طرح توجیهی تولید نوار تیپ⚜️(سال 1402) +مجوز

طرح توجیهی تولید نوار تیپ_پرشین پلن

فهرست مطالب

تنظیم طرح توجیهی تولید نوار تیپ یکی از مهم‌ترین مراحل راه اندازی خط تولید نوار آبیاری ( نوار تیپ ) است. با تنظیم طرح توجیهی مناسب سرمایه گذار می تواند برای دریافت وام و مجوز راحت تر اقدام کند. در زمان تنظیم طرح توجیهی صفر تا صد راه اندازی خط تولید نوار تیپ توسط کارشناسان و مهندسین پرشین پلن مورد بررسی قرار می‌گیرد.

در صورتی که طرح توجیهی تولید نوار تیپ به صورت دقیق نوشته شود سرمایه گذار می‌تواند ارگان‌های دولتی و بانک‌ها را قانع کند طرح کسب و کاری که ارائه داده است دارای توجیه پذیری منطقی و صرفه اقتصادی می باشد. در نتیجه مراحل دریافت وام و مجوز نیز سریع تر پیش می رود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه اندازی خط تولید نوار تیپ و تنظیم سفارش طرح توجیهی برای اخذ وام و مجوز تا انتهای این مقاله، با وبسایت “پرشین پلن” همراه باشید.

آیا تولید نوار تیپ صرفه اقتصادی دارد؟

در پاسخ به سوال مذکور باید بگوییم با توجه به اینکه این نوع نوار یکی از کاربردی‌ترین و پر استفاده‌ترین نوارهای آبیاری در کشاورزی به شمار می‌رود به همین دلیل راه اندازی خط تولید نوار تیپ دارای سودآوری قابل توجهی برای سرمایه گذار است.

 از این نوع نوار برای آبیاری کشت های مختلف استفاده زیادی می شود. به همین دلیل عده زیادی از کشاورزان برای آبیاری مزارع و باغات خود نسبت به خرید این نوع نوار اقدام می کنند. به دلیل افزایش تقاضای کشاورزان برای خرید این نوع نوار می‌توان گفت راه اندازی خط تولید نوار تیپ برای سرمایه گذار دارای صرفه اقتصادی می باشد.

نوشتن صرفه اقتصادی نوار تیپ در زمان تنظیم طرح توجیهی تولید نوار تیپ جزو الزامات به شمار می‌رود . سرمایه گذار باید بتواند نوارهای تیپ با کیفیتی را تولید نماید و میزان فروش خود را نیز مدیریت کند. در این صورت پس از مدت کوتاهی برند سازنده نوار تیپ مورد توجه اکثر خریداران قرار می گیرد.

انواع کاربرد نوار تیپ

 • آبیاری گیاهان کاشته شده به صورت ردیفی و متراکم
 • آبیاری مزارع مختلف ذرت، نیشکر، سیب زمینی، پنبه
 • آبیاری غلات
 • آبیاری صیفی‌جات مختلف نظیر کاهو، کلم و کدو
 • آبیاری حبوبات نظیر نخود، لوبیا و غیره
 • آبیاری باغات کشاورزی نظیر باغ کیوی و غیره

مزایای استفاده از نوار تیپ

 • صرفه جویی قابل توجه در مصرف آب از مهم ترین مزایای استفاده از نوار تیپ می باشد.
 • این نوع نوار را می توان در مدت زمان کوتاهی به آسانی نصب کرد.
 • حمل و نقل نوار تیپ آسان و راحت است.
 • نوار تیپ قابلیت نصب روی خاک و زیر خاک را دارد. در صورت تمایل می توانید این نوع نوار را به صورت معلق نیز نصب نمایید.
 • از این نوع نوار می توانید در زمین هایی که دارای شکل نامنظم هستند نیز استفاده کنید.
 • کاهش رشد علف هرز و فرسایش خاک نیز یکی دیگر از مزیت های نوار تیپ است.
 • آب را به کمک این نوار می توان به صورت یکنواخت در قسمت سطح خاک یا زیر خاک توزیع کرد.

تولید نوار تیپ_پرشین پلن

طرح توجیهی تولید نوار تیپ برای اخذ وام و مجوز

برای راه اندازی این کسب و کار شما نیاز به اخذ مجوز دارید. همچنین اگر سرمایه‌تان برای راه اندازی خط تولید نوار تیپ کافی نیست باید برای گرفتن وام نیز اقدام کنید. با توجه به دلایل ذکر شده می توان گفت یکی از مهم‌ترین مراحل راه اندازی خط تولید نوار تیپ اخذ مجوز و وام است.

برای گرفتن وام و مجوز شما باید طرح توجیهی را به ارگان‌های دولتی نظیر وزارت صمت، بانک و… ارائه دهید. هر چقدر طرح توجیهی به صورت حرفه ای تر تنظیم شود مراحل گرفتن وام و مجوز آسان تر می شود. در نتیجه بهتر است قبل از هر چیز نسبت به تنظیم طرح توجیهی جهت اخذ وام و تنظیم طرح توجیهی جهت اخذ مجوز اقدام کنید.

بانک‌ها و وزارت صمت با مطالعه طرح توجیهی به راحتی تشخیص می‌دهند که شما تا چه حد در زمینه کسب و کاری که تمایل دارید راه اندازی کنید حرفه ای هستید و اطلاعات لازم را دارید. بنابراین بهتر است برای نوشتن طرح توجیهی تولید نوار تیپ از یک تیم حرفه ای کمک بگیرید.
پرشین پلن برای نوشتن طرح توجیهی کسب و کارهای مختلف از یک تیم حرفه ای کمک می گیرد. نوشتن طرح توجیهی در این مجموعه توسط کارشناسان حرفه‌ای و مهندسان باتجربه انجام می‌شود.

طرح های توجیهی مرتبط با تولید صنایع پلاستیکی

سفارش طرح توجیهی تولید نوار تیپ

کارشناسان و مهندسان حرفه ای تیم پرشین پلن، طرح توجیهی را به گونه‌ای می‌نویسند که کلیه ارگان های دولتی بعد از مطالعه طرح توجیهی قانع شوند که راه اندازی این کسب و کار صرفه اقتصادی قابل توجهی دارد و علاوه بر این طرحی که سرمایه گذار ارائه کرده است دارای توجیه پذیری منطقی است. به همین دلیل سرمایه گذار می تواند با ارائه طرح توجیهی کامل به ارگان های دولتی نظیر بانک و… در کوتاه‌ترین زمان ممکن مجوز و وام مورد نیاز را برای راه اندازی کسب و کارش بگیرد.

در صورتی که شما همراهان عزیز و گرامی تمایل دارید طرح توجیهی تولید نوار تیپ را برای راه اندازی کسب و کار خود تنظیم کنید می‌توانید همین حالا برای سفارش طرح توجیهی با ما تماس بگیرید.

مهندس خلیلیان

شماره تماس جهت سفارش طرح توجیهی

ساعت کاری 8 تا 24: 09120060361

عضو ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران و یکی از حرفه‌ای‌ترین طرح نویسان کشور با ۲۵ سال سابقه در حوزه سرمایه‌گذاری و تجربه حضور در ۳ وزارتخانه اقتصادی کشور

اشتراک‌گذاری مقاله

فیسبوک
تویتر
واتساپ
تلگرام
5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + سیزده =

محبوب‌ترین ایده‌های سرمایه گذاری در سال 1401

دسته‌بندی طرح‌های توجیهی