مسیر راهنما:

مهندس خلیلیان

شماره تماس جهت سفارش طرح توجیهی

ساعت کاری 8 تا 24:  ۰۳۶۱ ۰۰۶ ۰۹۱۲
مهندس مهدی خلیلیان؛ عضو ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران و یکی از حرفه‌ای‌ترین طرح نویسان کشور با ۲۵ سال سابقه در حوزه سرمایه‌گذاری و تجربه حضور در ۳ وزارتخانه اقتصادی کشور

طرح توجیهی جهت اخذ مجوز☀️

طرح توجیهی جهت اخذ مجوز_پرشین پلن

فهرست مطالب

برای شروع یک کسب و کار تازه، دریافت طرح توجیهی جهت اخذ مجوز از مهمترین اقداماتی است که سرمایه گذاران باید آن‌را انجام دهند. همانطور که می‌دانید هنگام شروع هر کاری نیاز به تعداد زیادی مجوز است. برای اخذ مجوز‌های لازم، بایستی طرح توجیهی را ارائه داد که دارای استاندارد های کافی بوده و مورد قبول سازمان های مختلف باشد. پرشین پلن با سالها تجربه در زمینه نگارش طرح توجیهی، تمام خصوصیات یک طرح معتبر را با خود دارد.

اطلاعات موجود در طرح توجیهی

برای آشنایی بیشتر با طرح توجیهی باید گفت که یک طرح معتبر، شامل اطلاعات مفیدی نظیر برآورد کلی هزینه‌ها، از ابتدا تا انتهای مسیر کارآفرینی است. از دیگر اطلاعات موجود در طرح توجیهی پیش بینی تمامی چالش‌های احتمالی است که موفقیت کارآفرینان را تهدید می‌کند. اما مهمترین خدمتی که این طرح به کارآفرینان کرده، طرح توجیهی جهت اخذ مجوز است. با در دست داشتن طرح توجیهی استاندارد می‌توانید به سازمانهای مربوطه مراجعه کرده و تمامی مجوز های لازم را در مدت کوتاهی اخذ کنید. همچنین طرح توجیهی این دانش را در اختیار سرمایه گذاران قرار می‌دهد که منابع مالی در اختیار را در کجا و به چه منظور هزینه کنند.

امکان سنجی پروژه طرح توجیهی جهت اخذ مجوز

علت اصلی تاکید سازمان‌ها به داشتن طرح توجیهی، اطلاعات مفیدی است که این طرح در زمینه مطالعات بازار، در اختیار کارآفرینان قرار می‌دهد. قبل از شروع هر کاری می‌بایست با مطالعه و پژوهش در وضعیت موجود، اطلاعاتی در‌مورد نیاز بازار و همچنین روند تغییرات آن بدست آورد. با استفاده از این اطلاعات است که می‌توان پی برد آیا اجرای ایده مورد نظر، امکان پذیر است یا خیر؟ امکان سنجی پروژه نیز بر اساس همین اطلاعات تعیین می‌شود. سازمان‌ها و ارگان‌ها با تکیه بر این اطلاعات اقدام به اعطای مجوز خواهند کرد.

محاسبه دقیق هزینه و درآمد نهایی پروژه

زمانی که اقدام به دریافت طرح توجیهی جهت اخذ مجوز می‌کنید، در اصطلاح می‌توان گفت با یک تیر چند نشان را هدف گرفته‌اید. با در دست داشتن طرح توجیهی علاوه بر اینکه قادر خواهید بود، اقدام به اخذ مجوز و وام بانکی نمایید. از تمام هزینه‌های پروژه نیز از صفر تا صد آگاهی خواهید یافت. همچنین محاسبه سود نهایی از اجرای پروژه، از دیگر خدماتی است که طرح توجیهی موجود در شرکت پرشین پلن در اختیار شما قرار می‌دهد. با آگاهی از این موضوعات، امکان ناکامی و شکست در پروژه بسیار کاهش می‌یابد. آن هم به این دلیل که تمام مسیر برای شما بسیار واضح و روشن خواهد بود.

