مسیر راهنما:

حق الزحمه تهیه طرح توجیهی☀️(طرح اختصاصی)

حق الزحمه تهیه طرح توجیهی_پرشین پلن

فهرست مطالب

طرح توجیهی که به عنوان یک طرح راهگشا شناخته شده، توسط کارشناسان متخصص نگارش می شود. کارشناسانی که از علم و تخصص خود برای تهیه این طرح بهره گرفته و تایم زیادی را صرف آن می کنند. پس این حق را هم دارند که حق الزحمه خود را دریافت کرده و سپس طرح را تحویل دهند. حال آنچه که می خواهیم بدانیم، این است که حق الزحمه تهیه طرح توجیهی چگونه و با توجه به چه عواملی بررسی می گردد؟ برای این سوال، پاسخ هایی را آماده کرده ایم که در ادامه راجع به آنها صحبت خواهیم کرد.

فقط همین اندازه بدانید که اگر مسیر درستی را برای تهیه طرح توجیهی انتخاب کنید، بی شک هزینه کمتری هم بابت حق الزحمه طرح توجیهی خواهید پرداخت. شرکت ما پرشین پلن، ضمن نگارش طرح های تفصیلی و جامع، حق الزحمه عادلانه‌ای را در نظر گرفته است. چون تمام تلاش شرکت بر این است که کیفیت کار را ارتقاء دهد، نه قیمت آن را.

آیا عوامل خاصی روی حق الزحمه طرح تاثیرگذارند؟

قطعا پاسخ این سوال مثبت است. آنچه که باعث می‌شود تا حق الزحمه تهیه طرح توجیهی مشخص شده و اعلام گردد؛ یک عامل نیست. بلکه چندین عامل در کنار هم قرار گرفته و در نهایت، قیمت طرح را مشخص خواهند کرد. پس اگر حق الزحمه نوشتن طرح توجیهی مورد نظر شما با حق الزحمه طرح دیگری که برای همکارتان نوشته شده، متفاوت بود، نباید تعجب کنید. چرا که طرح شما با طرح دیگر، کاملا متفاوت بوده و این دو حتی اگر موضوع یکسانی داشته باشند؛ ممکن است از نظر ماهیتی با هم متفاوت باشند. حال می‌خواهیم به بررسی عواملی بپردازیم که در حق الزحمه تهیه طرح توجیهی، موثر می باشند:

مدت زمان مورد نیاز جهت تهیه طرح توجیهی

هر چقدر زمان بیشتری صرف تهیه طرح توجیهی گردد، حق الزحمه تهیه طرح توجیهی هم بالاتر خواهد رفت.

🔶 اهداف اصلی پروژه
اهداف اصلی پروژه و عمق آن نیز از عوامل مهم بعدی هستند که روی قیمت طرح توجیهی تاثیر می گذارند.

🔶 محتوای طرح توجیهی
اگر محتوای طرح توجیهی کامل باشد و در آن مطالعات بازار، مباحث مالی، اقتصادی و فنی ذکر شده باشد، حق الزحمه بیشتری را در مقایسه با طرح هایی که محتوای اجمالی دارند؛ خواهد داشت.

🔶 درجه دشواری طرح
بعضی از طرح های توجیهی دارای مباحث دشوارتر بوده و سختی کار بیشتری دارند. طبیعی است که در این حالت، حق الزحمه تهیه طرح توجیهی، افزایش پیدا کند.

🔶 سرمایه گذار داخلی یا خارجی
نرخ طرح توجیهی، بسته به اینکه برای سرمایه گذار داخلی نگارش شود یا برای سرمایه گذار خارجی، متفاوت خواهد بود.

تهیه کنندگان طرح
اگر مشاورین باتجربه و ماهر در تهیه طرح توجیهی نقش داشته باشند؛ با توجه به تهیه طرح جامع و کامل، حق الزحمه بیشتری را دریافت خواهند کرد.

🔶 میزان سرمایه گذاری
قطعا یک سرمایه گذاری بزرگ، نیازمند طرح توجیهی مفصل تری بوده و در این حالت، قیمت طرح هم بالاتر است.

