طرح توجیهی طلا و جواهر سازی☀️(جهت دریافت مجوز)

طرح توجیهی طلا و جواهر سازی_پرشین پلن

فهرست مطالب

علاقه ذاتی خانم ها به طلا و جواهر، انکارناپذیر است. حالا این علاقه به اوج خود رسیده و حتی قیمت بالای طلا هم تاثیری در گرایش خانم ها برای خرید طلا نداشته است. درست به همین دلیل هم بازار طلا و جواهر از رونق خوبی برخوردار می باشد. حال اگر طرح توجیهی طلا و جواهر سازی را تهیه کرده و اقدامات لازم برای شروع کار را انجام دهید، خیلی زود به سود و درآمد بسیار عالی دست می یابید. چرا که این طرح، یک طرح زودبازده است. در ادامه جهت اطلاعات بیشتر با سایت پرشین پلن همراه باشید.

طلا دارای ارزش افزایشی

طلا به خودی خود دارای ارزش بسیاری است. حالا بالا رفتن قیمت جهانی طلا باعث شده تا این محصول، ارزش بیشتری پیدا کند. شاید در گذشته، بیشتر طلاهای زمخت و وزنی تولید می شدند، اما اکنون بازار طلاهای ظریف و کم وزن، حسابی داغ بوده و این به دلیل قیمت مناسب تر این گروه از طلاهاست. در حقیقت افزایش نرخ طلا باعث شده تا طلاسازان به ساخت طلاهای ظریف روی آورند. چون میدانند که خریداران در هر صورت، قدرت خرید این طلاها را دارند، حتی اگر قدرت خرید طلاهای سنگین و گرانقیمت را نداشته باشند.

شما هم می توانید با ساخت طلاهای ظریف، بازار فروش خوبی را به محصولات خود اختصاص دهید. ولی برای ورود بهتر به کار، حتما و حتما به طرح توجیهی طلا و جواهر سازی، نیاز خواهید داشت.

چرا طرح توجیهی طلا و جواهر سازی؟

شاید اهل ریسک باشید، اما همیشه هم ریسک کردن خوب نیست. ورود به حوزه ساخت طلا و جواهر، آن هم بدون داشتن طرح توجیهی، ریسک اشتباهی است که نباید به سراغ آن بروید.

طرح توجیهی طلا و جواهر سازی شما را هدایت کرده و خطاهای کاری را کاهش می دهد. اطلاعات حاشیه ای و اصلی را انتقال داده و موضوعی را نامفهوم و پوشیده باقی نمی گذارد. در مجموع این طرح، دستتان را گرفته و از زمین خوردنتان جلوگیری می کند.

طلا توام با سود و درآمد باور نکردنی

با مطالعه طرح توجیهی طلا و جواهر سازی، متوجه خواهید شد که سود و درآمد ناشی از ساخت طلا و جواهر بسیار بالاست. آنقدر بالا که نمی توانید تصورش را بکنید. همانطور که گفتیم طلا و همینطور جواهر به مرور ارزش بیشتری پیدا کرده و مانند پول، ارزش آنها کاهش نمی یابد. همین موضوع کافی است تا به سود و درآمد عالی این کار ایمان بیاورید. البته سود و درآمد حاصل از ساخت طلا و جواهر، بیشتر هم می شود و ثابت باقی نمی ماند. می‌پرسید چرا؟ پر واضح است، به این دلیل که قیمت طلا و جواهر هم ثابت باقی نمی ماند.

  طرح توجیهی تولید زیورآلات چرمی☀️(سفارش طرح اختصاصی)

تجهیزات لازم برای ساخت طلا و جواهر

با مطالعه طرح توجیهی طلا و جواهر سازی متوجه خواهید شد که تجهیزات لازم برای ساخت طلا و جواهر کدامند؟ اگر ندانید که تجهیزات مورد نیاز برای کار شما کدام ها هستند که اصلا نمی توانید کار را آغاز کنید. در ادامه به برخی از ماشین آلات و تجهیزات ضروری برای این کار، اشاره خواهیم کرد:

🔶 چفت و گیره
🔶 کوره ذوب طلا
🔶 دستگاه نورد
🔶 تیغ اره
🔶 انبردست
🔶 قالب

نیروهای انسانی برای این کار

برای ساخت طلا و جواهر و شروع این کار، نیاز به تعدادی از نیروهای انسانی خواهید داشت. نیروهایی ماهر و زبردست که هر کدام وظایف خاصی را بر عهده داشته و به پیشبرد کار کمک می کنند. طراح، قالب ساز، طلاساز، ریخته گر، آبکار، اپراتور و مدیر، از جمله نیروهایی هستند که به کارتان می آیند.

