط تولید خود، انواع مختلفی از این دستکش‌ها را از دستکش های استریل گرفته تا دستکش های ظرفشویی آشپزخانه تولید نمایید.

9) تولید سبد میوه

طرح توجیهی تولید سبد میوه️_پرشین پلن

طرح توجیهی زودبازده کارخانه‌ی تولید سبد میوه به بررسی این ایده‌ی کسب و کاری می پردازد. در این فعالیت راه اندازی خط تولید یکی از ابزار های پر کاربرد حمل و بسته بندی میوه و سبزیجات مورد بررسی قرار می گیرد. برای تولید سبد میوه، شما نیاز به دستگاه تزریق پلاستیک و سبد زنی دارید. در حقیقت اصلی‌ترین سرمایه‌ی شما باید صرف خریداری این دستگاه های صنعتی شود. سود حاصل از راه اندازی این کسب و کار نیز بالا بوده و از جمله مشاغل زود بازده است. همچنین این فعالیت دارای فصل کاری است. در برخی از ایام سال شما درآمد بسیاری به دست می آورید و می توانید سرمایه‌ی یک سال خود را در این زمان تامین نمایید.

10) تولید سنگ مصنوعی

طرح توجیهی تولید سنگ مصنوعی_پرشین پلن

در طرح توجیهی زودبازده کارخانه تولید سنگ مصنوعی ایده‌ی راه اندازی خط تولید سنگ مصنوعی به‌عنوان یکی از طرح‌های سودآور با سرمایه کم مطرح می شود. سنگ های مصنوعی کاربرد بسیاری در ساختمان سازی و طراحی محیطی داخلی و خارجی منزل دارند. در حقیقت به کمک تولید این سنگ‌ها شما می توانید علاوه بر ایفای نقش به عنوان تامین کننده، به عنوان اجرا کننده نیز در این عرصه فعالیت کنید.

11) تولید لوله پلی اتیلن

طرح توجیهی لوله پلی اتیلن و اتصالات

از لوله های پلی اتیلن برای استفاده در صنایع نقل و انتقال سیالات و سیستم های آبرسانی استفاده می شود. در حقیقت صنایع مختلفی از جمله کشاورزی، ساختمان سازی، آب و فاضلاب، پتروشیمی، صنایع مادر، راه اندازی کارخانجات و… از این دسته لوله‌ها استفاده می کنند. لوله های پلی اتیلن در انواع مختلف و بر اساس کاربرد های مختلفی تولید می شوند. با راه اندازی کارخانه‌ی تولید این سری از محصولات صنعتی، می توانند تنوع مختلفی از این سری لوله‌ها را پوشش دهید. از آنجا که این لوله‌ها کاربرد زیادی در صنایع گوناگون دارند، راه اندازی خط تولید آن از سری مشاغل پر درآمد به حساب می آید.

12) بسته بندی آب معدنی

بازار هدف برای فروش محصولات_پرشین پلن

راه اندازی کارخانه‌ی تولید آب معدنی می تواند یک ایده‌ی زودبازده مناسب برای کارآفرینان باشد. به خصوص اگر قصد راه اندازی این کسب و کار را در مناطقی دارید که دارای سرمایه‌ی آبی غنی باشد. آب آشامیدنی مهمترین نیاز انسان است. در بسیاری از مناطق به دلیل عدم دسترسی به منابع آبی سالم و آشامیدنی، افراد از آب معدنی استفاده می کنند. بنابراین راه اندازی خط تولید آب معدنی می تواند در جهت خدمت رسانی به افراد برای رساندن آب سالم به آن‌ها باشد. همچنین این کالای پر کاربرد در دیگر بخش های جامعه نیز مورد استفاده‌ی کلان قرار می گیرد.

