طرح توجیهی شرکت خدماتی نظافتی☀️(برای دریافت مجوز)

طرح توجیهی شرکت خدماتی نظافتی (pdf+doc)_پرشین پلن

فهرست مطالب

تهیه طرح توجیهی شرکت خدمات نظافتی از اساسی‌ترین اقدامات جهت اخذ مجوز می باشد. در طرح توجیهی تمام اطلاعات مورد نیاز به صورت کاملا دقیق به همراه جزئیات آورده خواهد شد. به طوری که سرمایه گذاران کافی است تا برای شروع پروژه طرح توجیهی مربوطه را مطالعه نمایند. شرکت خدمات نظافتی با ارائه خدمات خود کار اکثر مردم را راحت کرده است. از این رو به دلیل شاغل بودن اکثر مردم کار شرکت های نظافتی افزایش یافته است.

در صورتی که طرح توجیهی شرکت خدمات نظافتی توسط کارشناسان ماهر نگارش شود، سرمایه گذاران با اطمینان بیشتری آن را به سازمان های مربوطه تحویل می دهند. اکنون از شما می خواهیم به منظور دریافت اطلاعات بیشتر درمورد شرکت خدمات نظافتی تا آخر مقاله همراه وب سایت پرشین پلن باشید.

معرفی شرکت خدمات نظافتی

یکی از مشاغلی که امروزه رواج پیدا کرده، مشاغل نظافتی است. در واقع شرکت‌هایی تاسیس شده‌اند که با به کار گماردن نیروهای خدماتی، خدمات نظافتی را به مشتریان خود ارائه می دهند. هدف آنها از این کار، تسهیل امور خدماتی برای عموم مردم می باشد. خیلی از افراد به دلیل مشغله‌های زیاد، فرصتی برای تمیز کردن منزل خود را ندارند. به همین دلیل ترجیح می‌دهند از نیروهای خدماتی کمک بگیرند. این نیروها، کار اصلی شان، نظافت بوده و در نتیجه، نظافت منازل و اماکن عمومی را به نحو احسن انجام می دهند.

حال با توجه به اینکه رفته رفته تقاضا برای نیروهای خدماتی و نظافتی افزایش می یابد، این مسئله منجر به تشکیل تعداد زیادی از شرکت های خدماتی شده است. این شرکت‌ها با ارائه خدمات نظافتی از طریق نیروهای خود، ضمن اینکه منبع درآمدی را برای نیروهای خدماتی ایجاد می‌کنند، خود نیز به درآمد خوبی دست می‌یابند. در هر صورت، این حرفه از درآمدزایی بالایی برخوردار می‌باشد و یک طرح توجیهی زودبازده شناخته می‌شود.

عوامل کلیدی در طرح توجیهی شرکت خدماتی نظافتی

طرح توجیهی شرکت خدماتی نظافتی، منابع مورد نیاز جهت انجام کار را مورد بررسی قرار می دهد. این طرح، عملیاتی بودن پروژه را هم ارزیابی کرده و نقاط قوت و ضعف آن را بیان می کند. همچنین اقداماتی که جهت گسترش کار نیاز هستند را هم بررسی می نماید. همچنین باید بگوییم عوامل کلیدی هم وجود دارند که در این طرح، مد نظر قرار می‌گیرند. اگر به این عوامل کلیدی، توجه بیشتری داشته باشید، به نفعتان خواهد بود. مثلا ساختار مربوط به منابع انسانی، دوام اقتصادی، درصد تقاضا، بازار کار و مواردی از این قبیل، از عوامل کلیدی به شمار می آیند که در مطالعات بازار به آنها اشاره خواهد شد.

  طرح توجیهی شرکت پخش مواد غذایی☀️(برای اخذ مجوز)
تاسیس شرکت خدماتی نظافتی تا چه حد ضرورت دارد؟

در گذشته بیشتر خانم های خانه به دلیل اینکه خانه دار بودند، وقت کافی را برای انجام امور نظافتی منزل داشتند. اما حالا که نیمی از خانم‌ها شاغل بوده و علاوه بر خانه داری، کار بیرون از منزل را هم انجام می‌دهند، فرصت چندانی برای نظافت پیدا نمی کنند. به همین دلیل اولین راه حلی که به ذهن آنها می رسد، این است که از نیروهای خدماتی کمک بگیرند. این نیروها تمام امور نظافتی منزل اعم از تمیز کردن، شستشو و جارو کشیدن را انجام داده و نظافت و پاکیزگی را برقرار می سازند.

