طرح توجیهی احداث شرکت هاستینگ☀️(اختصاصی مجوز+وام)

طرح توجیهی شرکت هاستینگ_پرشین پلن

فهرست مطالب

طرح توجیهی شرکت هاستینگ به عنوان نخستین پله برای راه اندازی این کسب و کار محسوب می شود. در تمام کشورها، زمانی که یک کارآفرین قصد راه اندازی یک کسب و کار جدید را دارد، باید اقدام به دریافت مجوز کند. لازمه‌ی دریافت مجوز نیز، داشتن یک طرح توجیهی است که به واسطه‌ی آن بتوان مراجع ذی صلاح را قانع نمود. در واقع هر چقدر که طرح توجیهی ارائه شده به ارگان های دولتی، جامع تر و کامل تر باشد، پروسه‌ی دریافت مجوز نیز آسان تر خواهد بود. وب سایت پرشین پلن به کمک کارشناسان خبره، به تدوین تخصصی طرح های توجیهی کسب و کاری می پردازد. در ادامه‌ی این مطلب، قصد داریم طرح توجیهی احداث شرکت هاستینگ را معرفی نماییم. با ما همراه باشید.

معرفی و کاربرد شرکت هاستینگ

در بخشی از طرح توجیهی شرکت هاستینگ، به معرفی ایده و مزایا و کاربرد های آن پرداخته می شود. لازم به ذکر است که در رابطه با هر ایده‌ی کسب و کاری به صورت اختصاصی به معرفی جامع و کاملی از آن پرداخته می شود. خدمات هاستینگ یا میزبانی وب، نوعی سرویس آنلاین است که به دارندگان وب سایت های اینترنتی، این امکان را می دهد که صفحه‌ی خود را بر روی اینترنت نمایش دهند. در واقع به کمک ذخیره شدن اطلاعات کاربران اینترنت بر روی سرور، می توان از خدمات هاستینگ بهره برد. میزبانی وب انواع مختلفی دارد که توسط شرکت های هاستینگ ارائه می شود. این موارد به شرح زیر هستند.

 • هاست اشتراکی
 • سرور مجازی
 • سرور اختصاصی
 • کلود هاست
 • کولوکیشن
 • نمایندگی میزبانی وب

استقبال مردم از احداث شرکت هاستینگ

در قسمتی دیگر از یک طرح توجیهی شرکت هاستینگ، به میزان استقبال مردم از این ایده پرداخته می شود. در واقع پتانسیل بازار و توجیه اقتصادی این فعالیت بررسی می گردد. با توجه به اینکه استفاده از اینترنت در طی سال های اخیر بسیار پر کاربرد و حیاتی شده است، تمامی خدمات وابسته به این امر نیز با اقبال عمومی مواجه خواهند شد. بنابراین با توجه به نرخ رشد استفاده از اینترنت در ایران و جهان، ارائه‌ی خدمات هاستینگ می تواند آینده‌ی مالی خوبی را داشته باشد. لازم است بدانید که چشم انداز شما باید واقع بینانه باشد. در صورتی که زمانی را در این فعالیت به صورت استاندارد سپری کنید و فعالیت های خود را با سازماندهی پیش ببرید، درآمد حاصل از این کسب و کار و میزان رشد آن بسیار چشمگیر و قابل توجه است.

  طرح توجیهی شرکت تبلیغاتی☀️(برای دریافت مجوز)

در طرح توجیهی شرکت هاستینگ چه مواردی مطرح می شود؟

در یک طرح توجیهی شرکت هاستینگ، موارد مختلفی گفته می شود که هر کدام جنبه ای از کسب و کار را معرفی می نماید. طرح های توجیهی به پیش بینی آینده‌ی مالی و معنوی کسب و کار می پردازند که از مهمترین موارد مورد توجه ارگان های دولتی محسوب می شود. همچنین سرمایه اولیه‌ی مورد نیاز و نرخ بازگشت سود سرمایه نیز در این طرح مطرح شده و تجهیزات و منابع مورد نیاز معرفی می گردند. به علاوه، بر اساس نیاز آن طرح، نکات مورد توجهی که سرمایه گذار و کارآفرین باید به آن توجه داشته باشد نیز مطرح می گردد.

