طرح توجیهی تولید لوله پلیکا⚜️(pdf+doc) سال 1401

طرح توجیهی لوله پلیکا (pdf+doc)_پرشین پلن

فهرست مطالب

در این مقاله با موضوعات مختلفی آشنا خواهید شد که یکی از مهمترین این موضوعات، طرح توجیهی لوله پلیکا برای وام و مجوز است. لوله پلیکا یکی از مهمترین و رایج‌ترین انواع لوله در حال حاضر به شمار می‌آید. همچنین این لوله در صنایع گسترده‌ای از کشور، مورد توجه قرار گرفته است. لذا راه اندازی خطوط تولید این لوله، همراه با توجیه اقتصادی و توام با درآمد چند صد میلیونی در ماه خواهد بود. البته برای تحقق این نتایج، حتماً به طرح توجیهی نیاز خواهید داشت. در ادامه با جزئیات مربوط به این طرح و لزوم آن، برای اخذ وام مجوز بیشتر آشنا خواهید شد.

معرفی لوله پلیکا

این محصول یکی از بهترین انواع لوله پلی اتیلن به شمار می‌آید. در گذشته استفاده از لوله‌های فلزی مرسوم بود. اما این لوله‌ها به دلیل معایبی که داشتند، رفته رفته محو شدند. یکی از عیب‌های بزرگ لوله های فلزی، زنگ زدگی آنها بود. البته وزن سنگین این لوله‌ها هم عیب دیگری بود که در آنها وجود داشت. اما تولید کنندگان با تولید و ارائه محصولات جدیدتر مثل لوله پلیکا به رفع این مشکلات پرداختند. این لوله‎ها از هر نظر دارای مزیت می باشند. وزن سبک، مقاومت بالا، عدم تاثیر پذیری از شرایط محیطی و غیره از مشخصات مثبت آنها محسوب می‌شوند. حال لوله پلیکا که به عنوان لوله (یو پی وی سی) نیز شناخته می شود، یکی از محبوب‌ترین لوله‌هاست.

مزایای خوب لوله پلیکا

لوله پلیکا یکی از پرکاربردترین و بهترین لوله‌هایی است که به میدان آمده و مزایای بسیاری را به دنبال داشته است. هر چند در طرح توجیهی لوله پلیکا، از مزایای خوب آن مطلع خواهید گشت. اما در اینجا ما نیز به چند مزیت عمده این محصول می پردازیم:

غیر رسانا
نمک‌ها و اسیدها که باعث فعل و انفعالات شیمیایی می‌شوند، تاثیری در این لوله نخواهند داشت. چرا که لوله پلیکا اصلا رسانا نیست که از آنها اثر منفی بپذیرد.

مقاوم در برابر مواد شیمیایی
هیچ یک از مواد شیمیایی هم تاثیری در این لوله نخواهند داشت. باز هم این موضوع، نشان از مقاومت شیمیایی بالای این لوله دارد.

ضد ضربه
لوله پلیکا علاوه بر اینکه نسبت به مواد شیمیایی، بی تفاوت است؛ نسبت به ضربه نیز همینطور است. یعنی ضربه‌های سبک و سنگین هم اثری در آن نخواهند داشت.

سبک وزن
دارای وزن کم و سبک می‌باشد. لذا فشاری را به کارگران وارد نکرده و دارای ایمنی بسیار بالایی است.

✅ تحمل فشار زیاد
این لوله از انعطاف پذیری بسیار خوبی برخوردار می‌باشد. یعنی حتی اگر فشار زیادی روی آن وارد شود، آن را مهار کرده و دچار شکستگی نخواهد شد.

✅ سازگار با ساختار آب
از دیگر مزیت های قابل توجه این لوله این است که در ساختار و کیفیت آب تاثیر نمی‌گذارد. یعنی نه طعم و نه رنگ و بوی نامطلوب در آب ایجاد نخواهد کرد.

✅ فاقد واکنش منفی نسبت به حرارت
همچنین این لوله نسبت به حرارت نیز عالی عمل می‌کند. یعنی حتی اگر مایعات یا سیالات دارای حرارت بالایی باشند، به خوبی از این لوله عبور خواهند کرد. بدون اینکه باعث تغییر شکل و کارکرد شوند.

[irp posts=”11230” name=”طرح توجیهی تولید لوله پلی اتیلن”]

ضرورت طرح توجیهی تولید لوله پلیکا

اگر تصمیم به راه اندازی خطوط تولید لوله پلیکا دارید، پس یکی از نیازهای اولیه‌تان برای این کار، طرح توجیهی لوله پلیکا خواهد بود.
⭐ این طرح با اشراف کامل بر این کار، راهنمایی‌تان می کند.
⭐ مسائل و موضوعات پشت پرده را آشکار می سازد.
⭐ امکان سنجی‌های لازم را انجام می‌دهد.
⭐ پیش بینی های آتی کار را ارائه می‌دهد.
⭐ راه‌هایی که به موفقیت می انجامند را نشان می‌دهد.
⭐ سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی را قانع میکند تا به شما وام یا مجوز دهند.

لوله پلیکا همراه با تقاضای بسیار

مزایای قابل توجه لوله پلیکا منجر به کاربرد گسترده این محصول شده‌اند. به دنبال آن، تقاضای چشمگیری در خصوص این محصول شکل گرفته است. حالا خیلی از فعالان حاضر در بخش های مختلف، تقاضای خرید این لوله را دارند. در واقع جایگزینی این لوله به جای لوله های فلزی قدیمی و افزایش محبوبیت آن، این نتیجه را به دنبال داشته است. حال شما می توانید از این فرصت استفاده کنید. یعنی با بهره گیری از طرح توجیهی لوله پلیکا و افزایش اطلاعات خود، خطوط تولید لوله پلیکا را راه اندازی کنید. با این کار، نه تنها پاسخی مناسب به نیازهای موجود خواهید داد. بلکه می توانید به یک درآمد کلان نیز دست پیدا کنید. به عبارت دیگر تقاضا برای خرید لوله پلیکا، هیچگاه پایان نیافته و چه بسا که به مرور زمان، افزایش هم خواهد یافت. پس می توانید مطمئن باشید از اینکه درآمد کلان شما استمرار دارد.