علاوه بر این محیط های دیگری مثل محیط های کاری و یا عمومی هم نیاز به نظافت پیدا می کنند. این کار هم اغلب بر دوش نیروهای خدماتی است. پس با این وجود در می یابیم که نیاز مبرم به نیروهای خدماتی وجود دارد. مادامی که این نیاز وجود داشته باشد، شرکت های خدماتی هم ضرورت بالایی پیدا خواهند کرد. البته وجود شرکت های فعلی به تنهایی کافی نیست. به این دلیل که نیازها روز به روز در حال افزایش می باشد. پس باید شرکت های خدماتی جدیدتر هم تاسیس شوند تا بتوانند از عهده پاسخگویی به این نیازها برآیند.

برنامه بازاریابی و فروش برای شرکت خدمات نظافتی

برنامه بازاریابی و فروش برای شرکت خدمات نظافتی می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

 • ارتقای سطح خدمات: بهبود کیفیت خدمات ارائه شده و افزایش رضایت مشتریان
 • تحلیل بازار: تحلیل بازار و شناسایی نیازهای مشتریان و رقبا
 • رعایت قوانین و مقررات: رعایت قوانین و مقررات ارگان‌های مربوطه در ارائه خدمات و بازاریابی
 • برنامه ریزی تبلیغات: برنامه ریزی و اجرای تبلیغات در رسانه‌های مختلف، از جمله تبلیغات اینترنتی، تبلیغات روزنامه و تلویزیون، تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی و …
 • ارتباط با مشتریان: برقراری ارتباط با مشتریان فعلی و جذب مشتریان جدید، مانند توزیع بروشور، برگزاری رویدادهای تبلیغاتی، برگزاری کمپین‌های تخفیف و …
 • ارائه خدمات جانبی: ارائه خدمات جانبی مانند پذیرایی، سرویس دهی در همایش‌ها، پاکسازی محیط‌های سبز، پاکسازی فضاهای عمومی و …
 • نظارت بر عملکرد کارکنان: نظارت بر عملکرد کارکنان و ارائه آموزش‌های لازم به آن‌ها.

راه اندازی شرکت خدمات نظافتی با کمترین هزینه_پرشین پلن

آیا تاسیس شرکت خدماتی نظافتی نیاز به سرمایه زیاد دارد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم خوشبختانه تاسیس شرکت خدماتی نظافتی یکی از مشاغلی است که برای راه اندازی، احتیاج به سرمایه کلان نخواهد داشت. شما حتی با سرمایه کم هم می توانید این کسب و کار را راه بیندازید. فقط برای اینکه بدانید به چه مقدار سرمایه نیاز دارید، باید از طرح توجیهی شرکت خدماتی نظافتی مدد بگیرید.

این طرح، سرمایه مورد نیاز را برای انجام این کار را برآورد کرده و اعلام می کند. فقط شما سرمایه گذاران عزیز در همین حد بدانید که این کار، مستلزم سرمایه زیاد نیست. لذا اگر مقدار سرمایه کمی هم دارید، باز هم می توانید نسبت به راه اندازی این شغل، امیدوار باشید. در هر حال طرح توجیهی شرکت خدماتی نظافتی با بررسی همه هزینه‌های کار، ابهامات شما را رفع کرده و یک شروع خوشایند را برایتان رقم خواهد زد.

معرفی تجهیزات شرکت خدمات نظافتی در طرح توجیهی

شرکت خدمات نظافتی به منظور ارائه خدمات با کیفیت و بهبود محیط زیست، نیازمند استفاده از تجهیزات متنوع و حرفه‌ای است. در ادامه به معرفی برخی از تجهیزات اساسی برای شرکت خدمات نظافتی پرداخته می‌شود:

 1. ماشین‌های خشک کن و جاروبرقی: این دستگاه‌ها برای تمیزکاری کف، فرش و مبلمان بکار می‌روند و دارای برس و فیلترهای متنوعی هستند که به تمیزی و بازدهی بیشتر کمک می‌کنند.

 2. ماشین ظرفشویی صنعتی: این دستگاه برای شستشوی بشقاب، لیوان‌ها و وسایل ظرفیت بالا استفاده می‌شود و به تمیزی و بهداشتی بودن ظروف کمک می‌کند.

 3. ماشین لباسشویی صنعتی: این دستگاه برای شستشوی لباس‌های مشتریان با ظرفیت بالا و به صورت حرفه‌ای استفاده می‌شود.

 4. پولیشرها: این دستگاه‌ها برای تمیزکاری و پولیش کف سنگ، مرمر و چوب به کار می‌روند و به تمیزی و زیبایی بیشتر آن‌ها کمک می‌کنند.

 5. ماشین خمیرکشی: این دستگاه برای تمیزکاری سطوح سخت و مختلف از جمله سقف، دیوار و کف استفاده می‌شود و به تمیزی و صافی بیشتر آن‌ها کمک می‌کند.

 6. ماشین شستشوی فرش: این دستگاه برای شستشوی فرش و فرش‌های موکتی به صورت حرفه‌ای و با کیفیت بالا استفاده می‌شود.