13) تولید بتن آماده

سفارش طرح توجیهی تولید بتن آماد_پرشین پلن

در طرح توجیهی زودبازده کارخانه‌ی تولید بتن آماده، شما می توانید به کمک کارشناسان و ایده پردازان حرفه ای، با صفر تا صد راه اندازی این کسب و کار آشنا شوید. در حقیقت ایده‌ی راه اندازی خط تولید بتن آماده یک ایده‌ی صنعتی بکر است که بازار بسیار پر رونقی دارد. چرا که بتن آماده از مواد ساختمانی بسیار با ارزش و پر کاربرد است. از طرفی، صنعت ساختمان سازی، صنعتی در حال رشد است که روز به روز بر آن افزوده می شود. بنابراین می تواند برای یک کارخانه‌ی تولید بتن آماده، شانسی خوب و سودآور تلقی گردد.

14) تولید دستمال کاغذی

فرایند تولید دستمال کاغذی در کارخانه_پرشین پلن

به کمک طرح توجیهی زودبازده کارخانه شما می توانید یک کسب و کار پرسود و زودبازده را راه اندازی نمایید. برای شروع فعالیت یک کارخانه‌ی تولید دستمال کاغذی با سرمایه کم، شما نیاز به برخی از ماشین آلات صنعتی دارید که در این طرح توجیهی به صورت مفصل در رابطه با آن توضیح داده می شود. به علاوه دستمال کاغذی نیز از جمله کالا های پر مصرف است. در ایران سالانه حدود ۱۵۰ تن دستمال کاغذی مورد استفاده قرار می گیرد.

15) تولید پوشاک زنانه

شال و روسری_پرشین پلن

راه اندازی خط تولید پوشاک زنانه مزایای بسیاری دارد. مهمترین مزیت آن، سرمایه‌ی راه اندازی نسبتا پایین است. در حقیقت شما با داشتن یک خط تولید خیاطی و با در اختیار داشتن چند چرخ خیاطی می توانید تعداد زیادی پوشاک زنانه تولید نمایید. همچنین اگر قصد دارید تولید پارچه و منسوجات کارخانه خود را نیز بر عهده بگیرید، می توانید با بکارگیری چند دستگاه نساجی این فعالیت را آغاز نمایید. همچنین تنوع بالایی که در راه اندازی این کسب و کار نسبت به دیگر انواع پوشاک وجود دارد باعث می گردد تا سودآوری زیادی در بخش های مختلف تولیدی ایجاد شود. به علاوه در مسیر راه اندازی این ایده، اشتغال زایی گسترده ای به وجود خواهد آمد که می تواند برای آینده‌ی اقتصادی کشور نیز مفید واقع شود.

16) ظروف یکبار مصرف پلاستیکی

مراحل راه‌اندازی کارخانه ظروف یکبارمصرف گیاهی_پرشین پلن

ظروف یکبار مصرف نیز کاربرد گسترده ای در مصارف خانگی، تولید کننده های مواد غذایی، صنایع غذایی خانگی و کارخانه ای، رستوران‌ها و بیرون‌برها، و بسیاری از مشاغل دیگر دارند. همچنین می توان این ظروف را با مزیت های رقابتی متعددی نظیر متریال‌های متنوع، طرح های متنوع، میزان سلامت کالا و سازگاری آن با محیط و… تولید نمود. همچنین می توان در بخشی از خط تولید راه اندازی شده، به بازیافت ظروف یکبار مصرف و تولید محصولات پلاسکو جدید از آن‌ها پرداخت.

17) خط تولید لیوان کاغذی

طرح توجیهی تولید لیوان کاغذی_پرشین پلن

به کمک طرح توجیهی زودبازده خط تولید لیوان کاغذی می توانید علاوه بر تولید این محصول، بسیاری از محصولات پلاسکو، ظروف یکبار مصرف و انواع بسته بندی های مواد غذایی را در کارخانه‌ی مورد نظر تولید نمایید. لیوان‌های کاغذی و چاپ تصاویر و علائم مختلف بر روی آن‌ها کاربرد های گسترده ای دارند. از این لیوان‌ها علاوه بر استفاده های معمولی در کافه‌ها، رستوران‌ها، طراحی محیط تولد و… نیز استفاده می شود.