🔶 نوع طرح (اعم از طرح توجیهی برای مجوز یا برای سرمایه گذار)
برخی از انواع طرح توجیهی به منظور کسب مجوز از سازمان های خاص نگارش می شوند. نرخ این طرح ها در مقایسه با طرح هایی که برای سرمایه گذار نگارش شده اند؛ فرق دارد.

آیا از مقدار دقیق حق الزحمه طرح اطلاع دارید؟

اگر می‌خواهید بدانید حق الزحمه تهیه طرح توجیهی، دقیقا چقدر است؟ باید بگوییم که حق الزحمه طرح از 3 میلیون تومان شروع شده و تا بالای 300 میلیون تومان را هم شامل می گردد. بستگی به سرمایه و حرفه شما دارد. اگر قصد دارید کاری را در ابعاد گسترده آغاز کرده و سرمایه کلانی را نیز برای آن در نظر دارید؛ پس باید خود را آماده پرداخت حق الزحمه بیشتر نمایید. ولی اگر اهداف کاری محدود و کوچکی را دنبال کرده و قصد انجام یک پروژه کوچک را دارید؛ با پرداخت حق الزحمه کم (3 تا 10 میلیون) هم کارتان راه می افتد.

تهیه طرح توجیهی را به یک شرکت معتبر بسپارید

به نظر شما چرا اصرار ما بر این است که تهیه طرح توجیهی را به شرکت معتبر بسپارید؟ چون یک شرکت معتبر و باتجربه مثل پرشین پلن، طرحی را برایتان نگارش خواهد کرد که نه تنها مسیر روشنی را پیش رویتان قرار می دهد؛ بلکه نزد بانک و سازمان های مجوز هم اعتبار دارد. مشاورین ما دریافته اند چه طرحی را باید بنویسند تا از هر لحاظ، قابل قبول باشد. نکته مهم موضوع اینجاست که با وجود ارزش بالای طرح ها، حق الزحمه مناسبی بابت نگارش آنها از شما اخذ خواهد شد. به طوری که بعد از مشاهده حق الزحمه، متعجب خواهید شد.

حق الزحمه نگارش طرح توجیهی_پرشین پلن

در انتخاب دقت کنید

شما می‌توانید پرشین پلن یا هر شرکت دیگری را برای سفارش طرح توجیهی انتخاب کنید؛ ولی فراموش نکنید که اگر طرح را به دست مشاورین نابلد سپرده و یا به قیمت ارزان طرح اکتفا کنید؛ در آخر طرحی را دریافت خواهید کرد که نه تنها نزد هیچ سازمانی مقبولیت ندارد؛ بلکه استاندارد نیز نبوده و به جای راهنمایی، گمراهتان خواهد کرد. پس در انتخاب های خود، بیشتر دقت فرمایید تا کوله باری از ندامت به سراغتان نیاید.

اختصاص بهترین حق الزحمه تهیه طرح توجیهی

تیم ما پرشین پلن به شما عزیزان کمک می کند تا هم حق الزحمه به مراتب پایین تر را بابت تهیه طرح پرداخت کرده و هم با تهیه طرح کامل، مسیر بهتری را در پیش بگیرید. اینجاست که به جای هدر رفتن هزینه، شاهد پرداخت آن به شکل صحیح خواهید بود. طرح های پرشین پلن، همگی از اعتبار بالایی برخوردار بوده و جهت اخذ مجوز، وام و حتی سرمایه گذاری، عالی به نظر می رسند.
هم اکنون میتوانید با پشتیبانی وبسایت ارتباط برقرار کرده و از حق الزحمه نگارش طرح خود اطلاع پیدا کنید.

مهندس خلیلیان

شماره تماس جهت سفارش طرح توجیهی

ساعت کاری 8 تا 24:  ۰۳۶۱ ۰۰۶ ۰۹۱۲
مهندس مهدی خلیلیان؛ عضو ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران و یکی از حرفه‌ای‌ترین طرح نویسان کشور با ۲۵ سال سابقه در حوزه سرمایه‌گذاری و تجربه حضور در ۳ وزارتخانه اقتصادی کشور

اشتراک‌گذاری

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

دسته بندی مقالات

راهنمای سفارش طرح توجیهی

دسته‌بندی طرح‌های توجیهی