طرح توجیهی گردشگری ساحلی☀️(جهت اخذ مجوز)

طرح توجیهی گردشگری ساحلی_پرشین پلن

فهرست مطالب

طرح توجیهی گردشگری ساحلی به شما کمک می کند، تا بتوانید برای دریافت مجوز های لازم جهت راه اندازی این کسب و کار، اقدام نمایید. اهمیت تخصصی بودن طرح توجیهی راه اندازی گردشگری ساحلی، به خصوص برای روشن شدن اهداف و مسیر شما و شرکایتان در پروژه، دو چندان می شود. چرا که می تواند به مثابه‌ی یک چک لیست در مورد هر آنچه نیاز شما برای عملی کردن این ایده است، ظاهر گردد. وب سایت پرشین پلن به کمک تیم تخصصی و با تجربه‌ی خود در حوزه سرمایه گذاری و مشاوره‌ی اعتباری و بانکی، به طراحی و تدوین طرح توجیهی گردشگری ساحلی مختص شما می پردازد. در ادامه‌ی این مطلب با ما همراه باشید تا نکاتی مهم در خصوص طرح توجیهی گردشگری ساحلی را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.

معرفی و مزایای گردشگری ساحلی

تفریحات ساحلی از پر طرفدارترین انواع گردشگری و تفریحات در جهان هستند. گردشگری در شمال ایران و همچنین سواحل جنوبی کشور، بسیار پر رونق است. در واقع سواحل جنوب و شمال کشور، به عنوان دو قطب مهم توریستی در ایران شناخته می شوند. با راه اندازی خدمات گردشگری ساحلی به صورت خدمات عمومی و یا خدمات لوکس، می توان رونق گردشگری را در این دو منطقه به شدت افزایش داد. به علاوه راه اندازی تفریحات ساحلی، از جمله مشاغل نوین است که در حال حاضر سودآوری بسیاری دارد. بنابراین می توانید به عنوان یک سرمایه دار متقدم، پا به این عرصه بگذارید.

از جمله تفریحات ساحلی که می توان آن‌ها را در مجموعه گردشگری ساحلی دایر نمود، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قایق سواری تفریحی
 • اسکی روی آب
 • غواصی
 • موج سواری
 • باد سواری
 • پاراسیلینگ
 • جت اسکی
 • پارک های آبی رو باز
 • هتل های ساحلی
 • حمام آفتاب
 • گشت و گذار ساحلی

پتانسیل بازار برای گردشگری ساحلی

از آن جا که دارای سواحل بسیار زیبایی در شمال و جنوب کشور هستیم، نخستین ملاک مهم برای ارزیابی پتانسیل بازار و استقبال مردم از این ایده، با موفقیت روبرو می شود. چرا که بستر آن و تقاضای مشتری موجود است. گردشگری ساحلی از جمله انواع گردشگری است که می توان خدمات آن را به تمامی اقشار جامعه ارائه نمود. در واقع برای هر قشر ضعیف، متوسط و ثروتمند، تفریحاتی با هزینه‌ی مرتبط وجود دارد. از برگزاری ایونت‌های ارزان قیمت ساحلی و مسابقات مجسمه سازی با شن گرفته تا اجاره دادن جت اسکی و پاراسیلینگ.

  طرح توجیهی گردشگری دریایی☀️(برای دریافت مجوز)

هزینه راه اندازی گردشگری ساحلی

هزینه‌ی راه اندازی تفریحات ساحلی، وابسته به میزان بزرگی پروژه است. در واقع اگر شما قصد راه اندازی چند مورد از خدمات گردشگری ساحلی را داشته باشید، باید هزینه‌ی هر کدام را به صورت مجزا، محاسبه کنید. برای سرمایه گذاری در این زمینه می توانید پس از دریافت طرح توجیهی گردشگری ساحلی و اخذ مجوز، به اخذ وام بپردازید تا تسهیلات بانکی موجب رشد سرمایه گذاری شما گردد. همچنین می توانید سرمایه گذاران بسیاری را برای این کار جذب نمایید و یا به صورت شراکتی به چند حوزه در گردشگری ساحلی بپردازید. از آن جا که این ایده نوین و در حال رشد است، درآمد حاصل از آن نیز زود بازده و قابل توجه خواهد بود.