سفارش طرح توجیهی جهت اخذ مجوز از شرکت معتبر

نکته قابل اهمیت در زمینه دریافت طرح توجیهی جهت اخذ مجوز، اعتبار شرکت تهیه کننده آن است. پرشین پلن به عنوان معتبرترین شرکت در زمینه نگارش طرح توجیهی، سالهاست در این زمینه فعالیت مفید دارد. این شرکت با مهندسینی با سابقه بیش از 24 سال در زمینه نگارش طرح توجیهی، از معدود شرکتهایی است که به‌طور کامل مورد قبول سازمان‌ها و ارگان‌ها قرار دارد. پرشین پلن تجربه نگارش طرح در تمام حوزه‌های صنعتی، تجاری، کشاورزی، گردشگری و غیره را دارد. پس با خیالی آسوده می‌توانید نگارش طرح توجیهی کار خود را به این شرکت خوش سابقه بسپارید.

انتخاب مکان مناسب جهت پیاده سازی ایده در طرح توجیهی

باید گفت طرح توجیهی با مطالعه و بررسی دقیق ایده مورد نظر شما، مکان مناسب را برای اجرای نهایی آن پیشنهاد می‌کند. در طرح توجیهی جهت اخذ مجوز، هزینه خرید یا اجاره زمین در تمام نقاط ایران بررسی شده و مناسب‌ترین آن برای شما در نظر گرفته می‌شود. فرض کنید شما ایده کاشت درخت صنوبر را در ذهن دارید. فردی که طرح توجیهی را برای شما تدارک می‌بیند، با بررسی دقیق شرایط آب وهوایی مورد نیاز این درخت، مناسب‌ترین منطقه را برای کاشت آن در نظر می‌گیرد.

پرشین پلن با درنظر گرفتن تمام این نکات، طرحی را آماده ارائه به سازمان‌ها می‌کند که امکان رد شدن آن وجود ندارد.

انتخاب زمان مناسب برای پیاده سازی پروژه

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم، مهندسینی که طرح توجیهی را می‌نویسد، باید مطالعات بازاری دقیقی داشته باشند. این مطالعات باعث ایجاد دیدی آگاهانه از زمان مناسب پیاده سازی ایده خواهد شد. با این اقدام، امکان افزایش سود و کاهش چالش‌های پیش رو وجود دارد. طرح توجیهی برای اخذ مجوز باید شامل این نکته مهم باشد. شرکت پرشین پلن با بهره گیری از کارشناسان با تجربه خود و با رعایت تمام این موارد، راه رسیدن به هدف را برای شما هموار ساخته است.

نحوه سفارش طرح توجیهی جهت اخذ مجوز

قبل از سفارش طرح توجیهی باید این نکته را در نظر بگیرید که طرح های توجیهی آماده در وبسایت صرفاً جنبه آشنایی شما با پروژه نگارش شده‌اند و اگر نیاز به طرحی حرفه‌ای برای دریافت مجوز هستید، می‌توانید با کارشناسان ما از طریق پیام‌رسان واتساپ در تماس باشید.

مهندس خلیلیان

شماره تماس جهت سفارش طرح توجیهی

ساعت کاری 8 تا 24:  ۰۳۶۱ ۰۰۶ ۰۹۱۲
مهندس مهدی خلیلیان؛ عضو ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران و یکی از حرفه‌ای‌ترین طرح نویسان کشور با ۲۵ سال سابقه در حوزه سرمایه‌گذاری و تجربه حضور در ۳ وزارتخانه اقتصادی کشور

اشتراک‌گذاری

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − یک =

آخرین مقالات

دسته بندی مقالات

راهنمای سفارش طرح توجیهی

دسته‌بندی طرح‌های توجیهی