طرح توجیهی شرکت تبلیغاتی☀️(برای دریافت مجوز)

طرح توجیهی شرکت تبلیغاتی_پرشین پلن

فهرست مطالب

سفارش طرح توجیهی شرکت تبلیغاتی یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که باید برای اخذ مجوز انجام دهید. برای شروع فعالیت‌های کسب و کار، باید این طرح به سازمان‌های دولتی ارائه دهید تا بتوانید مجوزهای لازم را دریافت کنید. وب سایت پرشین پلن به صورت اختصاصی تدوین طرح توجیهی را برای شما انجام می‌دهد. این طرح توسط کارشناسان ارشد و مهندسان با تجربه نگارش می‌شود، بنابراین با اطمینان می‌توانید برای راه اندازی کسب  کار مد نظر خود اقدام کنید. این مقاله درباره شرکت تبلیغاتی و نحوه سفارش طرح توجیهی جهت اخذ مجوز است. برای کسب اطلاع بیشتر ادامه مطلب را مطالعه کنید.

معرفی و کاربرد شرکت تبلیغاتی

شرکت‌های تبلیغاتی به یک ابزار کلیدی در تبلیغات مدرن تبدیل شده‌اند. تبلیغات، گام مهمی در فرایندهای بازاریابی کالا و خدمات است. از این طریق مشتریان بالقوه به انتخاب محصولات ترغیب می‌شوند و همچنین وفاداری مصرف‌کنندگان به یک برند افزایش می‌یابد. شرکت‌های تبلیغاتی از طریق رسانه‌های اجتماعی و کانال‌های ارتباط با مشتری، دیدگاه مثبتی در افراد نسبت به یک محصول یا برند ایجاد می‌کنند. این شرکت‌ها با تولید محتوای تبلیغاتی مطابق ترجیحات مصرف‌کنندگان و استفاده از ابزارهای بازاریابی، افراد را تشویق می‌کنند که کالا و خدمات خاصی را خریداری کنند. برخی کاربردهای شرکت تبلیغاتی عبارت است از:

 • جذب مشتری
 • افزایش حجم فروش محصولات
 • معرفی محصولات جدید و ایجاد تقاضای پایدار
 • اطلاع رسانی به مصرف‌کنندگان

توجیه اقتصادی این کسب و کار

در طرح توجیهی شرکت تبلیغاتی، نتایج مالی فعالیت‌های این کسب و کار با توجه به شرایط اقتصادی فعلی پیش‌بینی و محاسبه می‌شوند. امروزه صنایع مختلف برای تبلیغات جایگاه ویژه‌ای در نظر می‌گیرند. به دلیل این که آگهی‌های تبلیغاتی می‌توانند فروش یک محصول را افزایش دهند و همچنین به پذیرش برندهای جدید کمک کنند. تاسیس شرکت تبلیغاتی فرصت‌های درآمدی نامحدودی را برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌کند. هزینه راه‌اندازی این شرکت‌ها نسبت به سایر کسب و کارهای خدماتی پایین است و نیاز به تخصص و تجربه زیادی ندارند. سرمایه‌گذاران با داشتن یک برنامه تجاری مشخص می‌توانند از این طریق یک کسب و کار سودآور داشته باشند.

  طرح توجیهی شرکت حسابداری☀️(مجوز+ گرید)

درآمد طرح توجیهی شرکت تبلیغاتی

شرکت‌های تبلیغاتی از راه‌های متفاوتی کسب درآمد می‌کنند. مهارت در بکارگیری استراتژی‌ها و شیوه‌های تبلیغات مانند استفاده از رسانه‌های اجتماعی، همکاری با رسانه‌های پولی، ایجاد کانال‌های اختصاصی ارتباط با مشتری، مدیریت کمپین‌های ساده، تبلیغات در پلتفرم‌های آنلاین و انجام پروژه‌های یک طرفه، بر میزان درآمد این شرکت‌ها تاثیرگذار هستند. همچنین مدل‌های قیمت‌گذاری تبلیغات مانند قیمت‌گذاری با نرخ ثابت، قیمت‌گذاری بر اساس ارزش محصول و انجام پروژه‌های ساعتی از جمله راهکارهای کسب درآمد این شرکت‌ها هستند. درک جذابیت سرمایه‌گذاری در شرکت‌های تبلیغاتی کار دشواری نیست. این نوع کسب و کارها پتانسیل بسیار بالایی برای درآمدزایی و افزایش بازدهی سرمایه دارند. سودآوری شرکت‌های تبلیغاتی متفاوت است و به عواملی مانند مدیریت صحیح کسب و کار، خدمات نوآورانه، کانال‌های تبلیغاتی و غیره بستگی دارد. به طور کلی بازار شرکت‌های تبلیغاتی هنوز اشباع نشده است و سرمایه‌گذاران می‌توانند به سود مورد انتظار خود دست یابند.

