طرح توجیهی تولید کرم ضد آفتاب☀️(برای دریافت مجوز)

طرح توجیهی کرم ضد آفتاب (pdf+doc) _پرشین پلن

فهرست مطالب

طرح توجیهی تولید کرم ضد آفتاب به عنوان یک طرح مناسب برای سرمایه گذاری شناخته شده است. با استفاده از این طرح می‌توانید تمامی برآوردهای مالی تولید کرم ضد آفتاب را در دسترس داشته باشید و با استفاده از آن، جهت اخذ وام و مجوز اقدام کنید.
همانطور که می‌دانید شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های هالیوود با برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاهِ جمعی باعث شده است مردم تحت تاثیر این تبلیغات قرار گرفته و از درون احساس نا امنی و ناکافی بودن کنند. بنابراین بجای ساختن دنیای درون، ظاهر خود را بهبود می‌بخشد و همیشه هم در این احساس نا امنی زندگی می‌کنند. در این شرایط، مصرف لوازم آرایشی افزایش یافته و به دنباله آن سودآوری زیادی را برای سرمایه‌گذاران این حوزه، به دنبال داشته است. کرم ضد آفتاب نیز، زیرمجموعه لوازم آرایشی بوده و مصرف زیادی در بین ایرانیان دارد.

هم اکنون برای اطلاعات بیشتر در مورد تولید کرم ضد آفتاب و سفارش طرح توجیهی برای دریافت مجوز و وام، با وبسایت ما (پرشین پلن) تا انتهای این مقاله همراه باشید.

چرا تولید کرم ضد آفتاب؟

با توجه به اینکه روزانه بر تعداد مصرف کنندگان کرم ضد آفتاب افزوده می‎شود؛ لذا این مسئله منجر به افزایش تولید این محصول شده است. در حقیقت می‌توان گفت کرم ضد آفتاب در مقایسه با کرم‌های بهداشتی و مراقبتی دیگر، در معرض توجه بیشتری قرار دارد. به همان نسبت هم درصد تقاضای گسترده‌تری را به دنبال داشته است. حال با توجه به مصرف روزافزون این محصول و اهمیت بیش از پیش آن می‌توانیم به این نتیجه گیری دست یابیم که تولید کرم ضد آفتاب دارای توجیه اقتصادی است. ضمن اینکه تولید این محصول، همراه با سود و بازدهی بالا نیز خواهد بود.

این کرم با هدف مراقبت از پوست تولید می‌شود. اشعه‌های حاصل از نور خورشید برای پوست ما، بسیار مضر بوده و آن را در معرض بیماری و آسیب قرار می‌دهند. اما با اعمال روش‌های درست و مصرف محصولاتی مثل کرم ضد آفتاب می‌توانیم از این آسیب‌ها دور بمانیم. کرم ضد آفتاب مانند یک لایه محافظ بر روی پوست قرار می‌گیرد. لذا اشعه های مضر و خطرناک مثل اشعه ماورابنفش و اشعه مادون قرمز را دفع خواهد کرد. اما اگر از این کرم استفاده نکنیم، ممکن است به مشکلات زیادی مثل چین و چروک های پوستی، پیری زودرس، آکنه و لک و از آن بدتر بیماری‌هایی مثل سرطان پوست دچار شویم.

کرم ضد آفتاب، یک کرم پرکاربرد

اکنون خیلی از افراد به مزیت های کرم ضد آفتاب پی برده و به استفاده از آن پرداخته‌اند. چون آنها از مضرات حاصل از عدم مصرف این کرم مطلع هستند. همین موضوع باعث افزایش کاربرد این کرم نزد خیلی از خانم‌ها و آقایان شده است. چه بسا که بچه‌ها هم به استفاده از این کرم، البته از نوع کرم ضد آفتاب بچه گانه، روی آورده‌اند.

  طرح توجیهی تولید لوازم آرایشی☀️(جهت اخذ مجوز+گرید کانون)

برآوردهای لازم با طرح توجیهی کرم ضد آفتاب

مسئله اینجاست که وجود واحدهای تولیدی فعلی برای تولید محصولی مثل کرم ضد آفتاب، کافی نیست. به این دلیل که هر روزه نیازهای بیشتری از این محصول شکل می‌گیرند. پس به وجود واحدهای تولیدی جدیدتر نیاز خواهد بود. شما می‌توانید با راه اندازی خطوط تولید کرم ضد آفتاب، اقدام به تولید این محصول کرده و نیازهای مختلف را به خوبی تامین نمایید. ولی فراموش نکنید که پیش از شروع کار، از طرح توجیهی کرم ضد آفتاب کمک بگیرید. چون این طرح، برآوردهای کلی از کار را انجام داده و با ارائه اطلاعات مفید در این زمینه، شروع خوبی را برایتان رقم خواهد زد.

علاوه بر این، طرح فوق، واقع بینانه به کار نگاه کرده و شما را از تصورات واهی بر حذر می‌دارد. پس می‌توانید با در نظر گرفتن واقعیات، کار را آغاز کرده و آن را مدیریت نمایید. ضمن اینکه خیلی از نکات اساسی در رابطه با کار وجود دارند که این طرح با ارائه این نکات، شما را هوشیار خواهد کرد. در مجموع طرح توجیهی کرم ضد آفتاب، هم در هزینه‌یابی این کسب و کار کمک کرده و هم برای اخذ وام و مجوز مناسب می‌باشد.