18) کارخانه تولید روغن خوراکی

عوامل تاثیرگذار در بازاریابی و فروش بهتر محصول

طرح توجیهی زودبازده کارخانه‌ی تولید روغن خوراکی نیز، یک ایده‌ی بکر دیگر را بررسی می کند. تولید روغن خوراکی می تواند به روش های مختلفی انجام شود. همچنین روغن های خوراکی را می توان از مواد اولیه‌ی مختلفی نظیر آفتابگردان، ذرت، کنجد، زیتون، هسته‌ی انگور و… به دست آورد. به واسطه‌ی این تنوع شما می توانید چند خط تولید را به صورت همزمان پیش ببرید. البته پیشنهاد می شود در ابتدای راه با یک زمینه شروع کنید و پس از رشد مقبول کسب و کار، شاخه های دیگری نیز به آن اضافه نمایید.

19) کارخانه خوراک دام

طرح توجیهی احداث کارخانه خوراک دام (pdf+doc)_پرشین پلن

ایده‌ی صنعتی زودبازده دیگر، راه اندازی خط تولید خوراک دام است. دام و طیور دسته بندی های مختلفی دارند. هر گروه از آن‌ها خوراک مختلفی را تغذیه می کنند. بنابراین شما می توانید انواع مختلف خوراک دامی را تولید نموده و در اختیار دامداران قرار دهید. از انواع خوراک های دامی می توان به علوفه‌ها (کاه، یونجه، علف)، کنسانتره های دامی (جو، تفاله‌ی چغندر، کنجاله) و ضایعات غله ای (سبوس، نان خشک، ملاس) اشاره کرد.

20) کارخانه گچ

طرح توجیهی کارخانه گچ_پرشین پلن

طرح توجیهی زودبازده کارخانه گچ، در رابطه با تمامی بخش های مورد نیاز برای راه اندازی این کسب و کار بحث می کند. در این طرح توجیهی تلاش می شود تا توجیه اقتصادی این کارخانه به طور دقیق مورد بررسی قرار گیرد. از آنجا که گچ از مهمترین مصالح ساختمانی است، کاربرد آن در طول زمان با مشکل مواجه نمی گردد. به این معنا که مشتریان صنعت ساختمان نظیر انبوه سازان، بناها، پیمان کاران و… همواره با استفاده از این ماده‌ی ساختمانی سر و کار دارند. به همین خاطر می توان گفت که گچ از جمله محصولات ساختمانی است که همواره مورد نیاز خواهد بود. بنابراین راه اندازی خط تولید آن نیز با استقبال خوبی مواجه خواهد شد.

21) کارخانه تولید سیگار

طرح توجیهی تولید سیگار_پرشین پلن

طرح توجیهی زودبازده کارخانه تولید سیگار نیز ایده ی پر سود تولید سیگار را توضیح می دهد. طبق آمار، سالانه ۶۵ میلیارد نخ سیگار توسط ایرانیان مورد استفاده قرار می گیرد. به این ترتیب می توان نتیجه گرفت که به طور میانگین هر ایرانی در طول یک سال چیزی در حدود ۸۰۰ نخ سیگار مصرف می کند. از این سو در می یابیم که سیگار نوعی کالای پر کاربرد در ایران بوده و تولید آن سودآور است.

22) کارخانه برنج کوبی

آشنایی با انواع بسته بندی برنج_پرشین پلن

برنج کوبی در حقیقت فرایند جداسازی پوسته‌ی برنج از دانه‌ی خوراکی آن است. این عمل توسط دستگاه های غربالگر مخصوص انجام می شود. این دستگاه‌ها از جمله دستگاه های صنعتی هستند که خریداری و یا اجاره‌ی آن‌ها نیازمند سرمایه‌ی کلان نیست. به این منظور می توان به عنوان یک کارآفرین با سرمایه‌ی اولیه متوسط، به راه اندازی کارخانه‌ی برنج کوبی به چشم یک ایده‌ی کسب و کاری زودبازده بنگرید. علاوه بر برنج کوبی می توانید در بخشی از کارخانه‌ی خود به بسته بندی برنج نیز مشغول گردید. از این طریق می توانید درآمد خود را به صورت همزمان در چند ناحیه گسترش دهید.