بازار هدف برای فروش محصول

با توجه به همه گیری استفاده از اینترنت، استفاده از خدمات هاستینگ بازار هدف بسیار گسترده ای دارد. اما از مهم‌ترین بخش‌هایی که می توان این خدمات را به آن‌ها ارائه نمود، ادارات دولتی، شرکت های خدمات اینترنتی، شرکت های خدمات برنامه نویسی و طراحی سایت، طراحان کسب و کار های آنلاین و… است.

بازار هدف برای فروش محصول_پرشین پلن

نکات مهم در رابطه با راه اندازی شرکت هاستینگ

یکی از مهمترین نکاتی که باید برای راه اندازی شرکت هاستینگ به آن توجه نمایید، بحث حفظ امنیت و حریم مشتری است. در واقع این مساله از مهم‌ترین ارکان راه اندازی شرکت هاستینگ است. در صورتی که به راه اندازی این کسب و کار می پردازید، مهم است که شما و تیم فنی مجموعه، از اصول اخلاقی در جهت حفظ حریم و اطلاعات مخاطبان پیروی کنند. این امر لازمه‌ی حفظ بکاپ‌ها و اطلاعات محرمانه مخاطبان شما است. همچنین در نظر گرفتن سرمایه اولیه به صورت واقع بینانه نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است. زمانی که شما به راه اندازی این کسب و کار می پردازید، باید در ابتدای راه سرمایه اولیه خود را بر دو بخش متمرکز کنید. الزامات شروع کار و تبلیغات. تبلیغات بخش مهمی از فعالیت شما محسوب می شود که رشد کسب و کارتان را در گرو خود دارد. بنابراین در زمان شروع فعالیت، از تاثیرات مهم تبلیغات برای رشد و جذب مشتری غافل نشوید.

معرفی تجهیزات و امکانات اولیه مورد نیاز برای راه اندازی شرکت هاستینگ

در قسمتی از طرح توجیهی شرکت هاستینگ، در رابطه با امکانات و منابع مورد نیاز برای راه اندازی این کسب و کار بحث می شود. با توجه به اینکه شرکت هاستینگ ارائه دهنده‌ی خدمات آنلاین است، می تواند در یک فضای مجازی نیز به ارائه‌ی خدمات خود بپردازد. در این حالت دیگر نیازی به راه اندازی بخش حضوری کسب و کار در ابتدای راه نیست. اما در صورتی که قصد راه اندازی یک دفتر خدماتی فیزیکی را نیز داشته باشید، برخی موارد عمومی برای راه اندازی دفتر از جمله سیستم کامپیوتری، میز و صندلی، دکور داخلی و… را لازم دارید. اما موارد مورد نیاز برای ارائه‌ی خدمات به شرح زیر هستند:

 • سرور قدرتمند
 • مدیریت سرور
 • سایت ارائه خدمات
 • خدمات پشتیبانی هاستینگ
 • امکانات جانبی برای کاربران (مشاوره، تیم فنی و…)

اهمیت طرح توجیهی برای شروع کسب و کار

طرح توجیهی شرکت هاستینگ، می‌تواند به مثابه یک نقشه‌ی راه اولیه برای شروع این کسب و کار باشد. به این ترتیب شما می‌توانید برای کسب و کار خود، برنامه ریزی بهتری داشته باشید. چرا که به کمک موارد موجود در این طرح، شما می توانید از نظرات کارشناسان و متخصصان استفاده نموده و مسیر یابی درستی برای کسب و کار مورد نظر داشته باشید. همچنین طرح توجیهی می تواند بسیاری از جزئیات و کلیاتی که مورد نیاز برای یک فعالیت است را پوشش دهد. بنابراین شما خواهید توانست با تسلط بیشتری فعالیت خود را در زمینه‌ی مورد نظر آغاز نمایید.