 7. دستگاه پاک‌کننده بخار: این دستگاه برای تمیزکاری و ضدعفونی کردن سطوح و وسایل مختلف به کار می‌رود و به دلیل عدم استفاده از مواد شیمیایی، بهداشت و سلامتی افراد نیز حفظ می‌شود.

 1. ماشین‌های پاکسازی کف: این دستگاه‌ها با استفاده از بخار و شوینده، تمیزکاری عمیق کف را انجام می‌دهند و در نتیجه، کثیفی‌ها و باکتری‌های مختلف را از سطح کف حذف می‌کنند.

 2. ماشین پرس لباس: این دستگاه برای اصلاح و حالت دهی لباس‌های مشتریان به کار می‌رود و باعث افزایش زمان مصرف لباس‌ها می‌شود.

 3. دستگاه تمیزکننده آب‌شویی: این دستگاه با استفاده از آب فشرده، تمیزکاری سطوح و وسایل مختلف را انجام می‌دهد و باعث حذف کثیفی‌ها و باکتری‌های مختلف می‌شود.

استفاده از تجهیزات مناسب در شرکت خدمات نظافتی، علاوه بر افزایش کیفیت خدمات ارائه شده، باعث افزایش بهداشت و سلامتی مشتریان و کارکنان شرکت می‌شود. لذا، به دلیل اهمیت تجهیزات در این صنعت، توصیه می‌شود که شرکت‌های خدمات نظافتی، برای ارتقای کیفیت خدمات، به این تجهیزات حرفه‌ای و متنوع مجهز شوند.

  طرح توجیهی شرکت تعاونی☀️(جهت اخذ مجوز+تسهیلات بانکی)

طرح توجیهی شرکت خدمات نظافتی برای دریافت مجوز

دریافت مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت برای شرکت‌های خدمات نظافتی، بسیار حائز اهمیت است زیرا این مجوز به شرکت‌ها اجازه می‌دهد که به صورت قانونی و با رعایت استانداردهای مربوط به این صنعت، فعالیت خود را انجام دهند.

برای دریافت مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت، شرکت خدمات نظافتی نیاز به تهیه طرح توجیهی دارد. این طرح شامل جزئیاتی درباره فعالیت‌های شرکت، ساختار سازمانی، مدل کسب و کار، توضیحاتی درباره محصولات و خدمات ارائه شده، نیازمندی‌های مالی و سرمایه‌گذاری، نیازمندی‌های منابع انسانی و دیگر موارد است.

بعد از تهیه طرح توجیهی، شرکت خدمات نظافتی می‌تواند با مراجعه به سامانه ثبت نام و مجوز‌دهی وزارت صنعت، معدن و تجارت، درخواست دریافت مجوز را ثبت کند. پس از بررسی و ارزیابی درخواست و تائید صحت طرح توجیهی، مجوز به شرکت صادر می‌شود و این امر به عنوان یکی از مراحل اصلی شروع فعالیت شرکت خدمات نظافتی در بازار، ضروری است.

سفارش طرح توجیهی شرکت خدمات نظافتی

پرشین پلن به عنوان یکی از پیشروان در زمینه نگارش طرح توجیهی، معتبرترین وبسایت مرتبط با طرح توجیهی است. هدف ما در پرشین پلن، نگارش طرح توجیهی با کیفیت و مطابق با آخرین دستورالعمل ارگان‌های دولتی می‌باشد.

ما به شما کمک می‌کنیم تا طرح توجیهی شما را با دقت و حرفه‌ای نگارش کنیم و بهترین پیشنهادها و راهکارهای اجرایی را برای شما ارائه دهیم. در پرشین پلن، تیمی از متخصصان و کارشناسان ما در زمینه طراحی و نگارش طرح توجیهی شرکت خدمات نظافتی را به شما ارائه می‌دهند.

بنابراین، اگر شما به دنبال نگارش طرح توجیهی با کیفیت و مطابق با آخرین دستورالعمل ارگان‌های دولتی هستید، بهترین گزینه برای شما پرشین پلن است. اکنون درصورت تمایل برای سفارش طرح توجیهی جهت اخذ مجوز شرکت خدمات نظافتی، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مهندس خلیلیان

شماره تماس جهت سفارش طرح توجیهی

ساعت کاری 8 تا 24:  ۰۳۶۱ ۰۰۶ ۰۹۱۲
مهندس مهدی خلیلیان؛ عضو ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران و یکی از حرفه‌ای‌ترین طرح نویسان کشور با ۲۵ سال سابقه در حوزه سرمایه‌گذاری و تجربه حضور در ۳ وزارتخانه اقتصادی کشور

اشتراک‌گذاری

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

دسته بندی مقالات

راهنمای سفارش طرح توجیهی

دسته‌بندی طرح‌های توجیهی