23) کارخانه بسته بندی خشکبار

طرح توجیهی بسته بندی خشکبار_پرشین پلن

خشکبار از جمله تنقلات پرطرفدار در ایران است. از آنجا که خشکبار معمولا به عنوان تنقلاتی مجلسی مورد استفاده قرار می گیرد، می توان با ارائه ی بسته بندی شکیل برای آن موجب افزایش فروش شد. صنعت بسته بندی امروزه به یک عرصه ی رقابتی مبدل شده است. در حقیقت با بالا رفتن سطح کیفیت زندگی، جلوه ی بصری و ظاهری محصولات غذایی به یکی از ارکان مهم رقابتی برای تولیدکنندگان تبدیل شده است. به همین خاطر در ارائه و فروش بسیاری از محصولات از جمله خشکبار، می توان از بسته بندی های نوین و جذاب استفاده نمود تا محصول خود را در بازار منحصر به فرد جلوه داد.

24) بسته بندی مواد غذایی

طرح توجیهی بسته بندی مواد غذایی_پرشین پلن

طرح توجیهی زودبازده کارخانه‌ی تولید بسته بندی، به انواع بسته بندی‌ها برای محصولات مختلف صنایع غذایی می پردازد. محصولات غذایی انواع مختلفی دارند. برخی از آن‌ها فاسد شدنی‌اند و برخی دیگر دارای ماندگاری طولانی مدت هستند. برخی از محصولات غذایی نیازمند بسته بندی ای بدون نفوذ اکسیژن هستند و برخی دیگر نیازمند وجود آن. همچنین نوع محیط و دمای نگهداری هر محصول غذایی نیز متفاوت است. بنابراین برای تولید انواع بسته بندی برای محصولات غذایی مختلف شما می توانید طیف مختلف محصولات را در نظر بگیرید. از جمله بسته بندی های صنایع غذایی می توان به کیسه‌ها، کارتن‌ها و کارتن پلاست‌ها، سینی، کنسروها، شیشه و بطری‌ها و… اشاره نمود.

25) بسته بندی ذرت علوفه ای

طرح توجیهی بسته بندی ذرت علوفه ای_پرشین پلن

این طرح توجیهی زودبازده کارخانه به توضیح ایده‌ی راه اندازی خوراک دامی از جمله ذرت علوفه ای با سرمایه کم می‌پردازد. ذرت علوفه‌ای دارای ارزش غذایی بالایی است که تقریبا هم ارز با یونجه بوده و مناسب پرورش دام است. به علاوه ذرت علوفه‌ای دارای قیمتی مقرون به صرفه تر از دیگر خوراک‌های دامی است. بنابراین در طی سال های اخیر طرفداران زیادی در بین پرورش دهندگان دام طیور پیدا کرده است. بسته بندی این نوع محصول زراعی و توزیع آن می تواند ایده‌ای زود بازده برای شروع یک کسب و کار صنعتی سودآور باشد.

26) بسته بندی چای

آیا بسته بندی چای توجیه اقتصادی دارد؟_پرشین پلن

چای از مهمترین و پر استفاده‌ترین اقلام خوراکی در بین ایرانیان است. سالانه حدود ۱۰۰ هزار تن چای در ایران مورد استفاده قرار می گیرد. در حقیقت ایران یکی از کشور های مصرف کننده‌ی مداوم چای در جهان است. از آنجا که صنعت تولید چای در ایران نیز رونق بسیاری دارد، ایده‌ی بسته بندی این محصول می تواند یک ایده‌ی زودبازده و سودآور باشد. بنابراین اگر قصد راه اندازی یک کسب و کار با سرمایه ای متوسط را دارید، راه اندازی خط تولید بسته بندی انواع چای کیسه ای، بسته ای، فوری و… ایده ای مناسب است.

