طرح توجیهی احداث پارک جنگلی☀️(اختصاصی مجوز+وام)

طرح توجیهی احداث پارک جنگلی_پرشین پلن

فهرست مطالب

داشتن یک طرح توجیهی احداث پارک جنگلی اولین پیش نیاز اخذ مجوز از ارگان های دولتی برای شروع کار می باشد. منطقی بودن دلیل شروع کسب و کار شما؛ مسئله ای است که در اعطای تسهیلات و مجوز های لازم تاثیر گذار خواهد بود. طرح توجیهی می بایست بتواند مسئولین مربوطه را با ارائه دلایل واقعی و منطقی جهت اعطای مجوز قانع کند. اهمیت این موضوع و تاثیر نحوه نگارش موجب می شود تا از متخصصین با تجربه در این کار کمک بگیریم. طراح طرح توجیهی باید با امور بانکی و سرمایه گذاری آشنایی کافی داشته باشد تا روند کار  را سریع تر پیش ببرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد احداث پارک جنگلی و نحوه ثبت سفارش طرح توجیهی از وبسایت پرشین پلن تا ادامه مقاله با ما باشید.

معرفی کاربرد و مزایای احداث پارک جنگلی

احداث پارک جنگلی یک فعالیت ضروری و سودآور در شهر های مدرن امروزی است. آلودگی هوا، بیشتر شدن تعداد خانه های آپارتمانی با کمترین فضای سبز؛ لزوم احداث این پارک‌ها را افزایش می دهد. انسان موجودی است که با طبیعت خو گرفته و به نوعی با آن آرامش می یابد. احداث پارک جنگلی هم برای شهر و شهروندان مزیت‌هایی دارد و هم یک سرمایه گذاری با درآمدزایی مداوم نیز به شمار می رود. طراحی جذاب و استفاده از امکانات رفاهی مختلف می تواند افراد زیادی را از مناطق مختلف شهر و حتی سایر شهرها به بازدید از پارک جنگلی و گشت و گذار در آن ترغیب کند.

توجیه اقتصادی احداث پارک جنگلی

همانطور که گفته شد طرح احداث پارک جنگلی علاوه بر مزیت‌هایی که برای شهروندان دارد، یک سرمایه گذاری مطمئن نیز به شمار می رود. دریافت حق ورودی، هزینه پارکینگ، هزینه استفاده از خدمات و سرویس های مختلف و غیره می تواند منابع درآمد خوبی در این طرح‌ها باشد. احداث پارک جنگلی می تواند در عرض چند سال، سرمایه اولیه را  بازگردانده و به سود قابل توجهی نیز برسد. احداث پارک های جنگلی جزو مباحث بکر در زمینه سرمایه گذاری به شمار می رود. تعداد کم سرمایه گذاران در این زمینه و به طور کلی پارک های جنگلی در شهر های مختلف به نفع سرمایه گذاران جدید خواهد بود.

  طرح توجیهی احداث پارک آبی☀️(word+pdf) سال 1403

هزینه راه اندازی و احداث پارک جنگلی

با در نظر گرفتن شرایط بازار و ثابت نبودن قیمت‌ها نمی توان مبلغ مشخصی برای سرمایه اولیه یا هزینه های جاری طرح توجیهی پارک جنگلی تعیین کرد. لازم به ذکر است که سرمایه اولیه پروژه احداث پارک جنگلی شامل مواردی مثل هزینه خرید زمین، تجهیزات، نهال‌ها و غیره است. حقوق کارمندان، هزینه نگهداری از گیاهان، تعمیر یا تعویض تجهیزات و غیره نیز مسائلی است که در مورد هزینه احداث باید در نظر گرفت. افراد متخصص می توانند با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی و قیمت تجهیزات روز، میزان سرمایه ثابت و سرمایه در گردش را محاسبه کنند. شفاف بودن نرخ هزینه‌ها در طرح توجیهی باعث می شود سرمایه گذار و ارگان های مربوطه دید واضح تری از طرح داشته باشند.

تجهیزات و دستگاه های مورد نیاز برای احداث پارک جنگلی

برای تهیه لیست کامل تجهیزات و لوازم مورد نیاز جهت احداث پارک جنگلی باید اطلاعات کاملی از توانایی مالی، متراژ محیط و غیره داشته باشیم. می‌توان گفت نوع و تجهیزات مورد نیاز کاملا به طرح توجیهی پارک جنگلی بستگی دارد. طراحان انتخاب های بیشتری در  طراحی و احداث پارک جنگلی دارند و می توانند از ابزار و تجهیزات متنوعی برای طرح های خود استفاده کنند. نکته قابل توجه در مورد احداث پارک جنگلی، عدم نیاز به ماشین آلات سنگین و ابزار های پیچیده می باشد.

تجهیزات و دستگاه های مورد نیاز برای احداث پارک جنگلی_پرشین پلن

طرح توجیهی احداث پارک جنگلی برای دریافت مجوز

همانطور که میدانید اغلب کسب و کارها و مشاغل برای شروع فعالیت خود باید از سازمان و مسئولین مربوطه مجوز فعالیت دریافت کنند. سازمان‌ها و ارگان های مربوطه نیز طرح توجیهی احداث پارک جنگلی را معیار مهمی برای صدور مجوز در نظر می گیرند. طراحی و نگارش این طرح اگر توسط افراد حرفه ای انجام گیرد بدون شک بهتر می‌تواند اعتماد مسئولین را جلب کند.

  طرح توجیهی راه اندازی شهربازی ☀️(سرپوشیده+روباز) فایلpdf

نحوه سفارش طرح توجیهی پارک جنگلی

وبسایت پرشین پلن متعلق به حرفه‌ای‌ترین گروه در زمینه تدوین و نگارش انواع طرح های توجیهی در زمینه های مختلف می باشد. سابقه و تخصص افراد این مجموعه، می تواند شانس موفقیت طرح توجیهی احداث پارک جنگلی را تضمین کند. جهت ثبت سفارش طرح توجیهی با کارشناس ارشد وبسایت ما تماس بگیرید و طرح توجیهی مورد نظر خود را سفارش دهید.

مهندس خلیلیان

شماره تماس جهت سفارش طرح توجیهی

ساعت کاری 8 تا 24:  ۰۳۶۱ ۰۰۶ ۰۹۱۲
مهندس مهدی خلیلیان؛ عضو ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران و یکی از حرفه‌ای‌ترین طرح نویسان کشور با ۲۵ سال سابقه در حوزه سرمایه‌گذاری و تجربه حضور در ۳ وزارتخانه اقتصادی کشور

اشتراک‌گذاری

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

دسته بندی مقالات

راهنمای سفارش طرح توجیهی

دسته‌بندی طرح‌های توجیهی