طرح توجیهی بسته بندی گردو☀️(مجوز+ گرید کانون)

طرح توجیهی بسته بندی گردو_پرشین پلن

فهرست مطالب

تمامی سرمایه گذاران برای اخذ مجوز صنعتی جهت راه اندازی خط تولید بسته بندی گردو،  نیاز به ارائه‌ی طرح توجیهی بسته بندی گردو دارند. وب سایت پرشین پلن معتبرترین و جامع ترین طرح های توجیهی را برای ارائه به سازمان های دولتی مانند وزارت صنایع و معادن تدوین می نماید.

نگارش طرح توجیهی به وسیله‌ی کارشناسان ارشد و اساتید علمی انجام می شود. همین امر موجب می شود تا با اطمینان خاطر در راه اندازی کسب و کار مورد نظر خود، این طرح را به سازمان و یا ارگان های مربوطه تحویل دهید. هدف از اجرای این طرح در احداث واحد فرآوری و بسته بندی مغز گردو می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی بسته بندی گردو و نحوه‌ی سفارش طرح توجیهی بسته بندی گردو جهت دریافت مجوز، از شما دعوت می کنیم تا انتهای مطالب با وب سایت طرح توجیهی پرشین پلن، همراه ما باشید.

معرفی محصول

گردو یک ماده‌ی غذایی بسیار غنی می باشد که از جایگاه ویژه ای در رژیم غذایی برخوردار است. مغز گردوهای بسته بندی شده در بازار فروش در دو نوع مغز گردوی فسنجانی و درجه‌ی یک موجود می باشد. قسمت چوبین جدا شده‌ی گردو هم به عنوان محصول جانبی واحد در نظر گرفته می شود و قابل فروش می باشد. کشور ما سومین تولید کننده‌ی گردو در جهان است. گردوهای ایرانی از طعم و مزه‌ی بسیار مناسبی نسبت به گردوهای سایر کشورها برخوردار می باشد. به همین خاطر اکثر کشورهای اروپایی گردوی خود را از ایران خریداری می‌کنند. گردو یکی از خوراکی های بسیار مغذی به شمار می آید که در گروه آجیل و خشکبار قرار گرفته شده است. مغز آن هم جز دانه های روغنی می باشد. این خوراکی به اندازه ای از لحاظ مواد مغذی غنی می باشد که به عنوان غذای مغز هم شناخته شده است، چراکه دارای امگا 3 بسیار بالایی می باشد.

مزایای بسته بندی گردو

 • بسته بندی گردو برای محافظت از گردو و حفظ ارزش بالای غذایی آن مورد استفاده قرار می گیرد.
 • بسته بندی گردو موجب محدود کردن حضور اکسیژن می شود.
 • بسته بندی گردو باعث جلوگیری از آلوده شدن محصول می شود.
 • بسته بندی گردو برای افزایش ماندگاری محصول هم مورد استفاده قرار می گیرد.
 • از طراحی بسته بندی گردو هم می توان به عنوان تبلیغات استفاده کرد. بیشتر افراد برای بهبود بازار پسندی این محصول با ارزش، این متد را مد نظر قرار می گیرند.
  طرح توجیهی احداث باغ گردو☀️(doc+pdf) سال 1403

اهمیت تولید بسته بندی گردو

گردو به عنوان یکی از خشکبارهای محبوب در کل دنیا به حساب می آید. این آجیل خوشمزه را می توان در بیشتر وعده های غذایی ایرانیان مشاهده کرد. این دانه‌ی مغذی در اکثر دستورهای غذایی سنتی و قدیمی وجود داشته و در بیشتر شکلات‌ها، دسرها، کیک‌ها و شیرینی‌ها مورد استفاده قرار می گیرد. بسته بندی گردو موجب ارائه‌ی محصولی تمیز و با کیفیت به مشتری می شود. از این رو مشتریان خرید گردوهای بسته بندی را به گردوهای فله ای ترجیح می دهند. بسته بندی گردو موجب می شود که خریدار با هر بودجه ای بتواند اقدام به خرید گردو نماید.

