طرح توجیهی مجتمع گردشگری جنگلی☀️(مجوز+تسهیلات بانکی)

طرح توجیهی مجتمع گردشگری جنگلی_پرشین پلن

فهرست مطالب

طرح توجیهی مجتمع گردشگری جنگلی برای دریافت مجوز های لازم از وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مورد نیاز است. به کمک یک طرح توجیهی تخصصی برای احداث پارک های جنگلی و گردشگری، می توان مسیر راه اندازی کسب و کار را نیز مشخص نمود. تخصصی بودن این طرح موجب می گردد تا در هنگام مراجعات اداری بتوانید ارگان های دولتی را به خوبی از برنامه خود با خبر نمایید. همچنین آن‌ها را به خوبی درباره‌ی مفید بودن ایده‌ی خود قانع می سازید. وب سایت پرشین پلن به صورت تخصصی به تدوین و طراحی، طرح توجیهی مجتمع جنگلی و طرح توجیهی برای سایر کسب و کارها می پردازد. در ادامه‌ی این مطلب قصد داریم تا در رابطه با ضرورت و اهمیت داشتن این طرح توجیهی صحبت کنیم.

معرفی و کاربرد مجتمع گردشگری جنگلی

گردشگری جنگلی یکی از انواع پر طرفدار گردشگری در ایران است. ایران به دلیل داشتن استان‌هایی با آب و هوای متعادل و پوشش گیاهی غنی، از کشورهایی است که می تواند انواع مجموعه های گردشگری جنگلی را در خود ترویج دهد. گردشگری جنگلی در استان مازندران، گیلان، رشت، لرستان، کهکیلویه و بویراحمد و… می تواند به خوبی رونق یابد. چرا که احداث این مجموعه های تفریحی می تواند به خوبی موجب رشد صنعت توریسم گردد. از انواع این گردشگری می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • پارک جنگلی
 • تفرجگاه های جنگلی
 • کمپ گردشگری
 • مجتمع گردشگری روستایی
 • مجتمع بوم گردی
 • کلبه های جنگلی
 • کمپ های طبیعت گردی

اهمیت مجتمع گردشگری جنگلی

ارائه‌ی طرح توجیهی مجتمع گردشگری جنگلی موجب می گردد تا سرمایه گذاران این ایده‌ی کسب و کاری را به بهترین نحو به ارگان های دولتی ارائه نمایند. اهمیت گردشگری طبیعت، به دلیل جذابیت برای انواع توریست های خارجی و داخلی، در همه‎ی فصول سال دارای طرفدار است. بنابراین می تواند منبع درآمد بسیار خوبی برای سرمایه گذاران ایجاد کند.

همچنین به دلیل رونق بخشیدن به صنعت توریسم، با استقبال خوبی از سمت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مواجه می گردد. به علاوه، این حوزه دارای خدمات متنوعی است. بنابراین سرمایه گذار می تواند بر اساس بودجه مورد نظر خود، یک الی چند نوع از این مجموعه های جنگلی را در ابعاد مختلف به گردشگران ارائه دارد. در واقع این تنوع موجب می گردد تا بتوانید منابع درآمد مختلفی از راه فعالیت در این حوزه کسب نمایید.

  طرح توجیهی احداث پارک جنگلی☀️(اختصاصی مجوز+وام)

درآمد راه اندازی مجتمع گردشگری جنگلی

علاوه بر تسهیل فرآیند دریافت مجوز، داشتن یک طرح توجیهی مجتمع گردشگری جنگلی می تواند مسیر مالی شما را نیز روشن کند. همان طور که گفته شد، احداث مجتمع گردشگری جنگلی، دارای درآمد بسیار خوبی است. به علاوه می توان با ایجاد تبلیغات درست و بهینه، موجب ورود ارز های خارجی به کشور شد. این امر موجب می گردد تا شما بتوانید از درآمد دلاری تا درآمد ریالی را برای خود کسب نمایید.

معرفی تجهیزات و امور مورد نیاز برای احداث مجتمع گردشگری جنگلی_پرشین پلن

معرفی تجهیزات و امور مورد نیاز برای احداث مجتمع گردشگری جنگلی

 • مجوز سازمان محیط زیست
 • مکان مورد نظر برای ساخت اقامتگاه
 • احداث پارک
 • احداث تجهیزات ورزش‌ها و تفریحات جنگلی
 • راه اندازی مناطق حفاظت شده
 • تمهیدات امنیتی
 • تمهیدات زیست محیطی
 • حمل و نقل
 • جاده سازی

طرح توجیهی مجتمع گردشگری جنگلی برای دریافت مجوز

داشتن طرح توجیهی مجتمع گردشگری جنگلی برای دریافت مجوز رسمی راه اندازی کسب و کار از وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، امری ضروری است. چراکه مقدمه‌ی کسب و کار شما است. بدون داشتن این طرح شما قادر به قانع نمودن ارگان های دولتی در زمینه ی امکان پذیر و اجرایی پذیر بودن کسب و کار نیستید. بنابراین تدوین این طرح را به تیمی حرفه ای بسپارید تا از تخصصی بودن طرح نوشته شده اطمینان حاصل نمایید.

سفارش طرح توجیهی مجتمع گردشگری جنگلی

وجود طرح توجیهی مجتمع گردشگری جنگلی به تنهایی توجیه کننده نیست. بلکه اهمیت اصلی داشتن این طرح، تخصصی بودن تدوین آن است. طرح های توجیهی تدوین شده توسط کارشناسان پرشین پلن مورد تایید کانون مشاوران اعتباری و بانکی کشور می باشد. به همین دلیل می توانید سفارش طرح توجیهی مورد نظر خود را با آسودگی خاطر به متخصصان ما بسپارید. متخصصان پرشین پلن، به صورت اختصاصی در زمینه تایید های بانکی و اعتباری می پردازند و از تخصص مربوطه خود به صورت ویژه در این حوزه بهره می گیرند.  هم اکنون درصورت تمایل برای سفارش طرح توجیهی مجتمع گردشگری، با کارشناس ارشد ما تماس بگیرید.

مهندس خلیلیان

شماره تماس جهت سفارش طرح توجیهی

ساعت کاری 8 تا 24:  ۰۳۶۱ ۰۰۶ ۰۹۱۲
مهندس مهدی خلیلیان؛ عضو ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران و یکی از حرفه‌ای‌ترین طرح نویسان کشور با ۲۵ سال سابقه در حوزه سرمایه‌گذاری و تجربه حضور در ۳ وزارتخانه اقتصادی کشور

اشتراک‌گذاری

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

دسته بندی مقالات

راهنمای سفارش طرح توجیهی

دسته‌بندی طرح‌های توجیهی