طرح توجیهی بازیافت کاغذ و کارتن☀️(جهت مجوز فعالیت)

طرح توجیهی بازیافت کاغذ و کارتن (pdf+doc) _پرشین پلن

فهرست مطالب

سرمایه گذاران مایلند تا یک طرح سودمند را برای سرمایه گذاری انتخاب کنند. در هر حال آنها نمی خواهند سرمایه خود را در کاری بگذارند که به آنها ضرر بدهد. بلکه به دنبال سود بیشتر هستند تا سرمایه شان چند برابر گردد. اگر شما نیز از این دسته از سرمایه گذاران هستید؛ می توانید به حوزه بازیافت کاغذ و کارتن وارد شوید. البته فراموش نکنید که پیش از شروع کار، طرح توجیهی بازیافت کاغذ و کارتن را تهیه نمایید. این طرح، مثل یک جی پی اس، مسیرهای میانبر که شما را به مقصد اصلی می رسانند، نشان داده و راه را کوتاه تر می سازد. در ادامه جهت اطلاعات بیشتر با سایت پرشین پلن همراه شوید.

از بازیافت کاغذ و کارتن چه میدانید؟

طرح توجیهی بازیافت کاغذ و کارتن طرحی است که دانسته‎های زیادی را در اختیارتان قرار می دهد. در این طرح، اطلاعات مفیدی را راجع به بازیافت کاغذ و کارتن کسب خواهید کرد. در اینجا می‌خواهیم تا توضیح مختصری در این باره ارائه دهیم. بازیافت یکی از روش های موثری است که از یک سو منجر به دفع زباله از محیط زیست شده و از سوی دیگر فرصتی برای تولیدات گسترده و کم هزینه را میسر می سازد. چرا که مواد بازیافتی، امکان ورود به چرخه تولید را داشته و قیمت مقرون به صرفه تری نسبت به مواد اولیه نو دارند.

لذا تولید کنندگان می توانند با بهره گیری از این مواد، هزینه های تولید را کاهش دهند. اما از جمله موادی که در فرآیند بازیافت استفاده شده و دوباره تبدیل به مواد اولیه مصرفی خواهند شد، کاغذ و کارتن می باشند. طی فرآیند بازیافت، کاغذ و کارتن باطله به مواد اولیه تبدیل گردیده و منجر به تولید محصولات کاغذی جدیدتر خواهند شد.

  طرح توجیهی تولید لیوان کاغذی☀️(doc+pdf) سال 1403

مزایای برجسته بازیافت کاغذ و کارتن

اگر بازیافت کاغذ و کارتن، امر بیهوده و کم اهمیتی بود، هرگز ادامه نمی یافت. ادامه این روش، طی سالیان دراز نشان دهنده این است که بازیافت امری است کاملا مفید که اهمیت بالایی دارد. با بازیافت کاغذ و کارتن، دیگر نیاز به قطع بی رویه درختان برای تولید کاغذ و کارتن نبوده و همین مواد می توانند جایگزین چوب گردند. البته این تنها یک مزیت از چند مزایای بازیافت به شمار می آید. در ادامه به سایر مزایای آن اشاره خواهیم کرد:

🔶 بازیافت کاغذ و کارتن علاوه بر صرفه جویی در چوب، منجر به صرفه جویی در آب نیز خواهد شد. (به میزان 80%)
🔶 مصرف انرژی را نیز به همین مقدار کاهش داده و منجر به ذخیره سازی آن خواهد شد.
🔶 همچنین بازیافت، آلاینده های موجود در آب را هم کاهش داده و از انتشار گازهای مضر جلوگیری خواهد کرد.
🔶 گازهای گلخانه ای را به حداقل رسانده و از این طریق منجر به حفظ سلامت محیط زیست خواهد گردید.
🔶 صرفه جویی در منابع را نیز به دنبال داشته و باعث تولید حجم کمتری از زباله می شود.

  طرح توجیهی بازیافت ضایعات کارتن☀️(جهت مجوز فعالیت)

بررسی اهمیت بازیافت کاغذ و کارتن

کاغذ و کارتن از اقلام ضروری به شمار می آیند که به شکل های مختلف از آنها استفاده می کنیم. انواع بروشور، دفتر، دفترچه یادداشت، کتاب، مجله، کارت، مقوا و کارتن های بسته بندی شامل این موارد می گردند. حال با توجه به افزایش جمعیت و افزایش تعداد نیازها، لازم است تا کاغذ و کارتن بیشتری تولید گردند. این امر نیازمند استفاده از مواد اولیه است. طبیعتا تامین مواد اولیه نو به این آسانی هم نیست. چرا که چوب، منبع اصلی برای تولید کاغذ و کارتن به شمار می آید که قطع مداوم منابع چوبی ممکن نیست. وگرنه زمین، خالی از درخت و اکسیژن خواهد ماند.