بسته بندی گردو از ورود رطوبت به محصول جلوگیری به عمل می آورد و موجب می شود تا در تمامی مراحل توزیع و پخش خراب نشود. همین طور بسته بندی گردو جلوه‌ی خوبی را بر روی قفسه های فروش ایجاد می کند. بهداشتی بودن و مورد تایید وزارت بهداشت قرار گرفتن این بسته‌ها هم از دیگر اهمیت های بسته بندی این محصول می باشد.

اهمیت تولید بسته بندی گردو_پرشین پلن

هدف از نگارش طرح توجیهی بسته بندی گردو

یکی از مهم‌ترین اهداف نگارش طرح توجیهی بسته بندی گردو در دریافت مجوز تاسیس و پروانه‌ی بهره برداری از سازمان صنایع و معادن می باشد. همین طور برای دریافت تسهیلات و وام های کم بهره از بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری نیاز به ارائه‌ی طرح توجیهی می باشد. به همین خاطر بایستی نگارش طرح توجیهی مطابق با استانداردهای روز دنیا و نرم افزار های خاصی صورت بپذیرد. بانک‌ها بعد از بررسی طرح توجیهی، در صورت توجیه پذیر بودن آن طرح، اقدام به ارائه‌ی تسهیلات مورد نظر به متقاضی می نماید.

معرفی مواد اولیه بسته بندی گردو

 • گردو با پوست چوبی به صورت فله ای
 • پک های بسته بندی در انواع مدل های مختلف و ابعاد گوناگون
 • لیبل‌های بسته بندی
 • کارتن برای قرار دادن گردوهای بسته بندی

بررسی هدف صادراتی محصول

در میان تمامی آجیل های موجود در بازار، مغز گردو جز خشکبارهایی به شمار می آید که تنها در مناسبت های خاص مورد استفاده قرار نمی گیرد. از این روش تقاضای خرید برای آن به صورت روزانه به وسیله‌ی مصرف کننده وجود دارد. گردو در واقع سومین جایگاه خشکبار را به خود اختصاص داده و جزء آجیل های پرطرفدار به حساب می آید. گردوی ایرانی یکی از مرغوب‌ترین گردوهای جهان است و ایران با تولید 200 هزار تن گردو در سال، به یکی از قطب های بزرگ تولید کننده‌ی گردو تبدیل شده است. همین امر موجب می شود که تولید و صادرات بسته بندی گردو، به یکی از کارهای پرسود به شمار بیاید. بسته بندی گردو، ضمن معرفی نام، خواص، مشخصات فنی و شیمیایی، تاریخ مصرف، قیمت، طریقه مصرف و نگهداری صحیح در زمان حمل و نقل و جا به جایی هم از محصول محافظت می کند. همین امر موجب سهولت حمل و نقل در زمان صادرات محصول به کشورهای خارجی می شود.

  طرح توجیهی بسته بندی آجیل و خشکبار ☀️(doc+pdf) سال 1403

روش های تولید و مراحل راه اندازی بسته بندی گردو

 • انتخاب مواد اولیه
 • جداسازی پوست بیرونی و تفکیک ناخالصی‌ها
 • خشک کردن و زدودن گرد و غبار
 • مغز کردن و دسته بندی گردوها
 • توزین و وزن کشی گردوها
 • بسته بندی مغز گردو
 • انبارداری
 • کنترل کیفی محصول نهایی

نکاتی برای افزایش بازدهی و درآمد

برای افزایش بازدهی و درآمد بسته بندی گردو، برخی نکاتی وجود دارند که سرمایه گذاران با رعایت و توجه به آن‌ها می توانند موجب افزایش بازدهی و میزان درآمد شوند. در طرح توجیهی بسته بندی گردو، تمامی این نکات به صورت ریز به ریز، توسط تیم کارشناسی زبده و کاربلد پرشین پلن مورد بررسی قرار گرفته شده‌اند. سرمایه گذاران می توانند برای کسب اطلاعات کافی در این حوزه، تمامی این موارد را قبل از راه اندازی خط تولید بسته بندی گردو، مورد مطالعه قرار داده و بعد از آگاهی از این موارد اقدام به راه اندازی طرح مورد نظر خود نمایند. در این صورت می توانند برای افزایش درآمد و بازدهی پروژه، استراتژی های اصولی را انتخاب کنند.

