طرح توجیهی تولید ظروف سرامیکی☀️(جهت دریافت مجوز)

طرح توجیهی کارخانه تولید ظروف سرامیکی (pdf+doc)_پرشین پلن

فهرست مطالب

طرح توجیهی تولید ظروف سرامیکی یکی از طرح‌های جذاب و درآمدزا در مجموعه طرح‌های اشتغال است که با استفاده از آن، می‌توانید برای اخذ وام و مجوز اقدام کنید.
سرامیک ماده غیر فلزی جامدی است که با گرم شدن در دماهای بالا شکل پذیر می‌شود و سپس همزمان با سرد شدن، سخت می‌شود. سرامیک‌ها به رغم شکنندگی در برابر خوردگی تاب آوری تحسین برانگیزی دارند. سابقه ظروف سرامیکی در ایران به هزاره‌ها پیش بر می‌گردد. هنوز هم این سنت در کشور زنده است. بیشتر مردم دوست دارند ظروف سرامیکی را برای پخت و پز، پذیرایی یا سرو غذا به کار برند. زیبایی این ظرف‌ها و ویژگی‌های بهداشتی آنها از دلایل مهم ترجیح آنها به ظروف دیگر است.
برای اطلاعات بیشتر درمورد تولید ظروف سرامیکی و همچنین سفارش طرح توجیهی جهت اخذ وام و مجوز، تا انتهای این مقاله با وبسایت ما “پرشین پلن” همراه باشید.

سودآوری تولید ظروف سرامیکی

مردم هر روز به ظرف‌های باکیفیت، زیبا و کارآمد نیاز دارند، دلیل آن این است: در واقع این کسب و کار به ماشین‌ها و تجهیزات ماشینی سنگین نیاز ندارد. شما با گروه کارگران خود می‌توانید تیراژ روزانه خود را بالا ببرید. این دستاورد با توجه به اینکه سرمایه‌گذاری اولیه شما هم کلان نبوده، می‌تواند شما را در بازار ظروف سرامیکی توانا سازد. بیشتر مردم ترجیح می‌دهند از ظرف های ماندگار و بهداشتی سرامیکی استفاده کنند. علاوه بر آن می‌توان محصولات خود را به کشورهای همسایه آسیای میانه، ارمنستان، افغانستان، اربیل کردستان و دیگر بازارهای مرزی صادر کرد.

محاسبه هزینه‌های کارخانه تولید ظروف سرامیکی

برای پی‌ریزی کار تولید ظروف سرامیکی، به محاسبه دقیق و به روز هزینه‌ها نیاز دارید. همه این هزینه‌ها ریز به ریز در طرح توجیهی تولید ظروف سرامیکی ریز به ریز خواهد آمد. در فرآیند تولید ظروف سرامیکی برخلاف طرح های اشتغال‌زای دیگر به محاسبه هزینه خرید ماشین‌های سنگین نیاز ندارید. در بخش تجهیزات، شما به کوره و چرخ های کوزه گری نیاز دارید.

این چرخ‌ها از صورت ابتدایی خود خارج شده و پیشرفته تر شده‌اند. با این حال در مقایسه با ماشین‌های تمام اتوماتیک دیگر، ابتدایی هستند. هزینه این چرخ‌ها به سرمایه کلان نیاز ندارد. علاوه بر چرخ‌ها به کوره نیز نیازمندید. کوره‌های به کار رفته در تولید ظروف سرامیکی دو نوع‌اند. کوره‌های پخت از بالا به پایین و کوره‌های هافمن. هزینه دیگری که قطعاً در طرح توجیهی پرشین پلن خواهد آمد، به مواد اولیه مربوط می‌شود. مواد اولیه مورد نیاز سرامیک، خاک رس، فلدسپات و ماسه هستند.

  طرح توجیهی تولید ظروف چینی ☀️(doc+pdf) سال 1403

آیا بازار به ظروف سرامیکی نیاز دارد؟

بازار ظروف همیشه پر رونق است. البته سنجش دقیق بازار، نیاز به مطالعات بازار دارد و اگر مایل به دریافت مطالعات بازار بودید، در طرح توجیهی تولید ظروف سرامیکی شما گنجانده خواهد شد. مردم همیشه به ظروف مختلف نیاز دارند. شما با پایه ریزی کسب و کار خود در واقع می‌توانید یک برند را پایه ریزی نمایید. ظروف سرامیکی به خاطر مزیت های خود خواستاران زیادی دارند. در این بازار رقیب خارجی نیرومندی وجود ندارد.

