طرح توجیهی احداث دهکده سلامت☀️(برای اخذ مجوز)

طرح توجیهی احداث دهکده سلامت_پرشین پلن

فهرست مطالب

طرح توجیهی احداث دهکده سلامت یکی از مهمترین گام‌ها برای دریافت مجوز است. خاصیت ارائه‌ی طرح توجیهی دهکده سلامت، تسریع روند راه اندازی و رشد کسب و کار شما است. با ارائه این طرح به ارگان های دولتی، شما خواهید توانست از وجوه حقوقی و قانونی مختلف، از ایده‌ی خود دفاع کرده و به آن رسمیت ببخشید. تدوین انواع طرح توجیهی تضمینی و تخصصی، وظیفه ایست که وب سایت پرشین پلن به آن می پردازد. در صورتی که قصد راه اندازی یک دهکده سلامت را دارید، برای اطلاعات بیشتر و همچنین سفارش طرح توجیهی احداث دهکده سلامت تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

معرفی و مزایای احداث دهکده سلامت

دهکده های سلامتی، مجموعه های تلفیقی تفریحی – درمانی هستند که در آن‌ها مسافرین علاوه بر رسیدگی به روند های درمانی خود، به تفریح و امور گردشگری نیز می پردازند. در واقع دهکده‌ی سلامتی، با هدف تسهیل و بهبود سفرهایی ساخته می شود، که در آن هدف اصلی مسافر، پیگیری روند های پزشکی می باشد. احداث این دهکده‌ها، علاوه بر این که کسب و کاری نوین است، به رشد صنعت گردشگری نیز کمک شایسته ای می کند. چرا که علاوه بر جذب سفر های درمانی، نوعی سفر تفریحی نیز در پی دارد.

مراجعین دهکده های سلامتی، می توانند در یک فضای امن و راحت، با دسترسی های همه جانبه به خدمات مورد نظر خود، در کوتاه‌ترین زمان و نزدیک‌ترین مکان به امور پزشکی خود رسیدگی کنند. همچنین در محلی نزدیک به ساختمان های پزشکی و کلینیک‌ها، اقامت خواهند داشت. به علاوه می توانند از امکانات رفاهی مختلف در این دهکده‌ها استفاده کنند. به بیان دیگر، احداث دهکده سلامتی، احداث بهشتی برای مسافرین پزشکی – سلامتی خواهد بود.

از جمله امکاناتی که می توان در دهکده های سلامتی به مسافران عرضه نمود، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بیمارستان و کلینیک های تخصصی
 • آزمایشگاه و مراکز طب جایگزین
 • هتل و اقامتگاه
 • سینما و سالن تئاتر
 • کافه و رستوران
 • ورزشگاه و استخر
 • گالری های هنری
 • مرکز خرید و فروشگاه
 • شهر بازی و فضای سبز

استقبال مردم از احداث دهکده سلامت

پیش از سفارش طرح توجیهی احداث دهکده سلامتی، باید توجیه اقتصادی این ایده برای شما روشن گردد. از آن جا که طرح راه اندازی دهکده سلامتی، یک ایده نوین در کشور های توسعه یافته است، خوشبختانه گرایش به آن در ایران، همچنان بکر بوده و آینده‌ی بسیار روشنی در پیش دارد. تا به امروز، تعداد محدودی از این دهکده های سلامتی در برخی نقاط ایران راه اندازی شده است که استقبال مراجعین از آن‌ها، نشان از آینده‌ی درخشان و پر طرفدار این کسب و کار دارد. بنابراین پیش از اشباع این ایده در طی ۵  الی ۱۰ سال آینده، می توانید از پیشتازان این نوع کارآفرینی نافع باشید.