کاربرد لوله پلیکا

همانطور که گفتیم، لوله پلیکا در حوزه های مختلف رواج یافته و این موضوع باعث افزایش تقاضا و عرضه این محصول شده است. حال می خواهیم بدانیم این لوله در چه بخش‌هایی کاربرد دارد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم لوله پلیکا در حوزه های شهری و صنعتی رواج یافته است. اکنون بسیاری از لوله کشی های صنعتی و شهری را با استفاده از این لوله انجام می دهند. این لوله در حوزه آبرسانی نیز کاربرد داشته و فاضلاب های خانگی را هم انتقال می دهد. علاوه براین در شبکه های برق، شبکه های مخابراتی و بخش کشاورزی نیز به شدت مورد توجه و تقاضا قرار گرفته است.

کاربرد لوله پلیکا _پرشین پلن

نیاز به واحدهای تولیدکننده بیشتر

جمعیت در حال افزایش می باشد. به تناسب آن، نیازهای گسترده تری در آینده در خصوص لوله پلیکا، شکل خواهند گرفت. لذا وجود کارخانجات تولید کننده فعلی برای تولید لوله پلیکا، کافی نخواهد بود. نیاز است تا واحدهای تولیدکننده بیشتری تاسیس گردند. ضرورت تاسیس این واحدها به این خاطر است که با تولید انبوه لوله پلیکا بتوانند نیازهای موجود را تحت پوشش قرار دهند. لذا مشکلی در زمینه عرضه لوله پلیکا به وجود نیامده و دیگر نیاز به واردات این محصول هم نخواهد بود. این یعنی افزایش تولید ملی و افزایش بهره‌وری.

لوله پلیکا فاقد ممنوعیت صادراتی

خوشبختانه لوله پلیکا فاقد ممنوعیت‌ها و محدودیت های صادراتی است. بنابراین می توانید با تولید این محصول، بخشی را به تامین نیازهای داخلی اختصاص دهید و بخشی را برای صادرات در نظر بگیرید. البته محصولات شما باید به مرحله تولید انبوه برسند تا بتوانید صادرات هم انجام دهید. در هر حال این یک پوئن مثبت است. چرا که با این وضعیت، به درآمد گسترده تری در ابعاد جهانی دست خواهید یافت. محصولات شما در ابعاد جهانی عرضه شده و به عنوان یک برند نزد مشتریان خارجی شناخته می شوند. ضمن اینکه در کنار سود صادراتی که کسب می کنید، به درآمد پایدار هم خواهید رسید.

لوله پلیکا همراه با ارزش افزوده بالا

طرح توجیهی لوله پلیکا علاوه بر اینکه اطلاعات اولیه و چشم انداز کلی از کار ارائه می دهد، درباره مسائل دیگر هم صحبت می کند. یکی از مسائل قابل ذکر در این طرح، ارزش افزوده لوله پلیکا می باشد. به طور خلاصه باید بگوییم لوله پلیکا از سری محصولاتی به شمار می آید که دارای ارزش افزوده بالایی است. به این معنی که شما با صرف هزینه کم بابت خرید مواد اولیه می توانید محصولی تولید کنید که قیمت تمام شده آن، چند برابر بیشتر از هزینه های مربوط به مواد اولیه است. با این وجود، سود حاصل از تولید، چشمگیر خواهد بود.

سفارش طرح توجیهی از پرشین پلن

ما به عنوان وبسایت پرشین پلن، فرصتی مناسب را در اختیار شما سرمایه گذاران عزیز قرار داده ایم تا بتوانید با آسودگی خاطر اقدام به سفارش طرح توجیهی لوله پلیکا نمایید. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز از وبسایت آنلاین ما طرح توجیهی خود را برای اخذ وام یا مجوز سفارش داده، تا مهندسین ما در کوتاه‌ترین زمان طرح توجیهی موردنظر شما را نگارش نموده و ارسال کنند.
لذا برای سفارش طرح توجیهی لوله پلیکا می‌توانید با شماره واتساپ ما ارتباط برقرار کرده و یا با کارشناس ارشد وبسایت تماس بگیرید تا پروسه نگارش طرح شما، توسط همکاران ما شروع شود.

مهندس خلیلیان

شماره تماس جهت سفارش طرح توجیهی

ساعت کاری 8 تا 24: 09120060361

عضو ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران و یکی از حرفه‌ای‌ترین طرح نویسان کشور با ۲۵ سال سابقه در حوزه سرمایه‌گذاری و تجربه حضور در ۳ وزارتخانه اقتصادی کشور

اشتراک‌گذاری مقاله

فیسبوک
تویتر
واتساپ
تلگرام
5/5 - (3 امتیاز)

4 دیدگاه دربارهٔ «طرح توجیهی تولید لوله پلیکا⚜️(pdf+doc) سال 1401»

  1. سلام این طرح توجیهی رو چطور میشه دریافت نمود.منم کارگرم و مقداری زمین دارم میخوام از صفر شروع کنم و کارگاه تولیدی میخوام بزنم لطفا راهنمایی کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − هفت =

محبوب‌ترین ایده‌های سرمایه گذاری در سال 1401

دسته‌بندی طرح‌های توجیهی