با توجه به حمایت دولت از کالای داخلی می‌توانید بخشی از سرمایه خود را صرف تبلیغات محصولات خود کنید. کار تولید ظروف سرامیکی به تولید ماشینی متکی نیست. در نتیجه برای افزایش تولید خود به نیروی انسانی بیشتری نیاز دارید. این کار به شما فشار زیادی وارد نمی‌کند. زیرا هر نیروی تازه تنها به کوره و چرخ نیاز دارد. با افزایش تولیدات خود می‌توانید به تقاضای بازار پاسخ دهید.

آیا برای اجرای این طرح به مجوز نیاز دارم؟

هر کار تولیدی به مجموعه‌ای از مجوزها نیاز دارد. با این حال مجوزهای شما در مقایسه با کارهای بزرگ‌تر کمتر است. شما در این مقطع از راه اندازی طرح خود به طرح توجیهی تولید ظروف سرامیکی نیاز دارید.

وبسایت ما گروه نخبه ای از مهندسان و کارشناسان مالی و حقوقی را گرد آورده است. این گروه پس از آنکه شما سفارش خود را ثبت کردید، بر جنبه های فنی، حقوقی و مالی این طرح کار خواهند کرد. این کار به شما کمک می‌کند تا درخواست های مالی خود را از بانک‌ها و سایر نهادهای مالی به قانع کننده‌ترین شکل بیان کنید.

تولید انواع ظروف سرامیکی_پرشین پلن

  طرح توجیهی ظروف یکبار مصرف آلومینیومی☀️(doc+pdf) 1403

طرح توجیهی تولید ظروف سرامیکی

در طرح توجیهی ظروف سرامیکی، تمامی برآوردهای مالی این طرح، توسط کارشناسان ما بصورت جداول مختلف و بیش از 120 صفحه، هزینه‌یابی خواهد شد. آنچه در طرح توجیهی مورد محاسبه قرار داده می‌شود به شرح زیر می‌باشد:

🔶 بررسی فنی طرح
🔶 بررسی مالی و اقتصادی
🔶 زمین مورد نیاز
🔶 محوطه سازی و بهبود زمین
🔶 ماشین آلات و تجهیزات
🔶 تاسیسات عمومی و تجهیزات
🔶 لوازم اولیه مورد نیاز هر بخش
🔶 آب برق و سوخت مصرفی
🔶 برآورد هزینه تعمیرات و نگهداری
🔶 برآورد حقوق و دستمزد نیروی انسانی
🔶 برآورد هزینه ثابت و متغیر
🔶 هزینه قبل از سرمایه گذاری
🔶 برآورد سرمایه در گردش
🔶 نحوه سرمایه گذاری کل
🔶 درآمد حاصل از فروش
🔶 خلاصه سرمایه گذاری
🔶 خلاصه عملکرد پروژه
🔶 بهای تمام شده سالانه
🔶 جریان نقدی به منظور برنامه‌ریزی مالی
🔶 وجوه نقد تنزیل شده
🔶 صورت حساب سود و زیان
🔶 محاسبه نقطه سر به سر

سفارش طرح توجیهی ظروف سرامیکی

برای سفارش طرح توجیهی کارخانه تولید ظروف سرامیکی و یا خط تولید ظروف سرامیکی می‌توانید از طریق شماره تماس ما  اقدام فرمایید. طرحی که تیم کارشناسان خبره ما در پرشین پلن برای شما نگارش خواهد شد، مورد تایید همه‌ی سازمان‌های خصوصی و دولتی بوده و با استفاده از آن می‌توانید برای دریافت وام یا مجوز اقدام کنید.

مهندس خلیلیان

شماره تماس جهت سفارش طرح توجیهی

ساعت کاری 8 تا 24:  ۰۳۶۱ ۰۰۶ ۰۹۱۲
مهندس مهدی خلیلیان؛ عضو ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران و یکی از حرفه‌ای‌ترین طرح نویسان کشور با ۲۵ سال سابقه در حوزه سرمایه‌گذاری و تجربه حضور در ۳ وزارتخانه اقتصادی کشور

اشتراک‌گذاری

4.7/5 - (4 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

دسته بندی مقالات

راهنمای سفارش طرح توجیهی

دسته‌بندی طرح‌های توجیهی