طرح توجیهی، مبیِن فرایند ساخت طلا و جواهر

طرح توجیهی طلا و جواهر سازی طرحی است که در هر زمینه ای از کار، یاری‌رسان شما خواهد بود. فرایند ساخت طلا و جواهر در این طرح به طور مفصل تشریح شده و لذا آشنایی کافی با این موضوع را پیدا خواهید کرد. در این بخش قصد داریم تا توضیحات مختصری را راجع به فرایند و مراحل ساخت طلا و جواهر ارائه دهیم:

⭐ در مرحله نخست، ایده پردازی صورت می گیرد.
⭐ حالا نوبت به پیاده سازی طرح می رسد.
⭐ در مرحله بعد، قالب ساز با کمک دستگاه های پرینتر سه بعدی، قالب سازی را انجام می دهد.
⭐ سپس نوبت به عملیات ریخته گری رسیده و این کار انجام می شود.
⭐ ریخته گری توسط تجهیزات اتوماتیک از اقداماتی است که در مراحل بعدی صورت می گیرد.
⭐ حالا طلاساز وارد کار شده و عملیات سوهان زنی و پرداخت را شروع می کند.
⭐ مخراج کار شروع به جا گذاری دقیق سنگ ها روی طلا نموده و کار خود را انجام می دهد.
⭐ پرداخت، ابزار زنی و شستشو از اقدامات بعدی به شمار می آیند.
⭐ مرحله آخر هم اختصاص به آبکاری دارد.

طرح توجیهی، مبیِن فرایند ساخت طلا و جواهر_پرشین پلن

طرح توجیهی طلا و جواهر سازی برای دریافت وام

دریافت وام از مهمترین کارهایی است که با وجود طرح توجیهی طلا و جواهر سازی، آسان می گردد. در واقع ارائه طرح توجیهی برای دریافت وام، امری است الزامی، نه اختیاری. لذا شما پیش از هر چیز ملزم به تهیه این طرح خواهید بود.

طرح توجیهی برای دریافت مجوز

دریافت مجوز هم با طرح توجیهی، میسر خواهد گشت. اگر بخواهید بدون این طرح به سازمان های اخذ مجوز مراجعه کنید، کار کاملا بیهوده ای انجام داده اید. چون این سازمان ها هم بدون طرح، مجوزهای مختلف برای ساخت طلا و جواهر را در اختیارتان قرار نمی دهند. در نتیجه کارتان لنگ خواهد ماند.

سفارش طرح توجیهی از پرشین پلن

اگر تصمیم به خرید طرح توجیهی دارید؛ اگر به دنبال بهترین طرح‌ها همراه با قیمت مناسب هستید، با ما، همه این امور را می توانید محقق سازید. کارشناسان ما با توجه به سرمایه شما، می‌توانند طرح توجیهی موردنظر شما را جهت اخذ مجوز، گسترش کسب و کار، دریافت وام و… نگارش کنند. جهت گفتگوی اولیه می‌توانید از طریق واتساپ با ما ارتباط برقرار کنید و طرح توجیهی موردنظر خود را سفارش دهید.

مهندس خلیلیان

شماره تماس جهت سفارش طرح توجیهی

ساعت کاری 8 تا 24:  ۰۳۶۱ ۰۰۶ ۰۹۱۲
مهندس مهدی خلیلیان؛ عضو ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران و یکی از حرفه‌ای‌ترین طرح نویسان کشور با ۲۵ سال سابقه در حوزه سرمایه‌گذاری و تجربه حضور در ۳ وزارتخانه اقتصادی کشور

اشتراک‌گذاری

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

دسته بندی مقالات

راهنمای سفارش طرح توجیهی

دسته‌بندی طرح‌های توجیهی