معرفی تجهیزات و امکانات مورد نیاز برای گردشگری ساحلی

تجهیزات مختلفی برای راه اندازی گردشگری ساحلی وجود دارد. شما می توانید در گام نخست شروع کار، به فعالیت در یک بخش بپردازید. پس از رشد کسب و کار و رونق سرمایه گذاری، خواهید توانست در بخش های دیگر نیز ورود کنید. برای مثال می توانید یک الی دو مورد از موارد زیر را آغاز نمایید و به ترتیب به افزودن دیگر موارد به مجموعه، بپردازید.

 • قایق های تفریحی
 • ماشین شارژی ساحلی
 • چتر پاراسیلینگ
 • جت اسکی
 • تجهیزات ورزش های آبی
 • تجهیزات بازی های آبی
 • انواع سرسره های آبی و احداث پارک آبی
 • امکانات اقامتی (هتل، هاستل، فضا های خانوادگی ساحلی)
 • امکانات حمل و نقل، حفاظتی و درمانی

معرفی تجهیزات و امکانات مورد نیاز برای گردشگری ساحلی_پرشین پلن

طرح توجیهی گردشگری ساحلی برای دریافت مجوز

طرح توجیهی گردشگری ساحلی به شما کمک می کند تا مجوز مورد نیاز برای شروع این کسب و کار را از ارگان‌های دولتی اخذ نمایید. زیرا هر کسب و کار رسمی، از جمله راه اندازی مجموعه های گردشگری ساحلی، نیاز به مجوز معتبر از ارگان‌های دولتی دارد. لازمه‌ی دریافت مجوز نیز، ارائه‌ی طرح توجیهی به منظور اقناع کارشناسان تایید صلاحیت، جهت اثبات کارآمد بودن ایده است. در واقع شما با ارائه‌ی طرح توجیهی گردشگری ساحلی خود، فرصت این را دارید تا سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی را از سودمند بودن کسب و کارتان برای کشور مطمئن کنید.

سفارش طرح توجیهی گردشگری ساحلی

تیم پرشین پلن با دانش گسترده‌ی خود در تدوین انواع طرح های توجیهی از جمله طرح توجیهی گردشگری ساحلی، در حیطه‌هایی نظیر صنعت، معدن، کشاورزی، خدمات، گردشگری و… آماده‌ی کمک به شما هستند. اعتبار و تخصص دو رکن مهم و اساسی در انجام این کار است که می تواند اعتماد ارگان های دولتی را به خوبی جلب نماید. این دو رکن، با تجربیات طولانی متخصصان ما قابل دستیابی هستند. تمامی طرح های توجیهی نگارش شده توسط متخصصین وب سایت پرشین پلن مورد تایید کانون مشاوران اعتباری و بانکی کشور می باشد. بنابراین اگر تصمیم به سفارش طرح توجیهی دارید و صرفه جویی در زمان برای شما دارای اهمیت است، با کارشناس ارشد وبسایت ما تماس حاصل فرمایید.

مهندس خلیلیان

شماره تماس جهت سفارش طرح توجیهی

ساعت کاری 8 تا 24:  ۰۳۶۱ ۰۰۶ ۰۹۱۲
مهندس مهدی خلیلیان؛ عضو ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران و یکی از حرفه‌ای‌ترین طرح نویسان کشور با ۲۵ سال سابقه در حوزه سرمایه‌گذاری و تجربه حضور در ۳ وزارتخانه اقتصادی کشور

اشتراک‌گذاری

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

دسته بندی مقالات

راهنمای سفارش طرح توجیهی

دسته‌بندی طرح‌های توجیهی