معرفی انواع کرم ضد آفتاب

یکی از موضوعاتی که قبل از راه اندازی کسب و کار تولید کرم ضد آفتاب لازم است بدانید، اطلاع از انواع کرم ضد آفتاب است. شما با اطلاع یافتن از انواع این کرم می‌توانید تصمیم‌های بهتری اتخاذ کنید. ضمن اینکه این امکان را هم دارید که هر یک از انواع این کرم را به صورت اختصاصی تولید کنید. یا نه همه آنها را تولید نمایید. در ادامه به انواع کرم ضد آفتاب اشاره خواهیم کرد:

🔶 کرم ضد آفتاب مخصوص پوست های چرب
این کرم فاقد هر نوع چربی بوده و بنابراین چربی پوست را افزایش نمی دهد. همچنین مانع از تشکیل جوش صورت خواهد شد.

🔶 کرم ضد آفتاب مخصوص پوست های خشک
این کرم حاوی چربی بوده و به حفظ رطوبت پوست کمک می‌کند. چرا که پوست‌های خشک فاقد رطوبت بوده و نیاز به استفاده از این کرم دارند.

🔶 کرم ضد آفتاب کمیکال
این محصول که به عنوان کرم ضد آفتاب شیمیایی شناخته شده، حاوی آوو بنزون، اکسی بنزن، اکتیسالات و اکتینوکسات می‌باشد. این کرم را افرادی که دارای حساسیت‌های پوستی هستند، نباید استفاده کنند.

🔶 کرم ضد آفتاب فیزیکال
این محصول حاوی ترکیباتی مانند اکسید روی و دی اکسید تیتانیوم بوده و عارضه کمی خواهد داشت.

🔶 کرم ضد آفتاب گیاهی
این کرم دارای فرمولاسیون طبیعی و همراه با اثربخشی بالا بوده و محبوبیت زیادی را بین مصرف کنندگان کسب کرده است.

🔶 کرم رنگی
محصول فوق، هم به عنوان کرم ضد آفتاب و هم به عنوان کرم پودر، قابل استفاده خواهد بود.

بررسی بازار کرم ضد آفتاب_پرشین پلن

تقسیم بندی کرم ضد آفتاب بر اساس SPF

اگر نیاز به مطالعات بازار در طرح توجیهی کرم ضد آفتاب داشته باشید، موضوعات متنوعی در مطالعات بازار مطرح می‌شوند. موضوعاتی که با هدف افزایش آگاهی شما ذکر خواهند شد. برای مثال با انواع کرم ضد آفتاب بر اساس SPF آشنا خواهید گشت. معرفی انواع این محصول به شما کمک خواهد کرد تا بنای تولید را بهتر بگذارید. حال در این بخش می‌خواهیم تا به طور مختصر به انواع کرم ضد آفتاب بر اساس SPF اشاره کنیم:

  1. کرم ضد آفتاب با SPF15: این کرم به میزان یک پانزدهم، از پوست در مقابل اشعه های مضر مراقبت خواهد کرد.
  2. کرم ضد آفتاب با SPF30: این محصول نیز به میزان 97 درصد از پوست مراقبت می‌کند.
  3. کرم ضد آفتاب با SPF50: تا 98 درصد از پوست محافظت می‌نماید.
  طرح توجیهی تولید مواد ضد عفونی کننده☀️(برای اخذ مجوز)
تجهیزات مورد نیاز برای تولید کرم ضد آفتاب

در طرح توجیهی کرم ضد آفتاب، همه تجهیزات و همه عواملی که برای تولید این محصول، ضروری به نظر می رسند، ذکر خواهند شد. در اینجا می خواهیم تا تجهیزاتی که برای تولید این محصول، نیاز هستند را نام ببریم.

⭐ میکس دوجداره
⭐ مخزن نگهداری محصول
⭐ قیف خوراک دهی
⭐ برج خنک کننده
⭐ پمپ آب
⭐ منو پمپ
⭐ مخزن استیل
⭐ دستگاه لیبل زن
⭐ اتصالات و لوله کشی

سفارش طرح توجیهی کرم ضد آفتاب

وبسایت ما “پرشین پلن” با وجودِ داشتنِ حرفه‌ای‌ترین کارشناسان طرح نویس کشور، طرح توجیهی تولید کرم ضد آفتاب را برای شما نگارش خواهند کرد. طرحی که برای شما نگارش خواهد شد، بانک‌ها و ارگان‌های دولتی را قانع خواهد کرد که کسب و کار شما توجیه پذیری منطقی دارد. بنابراین شما فقط کافیست طرح توجیهی را تحویل ارگان‌های دولتی داده، تا وام یا مجوز شما را در کوتاه‌ترین زمان تحویل دهند. هم اکنون می‌توانید با سفارش طرح توجیهی کرم ضد آفتاب، که توسط تیم کارشناسان خبره ما در پرشین پلن برای شما نگارش خواهد شد، برای اخذ وام و مجوز اقدام کنید.

مهندس خلیلیان

شماره تماس جهت سفارش طرح توجیهی

ساعت کاری 8 تا 24:  ۰۳۶۱ ۰۰۶ ۰۹۱۲
مهندس مهدی خلیلیان؛ عضو ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران و یکی از حرفه‌ای‌ترین طرح نویسان کشور با ۲۵ سال سابقه در حوزه سرمایه‌گذاری و تجربه حضور در ۳ وزارتخانه اقتصادی کشور

اشتراک‌گذاری

5/5 - (3 امتیاز)

2 دیدگاه دربارهٔ «طرح توجیهی تولید کرم ضد آفتاب☀️(برای دریافت مجوز)»

  1. سینا شهوازی

    سلام من میخوام توی این حوزه سرمایه گذاری کنم، حدقل سرمایه برای شروع چقدر هست؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

دسته بندی مقالات

دسته‌بندی طرح‌های توجیهی