27) بسته بندی خرما

طرح توجیهی بسته بندی خرما_پرشین پلن

کشور ایران یکی از مهمترین تولید کنندگان و صادر کنندگان خرما در جهان است. سالانه بخش مهمی از تولیدات خرما در کشور بسته بندی شده و صادر می گردد. فرایند بسته بندی و ارسال خرما زمینه ساز یکی از سودآورترین مشاغل در ایران است. با راه اندازی یک خط تولید برای بسته بندی خرما می توانید با صرف سرمایه‌ی اولیه اندک و بهره گیری از بسته بندی های خلاقانه، به درآمد زیادی در این زمینه دست یابید.

28) بسته بندی حبوبات

طرح توجیهی بسته بندی حبوبات_پرشین پلن

در طرح توجیهی زودبازده با سرمایه کم، بسته بندی حبوبات، می توان از طریق یکی از دسته بندی های پر کاربرد خوراکی در ایران به کسب درآمدی زودبازده و سریع رسید. به طور کلی صنعت بسته بندی و پکیجینگ یکی از صنایع سودآور است که برای راه اندازی آن نیاز به سرمایه‌ی اولیه متوسط و حتی اندک است. بنابراین می توانید با راه اندازی این کسب و کار در مدت زمانی کوتاه به سودآوری کلان برسید.

29) بسته بندی عسل

طرح توجیهی بسته بندی عسل

طرح توجیهی زودبازده کارخانه‌ی بسته بندی عسل یکی دیگر از طرح های توجیهی بکر است که به سرمایه گذاران و کارآفرینان پیشنهاد می شود. عسل انواع گوناگونی دارد که دسته بندی های آن بر اساس نوع شهد گل مورد استفاده توسط زنبور انجام می شود. از آنجا که عسل یک خوراکی پرکاربرد است، تولید و پرورش آن، و همچنین راه اندازی خط تولید بسته بندی آن دارای آینده‌ی مالی روشنی خواهد بود. در حال حاضر تلاش می شود تا با بسته بندی های شکیل و مجلل، انواع مختلف عسل را در بازار به فروش رساند. همچنین بخش گسترده ای از این عسل‌ها نیز به کشور های مختلف صادر می گردد. بنابراین می توان با ایده های خلاقانه در بسته بندی، عسل های تولید شده را به بهترین شکل در بازار عرضه نمود.

30) بسته بندی قهوه

برنامه بازاریابی و استراتژی فروش محصول

قهوه از خوراکی های مورد علاقه‌ی بسیاری از مردم جهان است. بسته بندی این محصول از پرطرفدارترین صنایع در جهان است. به طوری که بازار رقابت در این عرصه بسیار داغ و پر تلاطم است. در حقیقت بخش مهمی از اهمیت یک نوع قهوه در جهان، مازاد بر کیفیت آن، نحوه‌ی بسته بندی آن می باشد. از این رو راه اندازی یک خط تولید بسته بندی قهوه می تواند یک ایده‌ی کسب و کاری بسیار سودآور باشد. همچنین می توانید پس از رشد مطلوب در این حیطه، به صادر نمودن قهوه های بسته بندی شده روی آورید.

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم شما را با 30 ایده زودبازده کارخانه آشنا کنیم که هر کدام می‌توانند برای رسیدن به درآمد عالی در شرایط کنونی کشور، ایده آل باشند. در ادامه این مقاله می‌توانید 4 مقاله از آخرین مقالات حوزه صنعتی را ببینید و در نهایت، درصورت تمایل روی دکمه نارنجی رنگ کلیک کنید تا همه‌ی طرح‌های صنعتی سال 1403 را مشاهده کنید.

اشتراک‌گذاری مقاله

فیسبوک
تویتر
واتساپ
تلگرام
4.7/5 - (18 امتیاز)

دسته‌بندی طرح‌های توجیهی