نکاتی برای افزایش بازدهی و درآمد_پرشین پلن

هزینه راه اندازی بسته بندی گردو

برای راه اندازی پروژه‌ی بسته بندی گردو، نیاز به صرف هزینه های متعدد و زیادی می باشد. این هزینه‌ها به صورت هزینه های ثابت و متغیر در نظر گرفته می شود. هزینه های ثابت به منظور اجرای پروژه برای مواردی همچون خرید و یا اجاره‌ی زمین، محوطه سازی، زیر بنای ساختمان، ماشین آلات و تجهیزات، تاسیسات، وسایل نقلیه و تجهیزات کارگاهی و وسایل اداری و خدماتی و … صرف می شود. هزینه های متغیر هم صرف خرید مواد اولیه به صورت عمده و فله ای می باشد. میزان برآورد هزینه‌ی راه اندازی کار ساده ای نمی باشد. در طرح توجیهی بسته بندی گردو، میزان برآورد هزینه‌ی راه اندازی و میزان سرمایه‌ی مورد نیاز مطابق با قیمت های روز توسط کارشناسان انجام می شود.

طرح توجیهی بسته بندی گردو برای دریافت مجوز

تهیه‌ی طرح توجیهی بسته بندی گردو برای شروع فعالیت های این کسب و کار یک امر ضروری و مهم به حساب می آید. به همین خاطر اولین و مهم ترین قدم برای راه اندازی آن، تدوین طرح توجیهی بسته بندی گردو می باشد. این طرح یک راهنمای جامع از ایده های تجاری سرمایه گذاران و نتایج اقتصادی فعالیت های عملیاتی آن طرح است. اطلاعات اقتصادی این طرح به سرمایه گذاران و سازمان های دولتی کمک می کند تا بتوانند نمایی کلی از این پروژه را داشته باشند. در صورت اجرای این طرح به صورت صنعتی، نیاز به دریافت مجوز از سازمان صنایع و معادن می باشد. دریافت مجوز، مستلزم ارائه‌ی طرح توجیهی می باشد. سازمان های دولتی جوانب اقتصادی این پروژه را با بررسی طرح توجیهی انجام می دهند و در صورت توجیه پذیر بودن طرح، اقدام به ارائه‌ی جواز مورد نظر به متقاضی می نمایند.

نحوه‌ی سفارش طرح توجیهی بسته بندی گردو

وب سایت پرشین پلن، نگارش معتبرترین طرح توجیهی بسته بندی گردو را برای شما در صورت سفارش انجام می دهد. تمامی طرح های توجیهی نوشته شده توسط این وب سایت مورد تایید کانون مشاوران اعتباری و بانکی کشور قرار گرفته شده‌اند. بنابراین خیال شما از طرف تایید طرح توجیهی کامل جمع باشد. طرح توجیهی بسته بندی گردو براساس ظرفیت تولید، شاخص های تورم و آمارهای اقتصادی به روز تدوین می شوند.

سرمایه گذاران می توانند با استفاده از این طرح توجیهی، علاوه بر اخذ مجوز ،اقدام به استفاده از اطلاعات مالی آن برای برنامه ریزی های بلند مدت و تصمیم گیری های خود استفاده نمایند. برای سفارش طرح توجیهی به وب سایت پرشین پلن می‌توانید از طریق شماره تماس های زیر اقدام نمایید.

مهندس خلیلیان

شماره تماس جهت سفارش طرح توجیهی

ساعت کاری 8 تا 24:  ۰۳۶۱ ۰۰۶ ۰۹۱۲
مهندس مهدی خلیلیان؛ عضو ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران و یکی از حرفه‌ای‌ترین طرح نویسان کشور با ۲۵ سال سابقه در حوزه سرمایه‌گذاری و تجربه حضور در ۳ وزارتخانه اقتصادی کشور

اشتراک‌گذاری

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

دسته بندی مقالات

راهنمای سفارش طرح توجیهی

دسته‌بندی طرح‌های توجیهی