راه اندازی شرکت‌ تبلیغاتی

هنگامی که تصمیم گرفتید در این نوع کسب و کار سرمایه‌گذاری کنید، اولین قدم تهیه طرح توجیهی تبلیغاتی است. شرکت‌های تبلیغاتی به عنوان شرکت‌های بازاریابی هم شناخته می‌شوند که خدمات مربوط به تبلیغات و سایر استراتژی‌های بازاریابی را به مشتریان مختلف ارائه می‌دهند. معمولا این شرکت‌ها به شکل با مسئولیت محدود و یا سهامی خاص تشکیل می‌شوند. داشتن حداقل دو عضو، برای ثبت شرکت‌های با مسئولیت محدود ضروری است. همچنین شرکت‌های تبلیغاتی با سهامی خاص باید حداقل سه نفر عضو و دو نفر بازرس داشته باشند. برای راه اندازی این شرکت‌ها می‌بایست مجوزهای لازم از سازمان‌های دولتی مانند وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مرکز تجارت الکترونیک وزارت صنایع، معادن و تجارت، شورای شهر و شهرداری‌ها دریافت شود.

راه اندازی شرکت‌ تبلیغاتی_پرشین پلن

خدمات شرکت‌های تبلیغاتی

در دنیای رقابتی امروز، خدمات شرکت‌های تبلیغاتی بر افزایش تقاضای محصولات و همچنین فروش برندهای جدید تاثیر می‌گذارند. تبلیغات جنبه‌های مفید کالاها و خدمات را نشان می‌دهند و به این ترتیب امکان مقایسه یک محصول با سایر برندهای مشابه فراهم می‌گردد. به لطف خدمات شرکت‌های تبلیغاتی، می‌توان دیدگاه مثبتی در مصرف‌کنندگان درباره کیفیت و ویژگی‌های یک کالا یا خدمت خاص ایجاد کرد. شرکت‌های تبلیغاتی برای این که بتوانند خدمات یکپارچه‌ای را به مشتریان خود ارائه دهند، باید برنامه‌های استراتژیک و خلاقانه‌ای داشته باشند. این برنامه بر اساس وضعیت مشتری، نوع محصول، ویژگی‌های مخاطب یا مصرف‌کنندگان و سایر عوامل طراحی می‌شود. برخی خدمات شرکت‌های تبلیغاتی عبارتند از:

 • تبلیغات در رسانه‌های اجتماعی
 • بازاریابی دیجیتال
 • تولید ویدیوهای تبلیغاتی
 • معرفی برند و محصولات جدید
 • توسعه استراتژی‌های بازاریابی
 • خدمات مشاوره ای بر اساس شرایط مشتری
 • تشکیل کمپین‌های تبلیغاتی و کانال‌های ارتباط با مشتری
 • تهیه بنر، بروشور، آگهی‌ها و کارت‌های تبلیغاتی و…

طرح توجیهی شرکت تبلیغاتی برای دریافت مجوز

برای دریافت مجوز به منظور تاسیس این کسب و کار، باید طرح توجیهی شرکت تبلیغاتی را به سازمان‌های ذیربط مانند وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه دهید. اگر این طرح به صورت حرفه‌ای و دقیق تدوین شده باشد، به راحتی می‌توانید مجوزهای لازم را از سازمان‌های دولتی بگیرید. این طرح، اقتصادی بودن ایده تجاری کسب و کار را به اثبات می‌رساند. بنابراین ارگان‌های دولتی متقاعد خواهند شد که اجرای فرایندهای مد نظر متقاضیان امکان‌پذیر است و با درخواست مجوز موافقت می‌کنند. مطمئنا اگر نگارش طرح توسط اساتید مجرب انجام شده باشد، اعتبار بیشتری خواهد داشت. برای ارائه معتبرترین طرح توجیهی تبلیغاتی، بهترین کار این است که تهیه طرح را به وب سایت پرشین پلن بسپارید.

سفارش طرح توجیهی شرکت تبلیغاتی

وب سایت پرشین پلن تخصصی‌ترین و سنجیده‌ترین طرح توجیهی تبلیغاتی را برای شما تدوین می‌نماید. این طرح توجیهی مورد تایید کانون مشاوران اعتباری و بانکی کشور است و با خیالی آسوده می‌توانید برای اخذ مجوزهای شرکت تبلیغاتی اقدام کنید. در این طرح محاسبات مالی مورد نیاز سازمان‌های دولتی، بر اساس آمارهای اقتصادی به روز و شاخص تورم برآورد می‌شوند. یکی از مزیت‌های طرح توجیهی این است که موضوعاتی مانند میزان درآمد، سودآوری، نرخ بازگشت سرمایه، هزینه‌های ثابت و جاری، جمع سرمایه‌گذاری مورد نیاز و… بر اساس فعالیت‌های تجاری شرکت محاسبه خواهند شد. بنابراین موسسان شرکت علاوه بر اخذ مجوز، می‌تواند از اطلاعات مالی طرح توجیهی در برنامه‌ریزی‌ها و تصمیمات استراتژیک خود استفاده کنند. به منظور ارتباط با کارشناسان و سفارش طرح توجیهی شرکت تبلیغاتی می‌توانید هم اکنون با شماره‌های وب سایت تماس بگیرید.

مهندس خلیلیان

شماره تماس جهت سفارش طرح توجیهی

ساعت کاری 8 تا 24:  ۰۳۶۱ ۰۰۶ ۰۹۱۲
مهندس مهدی خلیلیان؛ عضو ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران و یکی از حرفه‌ای‌ترین طرح نویسان کشور با ۲۵ سال سابقه در حوزه سرمایه‌گذاری و تجربه حضور در ۳ وزارتخانه اقتصادی کشور

اشتراک‌گذاری

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

دسته بندی مقالات

راهنمای سفارش طرح توجیهی

دسته‌بندی طرح‌های توجیهی