درآمد راه اندازی احداث دهکده سلامت

از آن جا که داشتن طرح توجیهی احداث دهکده سلامتی مسیر گذر از دوندگی های دولتی را هموار تر می کند، سرعت عمل راه اندازی پروژه نیز بالاتر خواهد رفت. به این ترتیب به درآمد زایی سریع تری خواهید رسید. نکته‌ی مهم در رابطه با راه اندازی این کسب و کار این است، که با توجه به میزان بزرگی پروژه، شما می توانید از بخش های مختلفی درآمد داشته باشید. در واقع گویی شما در حال راه اندازی شهرکی هستید که می توانید از بخش های مختلف اعم از بخش پزشکی، رفاهی، اقامتی و… آن به کسب درآمد و شراکت ساخت بپردازید.

  طرح توجیهی احداث دهکده توریستی☀️(طرح اختصاصی برای مجوز)

معرفی تجهیزات مورد نیاز برای احداث دهکده سلامت

با توجه به اینکه قصد راه اندازی چند بخش از قسمت های یک دهکده‌ی سلامتی را دارید، تجهیزات و نیاز های احداث این کسب و کار نیز متفاوت خواهد بود.

 • بخش درمانی:

۱- ساختمان بیمارستان، کلینیک، آزمایشگاه، داروخانه و واحد اداری

۲- تجهیزات پزشکی مرتبط با خدمات درمانی مورد نظر

۳- تخت، صندلی، ویلچر و برانکارد

۴- حمل و نقل بیمارستانی

۵- انبار، رخت شوی خانه و منطقه ی دفع زباله

 • بخش رفاهی: سالن سینما و رستوران، فروشگاه و مرکز خرید، تاکسی و حمل و نقل عمومی، بانک
 • بخش اقامتی: هتل، اقامتگاه، امکانات امنیتی و حفاظتی، دسترسی های مخابراتی و اینترنتی

معرفی تجهیزات مورد نیاز برای احداث دهکده سلامت_پرشین پلن

طرح توجیهی احداث دهکده سلامت برای دریافت مجوز

با داشتن طرح توجیهی احداث دهکده سلامتی شما می توانید برای کسب مجوز های مورد نیاز به ارگان‌های دولتی مراجعه کنید نمایید. دریافت این مجوزها، نقطه‌ی آغاز پروژه است. لازم به ذکر است که در هر کجای جهان، قانع کردن ارگان‌های دولتی از ایده‌ی خود، به وسیله‌ی طرح توجیهی کارآفرین می‌باشد. بنابراین بهتر است این کار را به متخصصین پرشین پلن بسپارید که سال‌ها در این عرصه تجربه اندوخته و فعالیت های ثمر بخش داشته‌اند.

سفارش طرح توجیهی احداث دهکده سلامت

تدوین طرح توجیهی احداث دهکده سلامتی نیز در زمره‌ی تخصص و مهارت کارشناس با تجربه‌ی پرشین پلن می باشد. کارشناس ارشد ما در پرشین پلن، در حیطه های مختلفی از جمله صنایع، کشاورزی، خدمات، گردشگری و… به تدوین و نگارش طرح های توجیهی در این زمینه‌ها می پردازد. این طرح های توجیهی، مورد تایید کانون مشاوران اعتباری و بانکی کشور می باشد، که نشان از معتبر و تخصصی بودن آن‌ها دارد. در این راستا، می توانید برای  سفارش طرح توجیهی احداث دهکده سلامتی با کارشناس ارشد ما تماس حاصل فرمایید.

مهندس خلیلیان

شماره تماس جهت سفارش طرح توجیهی

ساعت کاری 8 تا 24:  ۰۳۶۱ ۰۰۶ ۰۹۱۲
مهندس مهدی خلیلیان؛ عضو ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران و یکی از حرفه‌ای‌ترین طرح نویسان کشور با ۲۵ سال سابقه در حوزه سرمایه‌گذاری و تجربه حضور در ۳ وزارتخانه اقتصادی کشور

اشتراک‌گذاری

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

دسته بندی مقالات

راهنمای سفارش طرح توجیهی

دسته‌بندی طرح‌های توجیهی