درآمد حاصل از راه اندازی شرکت هاستینگ

همانطور که گفته شد، در بخشی از طرح توجیهی شرکت هاستینگ، به سرمایه‌ی اولیه‌ی مورد نیاز برای راه اندازی این کسب و کار و همچنین نرخ بازگشت سود سرمایه‌ی آن نیز پرداخته می شود. درآمد حاصل از این کار با توجه به نوع خدماتی که ارائه می گردد متفاوت است. اما به طور کلی، به دلیل اینکه این نوع خدمات از موارد پر استفاده است، همواره با استقبال مواجه می شود و درآمد خوبی از آن حاصل می گردد.

  طرح توجیهی شرکت خدمات کامپیوتری☀️(جهت اخذ مجوز)

طرح توجیهی شرکت هاستینگ برای دریافت مجوز

دریافت مجوز، مهمترین کاربرد طرح توجیهی شرکت هاستینگ است. در واقع برای رسمیت بخشیدن به ایده‌ی کسب و کاری خود، می بایست آن را به وسیله‌ی مجوز، به یکی از مشاغل رسمی تبدیل نمود. همچنین دریافت مجوز می تواند به شما برای جذب سرمایه گذاران دولتی و خصوصی کمک کند. این امر موجب رشد کسب و کار شما می شود. به علاوه برای دریافت طرح توجیهی می تواند تمامی مواردی را که مورد توجه مراجع قانونی است، در رابطه با ایده‌ی کسب و کاری، به اطلاع آن‌ها برساند. این موارد مشخص می کنند که طرح شغلی شما، همگام با اصول و ضوابط قانونی بوده و برای آینده‌ی مالی و معنوی کشور مفید است. به همین جهت، صلاحیت شروع فعالیت و رشد در بستر کسب و کار های قانونی را دارد. این مساله واضح می دارد که شما می توانید پس از دریافت مجوز لازم از ارگان مربوطه، به دریافت تسهیلات و امکانات دولتی بپردازید.

چرا طرح توجیهی را به پرشین پلن بسپاریم؟

پرشین پلن یک وب سایت اینترنتی برای سفارش آنلاین طرح های توجیهی از جمله طرح توجیهی شرکت هاستینگ است. این مجموعه متشکل از جمعی از متخصصان حرفه ای در زمینه‌ی تدوین طرح های توجیهی است. این کارشناسان به تمامی امور بانکی، اداری و اعتباری مسلط بوده و می توانند طرح‌هایی جامع و کامل برای شروع کسب و کار به شما ارائه نمایند.

سفارش طرح توجیهی شرکت هاستینگ

کیفیت طرح توجیهی شرکت هاستینگ از اهمیتی حیاتی برخوردار است. زیرا زمانی که شما قصد راه اندازی کسب و کار خود را دارید، طرح توجیهی می تواند پروسه‌ی دریافت مجوز را آسان تر یا سخت تر کند. در حقیقت طرح توجیهی باید یک نوشتار مفید و تا حد کافی جزئی و تا حد کافی خلاصه شده باشد. همچنین موارد اشاره شده در این طرح نیز از اهمیت زیادی برخوردار هستند. لازم است که با تجربه‌ی کافی به بررسی عنوان‌ها پرداخته شود و بخش های  تخصصی آن مورد بررسی و تحلیل دقیق قرار بگیرد.

بنابراین باید برای بهره گیری از این خدمات، از کارشناسان متخصص این حوزه کمک بگیرید. کارشناسان خبره و با تجربه‌ی پرشین پلن، مسلط به امور بانکی و اداری بوده و طرح های توجیهی مورد تایید کانون مشاوران اعتباری و بانکی کشور تدوین می نمایند. هم اکنون برای سفارش طرح توجیهی می توانید با کارشناس ارشد پرشین پلن تماس حاصل فرمایید.

مهندس خلیلیان

شماره تماس جهت سفارش طرح توجیهی

ساعت کاری 8 تا 24:  ۰۳۶۱ ۰۰۶ ۰۹۱۲
مهندس مهدی خلیلیان؛ عضو ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران و یکی از حرفه‌ای‌ترین طرح نویسان کشور با ۲۵ سال سابقه در حوزه سرمایه‌گذاری و تجربه حضور در ۳ وزارتخانه اقتصادی کشور

اشتراک‌گذاری

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

دسته بندی مقالات

راهنمای سفارش طرح توجیهی

دسته‌بندی طرح‌های توجیهی