پس نیاز است تا تولیدکنندگان به فکر روش های دیگر مثل بازیافت کاغذ و کارتن باشند که از این طریق بتوانند چرخه تولید را به حرکت درآورند. بازیافت، نیاز آنها را به منابع چوبی کاهش داده و تولیدات مستمر کاغذ و کارتن را نیز میسر می سازد. درست به همین دلایل هم دارای اهمیت بالایی است.

چرا طرح توجیهی بازیافت کاغذ و کارتن؟

طرح توجیهی بازیافت کاغذ و کارتن، لازمه کار شماست و نمی توانید منکر این واقعیت شوید. پروسه بازیافت، پروسه ساده ای نیست که بخواهید آن را سهل بگیرید. این پروسه، پیچ و خم های خاص خود را داشته و مسائل و مشکلات زیادی را نیز در پی دارد. پس برای اینکه از پیچ و خم ها آگاه شوید. برای اینکه نحوه مدیریت مشکلات را بیاموزید، می‌توانید از طرح توجیهی بازیافت کاغذ و کارتن کمک بگیرید. این طرح، هر نوع امکان سنجی مربوط به کار را انجام داده و مثل یک منبع آگاه و موثق به شما کمک می کند.

اطلاع از بازگشت سرمایه با طرح توجیهی

هر چند در طرح توجیهی بازیافت کاغذ و کارتن راجع به دوره بازگشت سرمایه مطلع خواهید شد. اما در اینجا هم ما به شما خواهیم گفت دوره بازگشت سرمایه این کار چقدر است. اگر بخواهید سرمایه ای را وارد حوزه بازیافت نمایید، باید 3 سال منتظر بمانید تا سرمایه تان برگردد. البته این مقدار اصلا زیاد نیست. همینکه بدانید بعد از این مدت، چه سود افسانه ای کسب خواهید کرد، 3 سال که سهل است، 8 سال هم منتظر برگشت سرمایه خواهید ماند!

بازیافت کاغذ و کارتن_پرشین پلن

طرح توجیهی کاغذ و کارتن، پیش نیاز دریافت وام

گرفتن وام و تسهیلات از بانک، کار آسانی نیست. اما طرح توجیهی، این کار را برایتان راحت می سازد. با طرح توجیهی بازیافت کاغذ و کارتن می توانید درخواست خود را به بانک ارائه کرده و پاسخ مثبت دریافت کنید. اما بدون این طرح، بانک، سخت اعتماد کرده و سرمایه کلانی را در اختیارتان قرار نمی دهد. البته اگر خود شما هم به جای بانک بودید، هرگز بدون یک سند معتبر، مبلغ هنگفتی را به کسی نمی دادید.

  طرح توجیهی تولید کاغذ از چوب خرما☀️(مخصوص مجوز فعالیت)
طرح توجیهی برای دریافت مجوز

طرح توجیهی به شما کمک می کند تا مجوزهای لازم برای بازیافت را هم به آسانی اخذ نمایید. آنچه که نیازمند راه اندازی یک کسب و کار خواهد بود، مجوز است. سازمان های مربوطه نیاز به یک منبع معتبر دارند تا جواز لازم برای کار شما را صادر نمایند. خوشبختانه با طرح توجیهی بازیافت کاغذ و کارتن باعث می شود تا راحت تر مجوز دریافت کرده و پروسه کوتاه تری را طی نمایید.

سفارش طرح توجیهی از پرشین پلن

شما عزیزان می توانید از وبسایت ما سفارش طرح توجیهی خود را انجام دهید. در اینجا تخصصی ترین و بهترین طرح‌ها از جمله طرح توجیهی بازیافت کاغذ و کارتن برایتان نگارش خواهند شد. طرح هایی که همه برآوردها را انجام داده و هزینه های دقیق را اعلام خواهند کرد.

مهندس خلیلیان

شماره تماس جهت سفارش طرح توجیهی

ساعت کاری 8 تا 24:  ۰۳۶۱ ۰۰۶ ۰۹۱۲
مهندس مهدی خلیلیان؛ عضو ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران و یکی از حرفه‌ای‌ترین طرح نویسان کشور با ۲۵ سال سابقه در حوزه سرمایه‌گذاری و تجربه حضور در ۳ وزارتخانه اقتصادی کشور

اشتراک‌گذاری

4.5/5 - (2 امتیاز)

آخرین مقالات

دسته بندی مقالات

راهنمای سفارش طرح توجیهی

دسته‌بندی طرح‌های توجیهی